Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

M-as supara, as deveni o disperata ciudata si cre`ca as arata ca naiba 21


Ce ai face daca Deidara te-ar cere in casatorie ? 15 Apoii te-ar ucide ?
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

Stiai ca o sa raspund eu nu?20(((( Poi as incerca sa scap si sa sun la politie 71 Nu il omor 10


Cfd Sasuke si'ar infige un cutit in inima? [lipsa de inspiration beib]
[Imagine: EnvYQ.png]

-Sorry ...man...am fost fana ta , dar mi s`a cam luat de tine şi mutra ta 39 So , pa-pa , ne vedem peste vre`o 50 de ani în Lumea De Dincolo .
next:Ce ai face dacă Kakashi ar venii la tine şi ţi`ar spune că faci parte din anime ?

next:Ce ai face dacă Kakashi ar venii la tine şi ţi`ar spune că faci parte din anime ?
Cred ca a mai fost o intrebare de genul asta ...
As fi super , super bucuroasa . N-as mai putea de fericire . Mai ales sa-i cunosc pe actorii mei preferati si sa fiu un personaj care sa marcheze tot anime-ul.Si-i voi cunoaste pe Deidei si Sasori.:yes:
Next : Ce ai face daca Gaara ar fi fratele lui Sasori ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Atata timp cat Gaara ramane al meu nimic important .. o sa am un cumnatel draguts [ la Sasori ma refer 21 ] 71)
Next : Ce ai face daca Kakashi ar incerca sa te sarute 15 ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



E un tip dragutz. As accepta Smile

Cfd Kankuro ar vrea sa te picteze pe fata?
[Imagine: EnvYQ.png]

Cfd Kankuro ar vrea sa te picteze pe fata?
As accepta numai daca ar fi un carnaval.Daca nu , i-as trage un pumn de sa zboare prin aer impreuna cu pasarile si marioneta lui !
Next : Ce ai face daca ai cadea si te-ai saruta cu Choji din gresala in fata tuturor ????
[Imagine: ItachiSig.jpg]






=====================================================================
Vaaai! Urât, urât, urât! M-aş ridica repede şi aş fugi, după care m-aş întoarce şi le-aş explică tuturor că a fost o greşeală. :...: Urâtă situaţie ...

Next: Ce ai face dacă Neji ţi-ar propune să vă plimbaţi în pădure?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Next: Ce ai face dacă Neji ţi-ar propune să vă plimbaţi în pădure?

Pai.. sincer, daca as fi intr-o dispozitie buna, as accepta bucuroasa. ^^ Si asta depinde si de mutra cu care vine la mine si imi pune intrebarea. Daca as avea o dispozitie proasta, categoric l-as refuza direct, alegandu-se probabil si cu cate amprente de palmi pe obrajii aia albi. xD =]]
Next : Ce ai face daca.. ar fi seara de Craciun iar tu, plimbandu-te cu prietenii pe strada, l-ai vedea pe Choji intr-un costum de Mos Craciun, chinuindu-se sa intre pe gaura unui horn ? =]] [ M-a vizitat imaginatia. xD =]] ]

24))) As incepe sa rad si i'as da cu o scandura in cap k sa il fac sa incapa in horn 24

Cfd Ino ar intra in mintea ta? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.439 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)