Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

I-as da un pumn in gura si l-as lua la bataie , dupa care l-as omori , sa se invete minte sa se puna cu mine 21
Next : Eu si cu tine ne plimbam in parc . Ce ai face daca brusc ar aparea Rock Lee si ar cadea peste TINE ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Cred ca i-as trage una de ar zpura pana in S.U.A.Cum isi permite?Sa fie si el mai atent!Nu poate da el asa peste mine...ah si dupaceea mi-as cere scuze,sau poate nu l-as lovi dac si-ar cere scuze inainte.^.^

NEXT:Ce ai face daca ai afla ca Sasuke se casatoreste cu mama ta?


As fi ceva de genul :
Eu : Ceeeeeeeee ???????????? Mama cum poti sa-mi faci una ca asta ?????? Il URASC pe Sasuke , e un ingamfat ! E cel mai rau , si-a omorat fratele mai mare !!!!!!!!! Bine , fratele mai mare a omorat tot clanu' , dar ca sa il protejeze pe el ! Hai mami nu te casatoresti si tu cu Itachi ?
Mama : Michiyo , taci din gura . E alegerea mea .
Eu : Bine ............. * plec si pun la cale un plan malefic de a-l omori pe Sasuke *


21 Asa ar fi 21
Next : Ce ai face daca baiatul pe care il urasti cel mai mult din Naruto te-ar cere in casatorie 21 ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

i-as da o palma de l-as face paralel cu unuversu'...bye-bye, CHOJI!!!

next: ce-ai face daca sasori te-ar captura si ti-ar cere sa-l saruti ca sa-ti dea drumul?

OMG , aş accepta =]] La ce strică un mic micuţel sărut mai ales când îl ador pe roşcat :X
next:ce ai face daca prietena ta cea mai buna ti-ar organiza o petrecere surpriza si ti-l va aduce ca stripar [stiu ca nu am scris bine] pe Sasuke care va avea boxeri cu hello kitty ?

O da15. Cred ca i-as multumi prietenei mele toata viata21. Si nu ar stica sa vad si eu posteriorul lui15.In cel mai rau caz sa pun mana pe el24.Iar daca ar purta boxeri cu Hello Kitty, cred ca as fi pe jos de ras.
Next: Ce ai face daca ai afla Ca Sakura te-ar medita la o materie la care nu te descurci?
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

Nimic . Nu am nimic personal cu ea . Decat faptul ca mi se pare a fi cel mai slab caracter din Naruto , adica serios , ea nu are nici o abilitate speciala in prima serie cu Naruto , ceea ce o face cu adevarat plictisitoare si slaba . Sa nu spun si ca nici macar nu face eforturi ca sa evolueze .
Next : Ce ai face daca Orochimaru l-ar lua ostatic pe Sasuke ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

off:pentru inceput Michiyo-chan nu uita ca in SHippuden evolueaza asta in caz ca ai ajuns la shippuden ;P
on:well a inceput sa ma inerve Sasuke, so Orochimaru mult succes in planurile tale malefice cu Sasuke24
next:ce ai face daca ai afla ca fata care o joaca pe Sakura ar venii la tine acasa ?

Pai ....... tot nimic 21 . Nici nu-mi pasa de Sakura 21 . Sa vina daca vrea , dar eu o voi lua drept o persoana , nu fata care o joaca pe Sakura . Si stiu ca in shippuden evolueaza , dar nu capata nici un atac special sau puternic , ci pur si simplu vindeca , ceea ce pot o grmaada de oameni .
Next : Ce ai face daca Orochimaru te-ar saruta ? 21
Nu m-am putut abtine 21 .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

OMG , yuk , scarbos !!! As alerga acasa si as turna toata pasta de dinti in gura si as pune si un sapun si as freca de zor 24
next:ce ai face daca Sasori si Deidera ar face striptis pentru tine ?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)