Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

S...Sasuke?...Etoo, i-as raspunde cu un: "KYAAAAAAA !!!!!" apoi i-as accepta mana intinsa de el cu blandete. I-as sopti inapoi, daca as mai avea putere, ca sunt onorata ca m-a ales pe mine si nu pe Sakura sau si mai rau, pe Naruto-kun 5 Sunt o fan-girl, dar toate au o limita 15
Next: Ce ai face daca Guy ti-ar face cunostinta cu Lee, pentru a-l invata tainele ...iubirii?
[Imagine: ak8THBQ.png]


-Ma omor singura !Adio lume cruda(defapt mint eu pe acolo ca sa nu fiu nevoita sa fac acest lucru)
Next:
Ce ai face daca Deidara ar veni la tine cu o fata trista si tiar spune ca tocmai a picat de pe un bloc si nu a reusit inca sa moara?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

As fi ceva de genul: WTF adica, adica cum? 21 Probabil ca as ramane cu fata aia un timp, apoi l-as consola, poate incerca mai tarziu. I-as spune ca il pot ajuta si eu, daca asta vrea cu adevarat, insa l-as sfatui sa renunte la planul lui "Maret" pentru ca parul lui e prea frumos pentru a fi murdarit cu sange.
Next: Ce ai face daca Ino s-ar lua la bataie cu tine pentru Gaara?
[Imagine: ak8THBQ.png]


(22-12-2010, 08:44 PM)sashamei A scris: Randul meu : De care ti-ar fi mai frica:de Itachi mumificat,Deidara cu o singura jumatate din corp sau de sceletul lui Sasuke???

Vaaai cat am putut sa rad la intrebarea asta 24))) De toti 3 O.o. In fine acum revenind la intrebarea de mai sus.Nu sunt obsedata de Gaara asa ca il cedez blondei. Nu ma bat cu pitipoance pentru cineva de care nu sunt asa interesata.Daca era pentru Dei-kun pana acuma ar fi moarta 19

Cfd ai fi violata de Itachi?15
[Imagine: EnvYQ.png]

De Itachi zici 39. pai, nu imi plac dungile alea a lui de pe fata, asa ca m-as zbateeeee si m-as zbate. Sa nu fiu. Dar daca faptul ar fi implinit, m-as ridica din pat, daca as putea, as merge la baie, as sparge oglinda cu periuta de dinti, as lua un ciob si...nu. As plange pentru ca as fi violata si nu CREd ca ar fi placut, ndiferent de cine as fi violata:
Next: Ce ai face daca Sasuke Si Itachi ti-ar propune o noapte in trei?
[Imagine: ak8THBQ.png]


-Aww ce dragut din partea amandurora uite cum face voi mergeti primi afara din casa si ma asteptati afara ca vin si eu in cateva secunde(dupa aceea incui usa in spatele lor si inghit si cheia sa nu cumva sa ma trezesc cu ei prin casa si le spun ca daca au de gand sa intre oricum ca am o arma si nu mi-e frica sa o folosesc desigur arma ar fii o matura)
Ce ai face daca ar veni Naruto la tine si ti-ar spune ca vrea sa fie urmatoarea Lady gaga?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

24))) OMg geniala intrebare. Pai fix Lady Gaga? Ok, i-as promite ca il ajut, doar sunt fata de casa, sunt prietena lui si vreau sa il vad implinit, chiar daca asta inseamna sa il vad acoperit de fleici de carne cruda. Hey, gusturile nu se discuta, i-as face rost de impresat, eu as fi acela si l-as ajuta la muzica. Plus ca ar trebui sa exerseze sexy no jutsu.
Next: Ce ai face daca Ten Ten te-ar invita la un ceai, apoi ti-as spune ca e bi?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Wtf!? 24))) As fi pe jos de ras si as face intr'una misto de el : Rame rame rame ramen face rarara [poker face song]
Edit: Se pare ca s'a raspuns inaintea mea.Poi i'as turna ceaiul in cap21))

Cfd Sai ti'ar pune o porecla dinaceea frumoasa cum doar el pune?21
[Imagine: EnvYQ.png]

OMG omul ala ma inspaimanta 21 cu ochii lui de maniac si toate cele. I-as arata fundul de sus pana jos. De ce nu? Ce, i-am ceut eu una? sa isi vada de treaba, auzi la el, porecle? Apoi l-as intreba ce porecla mi-a pus, poate imi place 15 dar tot nu mi-ar placea, intelegeti voi, nu?
Next: Ce ai face daca Gaara-sama sau Gaara-kun si-ar face nevoile mari la tine, in fata usii si ar nega daca l-ai intreba?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Care'i diferenta dintre Gaara-sama si Gaara-kun? 21 En fin. L'as pune sa linga locul pe unde si;a fct nevoile 19 I'm bad 19



Cfd Sasuke ar vrea sa te ucida?
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)