Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Pai iasi zice sa imi dea telefonul inapoi ca daca nu ... inca nu mam gandit la partea asta24. L-as pune sa aleaga in caz ca nu imi da telefonul inapoi .... ca de exemplu:
1. Ii dau cu letefonul in cap.
2. Il scot in suturi afara
3. Inca nu m-am gandit la asta24
Next: Ce ai face daca Naruto ar fi venit la tine acasa gol???
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

As arunca un cearsaf pe el l'as spanzura cu o sfoara puternica dupa care l'am trimite pe Pluto!


Cfd n'ar mai exista Naruto?17
[Imagine: EnvYQ.png]

Pai.. cred ca prima data as trece printr-o clipa urata de depresie. Sau cum fac deobicei.. as incepe sa urlu si sa dau din maini si din picioare. :]] Iar dupa aceea as incerca sa-mi gasesc alt anime de vizionat. Desi nu cred ca ar fi la fel ca Naruto >.<.
Next : Ce ai face daca ai fi la vestiar, sub dus iar peste tine ar intra Lee.. ?

edit: S-a raspuns la intrebare in timp ce scriam eu, asa ca voi raspunde la intrebarea asta.
Ce ai face daca ai fi la vestiar, sub dus iar peste tine ar intra Lee.. ?
Pai l-as invita si pe el. Nu cred ca m-ar deranja sa ma ajute putin. Nu l-as fugari sau nu as arunca cu nimic dupa el 21 cum poate ar face altcineva.

Next: Ce ai face daca Neji si-ar declara dragostea fata de tine?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Neji e un tip super cute 108 :X Cred ca l-as imbratisa spundandu-i ca il iubesc! Nah! Uite cum imi gasesc a 5 a feblete 24)))


Cfd Naruto si'ar lasa balele peste tine?
[Imagine: EnvYQ.png]

Daca si-ar lasa balele pe mine :-O ?
Mi le-as lasa si eu peste el. Adica, stai, sa si le lase cum? Sa vina la mine si pur si simplu sa deschida gura si sa si le lase? Ar fi ciudat dar as face la fel. Pana la urma, razbunarea e arma prostului, dar nah. De data asta fac pe proasta.

Next: Ce ai face daca mult prea frumosul Sasuke te-ar face baka atunci cand i-ai spune ca il iubesti?
[Imagine: ak8THBQ.png]


OMG mult prea frumosul Sasuke s-ar alege cu un bilrt dus spre iad.Cine se crede?Nu se joaca el cu senitimentele mele {inexistente}Cred ca nu a papat bataie niciodata in viata lui.
NEXT:Ce ai face daca ai afla ca eu si tu suntem fiicele lui Yondaime?15 Intrebare intrebatoare...asa-i ca ma vrei ca sora? 5 Stiu ca nu.. dar poti mintii 5


M'as bucura Yondaime e super cute 108 E mai frum ca Naruto:X Si cred ca daca ne-am cunoaste mai bine am fi prietene deci m'as bucura daca am fi.


Cfd Akamaru si'ar face nevoile pe tine? [lipsa de inspiratie]
[Imagine: EnvYQ.png]

Ooooooooooooo cate nu i-as face ............... Iubesc animalele , dar de data asta cutu si-ar lua pe coaja .................. XD Nu ma judecati .
Next : Ce ai face daca Shino si-ar transfera toti gandacii tie , dar fara a avea ei vreo folosinta ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

As inghiti otrava impotriva gandacilor cum a spus mai sus cineva la intrebarea pusa de mine


Cfd Kakashi si'ar scoate masca si ar avea fata de peste?
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.010 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)