Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Hm.........ar fi ceva de genu
1.Le intrerup sarutul
2.ma uit urat,cu multa furie in ochi!
3.I-as pocni una lui Karin de-ar zbura pana in Franta,si i-as si sparge ochelari
4.L-as lua pe Sasuke usor de gat
5.Mi-as apropia buzele usor de ale lui
6>I-aa trage un picior in locuri intime.......sunt romantica asa-i?15
NEXT:Ce ai face daca Naruto si Sasuke ar veni la tine intr-o zi si tiar spune ca vor ca tu sa fin nasa lor?15


As accepta cu multa multa multa bucurie. Cum eu sunt si copil si mama si tata si sot si sotie pe aici hai sa fiu si nasa alaora. Orcum cred ca toata ziua i-as biciuii si le-as spune multumesc pentru acel... codou nemaipomenit. Bla bla bla!

Next:
Ce ai face daca Deidara ar vrea sa iti daruiasca o floare dar Sasuke ar incepe sa dea in el ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

m-as simti onorata ca sasu-kun tine la mine si ca e gelos...38 8

next: ce-ai face dak itachi si sasuke s-ar bate pt tine, apoi te-ar pune pe tine sa alegi pe unul din ei???

Ohhh... cred ca ar fi cel mai bun lucru ce mi s-a intamplat vreodata:X
Pai... dupa ce s-ar bate pentru mine, m-as preface ca stau putin pe anduri in legatura cu cel pe care il voi alege pentru a da inpresia ca nu ma pot hotari, dupa care il voi alege, bineinteles, pe Itachi. Adica... il ador pe baiatu` asta! E superb, splendid, minunaaattt:X:X:X

Next: Ce ai face daca Deidara ar veni la tine si te-ar ameninta ca te ucide daca nu te casatoresti cu el?15
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

Ce ai face daca Deidara ar veni la tine si te-ar ameninta ca te ucide daca nu te casatoresti cu el?
Mahahahha!s-ar alege cu un bilet dus spre taramul mortilor!O fi el ninja dar eu am mostenire de la bunica!Cand ma apuc de vorbit nu mai termin,iar moartea ti-o doresti la fiecare secunda daca mai si incep sa cant!

NEXT:Ce ai face daca tu intr-o zi te-ai duce frumos la teatru si te-ai trezi cu sasuke pe scena imbracat in tutu(nu stiu cum s scrie)....in fine colamti stramti da stramti,facand spargatul si piruete?dance


hehe21 Pentru bunul simt pe care`l am, m`as abtine sa nu rad 24 Dar cred ca ia`r sta bine in colanti...hmm3

Next : Ce ai face daca ar veni la tine Hinata si ti-ar spune ca te omoara pentru ca ea nu si`a vazut tilinovela ?
Tot ce vad e decadere:
Arta = o boala; Dragostea = o iluzie
Religia = un substitut la moda pentru credinta

Căci toţi ucidem ce ni-i drag
Şi-ntindem morţii prada,
Unii ucid cu desmierdări,
Mulţi cu priviri de-otravă,
Cei laşi ucid cu sărutări
Iar cei viteji cu spada.


[Imagine: Girl123.jpg]


as incerca sa o calmez si i-as zzice ca o vor mai difuza si alta data si ca o poate gasi pe internet 21
Next : Ce ai face daca .......... l-ai vedea pe Sasuke cu Sakura zicandu-i ca o iubeste si dupa aia sarutand-o ? 21 ( alta intrebare pentru fane 21 )
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Hmmm... Nu`s fana, dar as sari in sus de bucurie pentru ei si i-as felicita cand au terminat... Daca nu se terminau in 5 minute, asta e, ii intrerup^_^.

Next: Ce-ai face daca Sakura i-ar spune lui Sasuke ca e prost si ar pleca cu Sai?

Nimic21 Nu mi se pare interesant ca oricum nu se potriveste asa bine cu Sakura,chiar daca nici Sakura cu Sai asta este alta treaba21
Next:Ce ai face daca Sakura ar vrea sa te bata?21
[Imagine: Hachi--Nobu-sign.jpg]

Daca ar fi Sakura in Naruto probabil as incepe sa`i rad in fata iar daca ar fi Sakura in Naruto Shippuden probabil as lua`o la sanatoasa. XD
Next:Ce ai face daca Sai ar veni la tine si ti`ar sopti senzual la ureche:Vrei sa ti`o trag?
Sorry,nu m`am putut abtine. 24
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.659 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)