Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Nu!!!!! As incepe sa plang dupa el202020 Si cerd ca as murii si eo2020

Next: Ce ai face daca Sasuke sar casatorii cu Tsunade? Si tu ai fii copilul lor inviiat?21
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

Wtf!? Femeia aia e cu 40 de ani mai batrana [era sa zic mai tanara] ca ea. O.o Si eu sunt cu 3 ani mai mica ca Sasuke O.o. Ar fi imposibil. Dar totusi, m'as duce la o casa de adoptii 39 Adica nu 15 Acuma realizez k Sasuke e tatal 24 M'as bucura si l'as forta sa divorteze de Tsunade.


Cfd ai afla ca esti sora/fratele lui Naruto? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

Hmm, asi inghiti in sec si cred ca m'asi certa mereu cu el, dar m'asi si amuza 21

Ce ai face daca danzou te-ar cere in casatorie?

Uhh. Mai bine nu! Il urasc pe tipul asta. As incepe sa fug si as striga "Nuuuuuu, nu nu nu!!!" ;|

Ce ai face daca ai afla ca Sasuke mai are 5 ore de trait, dar el nu stie acest lucru?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Um... probabil ca m-as duce cu un cadou la el ceva ... nu prea il admir in ultima vreme asa ca nu a face nimic deosebit . Bine inteles ca ar fi cam rau fara el dar , I`ll live my life Smile

Next : Ce ai face daca ai afla ca Pain i-a luat locul artistului tau preferat (la muzica ma refer : cantaretului sau celui din formatie preferat 22 T.T )... sper ca se intelege :-SS

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Aaaa, iasi spune asta si asi incerca sai prepar ceva ca sa traiasca mai mult Zuppy05

Ce ai face daca Konohamaru ti-ar spune sa il insotesti pana la el in pat? 21

Konohamaru ?? WTF ?!?! E cam mic pentru asta cred ca i-as trage o bataie sanatoasa sa se invete minte sa nu se mai gandeasca la prostii 33[-X

Next : Ce ai face daca Neji te-ar invita la o intalnire romantica ? 105

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Nu pot sa vin, am alta treaba, oricum nu prea imi place Neji
Ce ai face daca Tsunade ti-ar pune somnifere in suc?

Pai cred ca atunci cand m-as trezi , pentru ca nu sunt familiarizata cu asa ceva si as bea fara probleme , m-as duce sa ii intorc moneda 4 19

Next : Ce ai face daca ai afla ca parintii tai au adoptato pe Ino ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



WTF? sora cu tupeul lui INo? cre'ca m'asi certa si eu cu ea 24

Ce ai face daca Naruto te-ar manca cand ar fi in forma vulpei cu noua cozi?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.436 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)