Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

-Asa ce as face probabil ca m-as ascunde de el sa nu ma gaseasca iar dupa ce stran destule dovezi il dau pe mana politiei
Ce ai face daca ar veni Deidra la tine cu un leptop in brate dupa aceea la-r deschide si ar spune:-Nu imi merge messul si nu pot sa vorbesc cu Itachi despre ce puicute frumoase am vazut pe strada dar ineternetu lui nu ar merge din simplul fapt ca el a uitat sa isi conectez modemul care era fix la el in mana.?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

Citat:Care'i diferenta dintre Gaara-sama si Gaara-kun?
Nu cred ca e vreo diferenta 21
As incerca sa scap, daca as incerca. Poate sa mori pentru ca asta iti doresti, sa fii ucis de un baiat frumos e prea pasional ca sa nu o faci 21 soooooo nu stiu ce as face. LOL, as incerca sa scap.
Next: Ce ai face daca Sakura te-ar face B***c in fata tuturor?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Vaaaaai ce bataie i'as trage cum mama masii de treaba sa zica ea asta despre mine.Ea? Frunte lata? Firar ea sa fie de afurisita.As bateao pana as bagao in spital dadadadam


Cfd din gura ta ar iesi Orochimaru? O.o [Am dormit 5 ore azi noapte asa ca sa nu va speriati]
[Imagine: EnvYQ.png]

Aaa... pastrez loc in caz de.. ceva 21
O doamne!Cred ca m-as ucide cu mana mea,pe mine si pe el.Ce naiba?Din gura mea.. n-as putea suporta.vai.. acum draga Vero vrei sa ma faci sa nu dorm diseara?21
NEXT:Ce ai face daca ai afla ca eu si tu suntem ficele lui Yondaime? 15


NUUUUUUUUUU esti normalaaaaa hug nebunaaa mea, doamne, esti amanta mea, de acum, nu ai ce comenta 21 asa intrebare...nu mai am cuvinteee 24)
Pai as incerca sa il bag inapoi, pana m-as ridca de pe jos, de spaima. Monstrul ala, din gura mea 21
Nu imi prea pot imagina dar ai o imaginatie prea murdara pentru mine.
Next: Ce ai face daca Guy-sensei l-ar saruta pe Kakashi de fata cu tine?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ah.. oare de ce dadui edit? 21 E mai sigur asa cdraga mea DeDal.. cum naiba ma inseli pe mine?Eu sunt amanta ta draga!gata.. razboi 21
Cred ca as vomita,mai apoi le-as trage cate una.Astia nu au auzit de intimitate?Anyway dupa ce-i caftesc si daca scap cu viata am sa-i felicit pentru curajul depus 21
NEXT;Ce ai face daca intr-o seara cand ai veni acasa ti-ai gasi tatal impreuna cu sakura in pat? 21


Gomene dar nu am vazut edit pana nu am postat 21 asa ca o sa iti raspund.
M-as bucura enormmm sa fim fiicele lui, d'oh, Yondaime, he is the shiet noah?
Well, e blond pe langa asta deci, da :X
Next: Ce ai face daca Guy-sensei l-ar saruta pe Kakashi in fata ta?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Yo's amanta lu Dedal 24 Am castigat razboiu 24)

Rsp: Probabil as ramane gen wtf O.o Cum sa faca asta? Poate de asta il cheama Gay mai stii?21


Cfd Dei s'ar logodi cu 39 Ino? O.o
[Imagine: EnvYQ.png]

Dei? Cu Ino? Si da :X esti amanta mea 19
Pai, as merge la nunta, le-as ura casa de caramida, de ce vor ei si alea alea. Doar sunt un nou cuplu dar nu prea as fi de acord cu asta. Adica Dei si Ino? Oare decate ori trebuie sa intreb?
Next: Ce ai face daca ai vedea-o pe Hinata dandu-se la Gaara in timp ce ar fi impreuna cu Sasuke?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Dei-kun nu va fi niciodata cu Inoo O.o Wtf! :-l

Eeeeh as organiza un menage-a-trois 71. Sigur le'ar conveni 2 baieti si o fata mama mama nebuneala15


Cfd Sasori te'ar controla ca pe o papusa
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.016 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)