Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Ar fi atat de dragutz...sa fiu papusica lui Saso...ar fi super.Doar sa nu ma foloseasca prea des la lupte.Partea buna ar fi ca l-as putea vedea in fiecare zi ...:chuu:
Next : Ce ai face daca Itachi ti-ar fura jurnalul ??
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Ar da de naiba! Nimeni dar absolut nimeni nu imi fura si nu imi citeste mie jurnalul! Am zis! Il omor14


Cfd ai juca in naruto?
[Imagine: EnvYQ.png]

Ar fi un vis devenit realitate.As plange la comanda,as parea dramatica...orice numai sa joc intr-un film...si sa-i cunosc pe actorii mei preferati.(cred ca ar fi o idee rea pentru Sasori) Saracu' ... i-as sta pe cap toata ziua...
Next : Cfd Sakura ti-ar trimite biletele in ore si profesoara te-ar scoate afara din clasa ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






I`aş mulţumii . Am scăpat de ore =]]
Next: Ce ai face dacă ai fi cu Sasorii , iar Deidera ţi`ar face curte 15 ?

Ei bine ar fi cool.Cei doi sunt personajele mele preferate.Daca i-as avea pe amandoi ar fi ok.Numai sa nu se certe.Eu ii vreau vii , nu morti !
Next : Ce ai face daca de sfantul valentin Sasuke ti-ar lasa un baton de ciocolata la usa ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Uuuu 15 Ce romantic:X Poi l'as saruta si i'as multumit ^_^


Cfd ai intra la academia ninja din Konoha? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

Cred că m-aş strădui să devin un ninja cât mai bun şi aş lupta pentru siguranţa satenilor . Desigur l-aş ucide pe cel ce încearcă să atace satul . Nu în ultimul rând l-aş apăra pe Naruto cu preţul vieţii

NEXT:Ce ai face dacă Sakura şi Hinata te-ar ruga să vi cu ele până la Itachi , unde veţi deveniţi sclavele lui?


Le-as refuza categoric. Nu sunt sclava nimanui si nu am de gand se imi incep cariera acum.Defapt, niciodata! Le-as sfatui sa nu se duca iar daca nu vor sa ma asculte le-as lasa in pace ca pana la urma o sa isi dea seama.

Cfd Naruto te-ar face t***a?
[Imagine: EnvYQ.png]

Oh, bietu` de el :]] L-as sfatui sigur sa nu mai faca asta, apoi as incepe sa-i dau niste palme care i-ar ramane amintire 71, plus niste mici injuraturi foooarte urate :]

Ce ai face daca Sasuke ti-ar spune ca esti...pitipoanca lui ? 39
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

I'as trage o mama de bataie sa ma tina minte! Nu sunt pitipoanca nimanui! Firar el sa fie


Cfd Deidara te-ar rapi?15
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)