Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

I - as spune in fata parerea mea . Nu conteaza cine este el cat timp imi cere o parere sincera i - o voi oferii . Chiar daca as avea remuscari adevarul doare si nu pot schimba asta . Iar el daca ar iubio atunci nu ar pune la suflet parerea mea asa ca ar fi in continuare cu ea doar din dragoste .

Ce ai face daca Itachi ar fi vanzator la un supermarket in care tu te duci cel mai des ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

A:As fi ceva de genul " kyaaaaaaaaaa " pentru ca Itachi e personajul meu preferat 4
Q:Ce ai face daca Sasuke ar incerca sa te omoare ? ( asa o intrebare pentru fane 4 )
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

bleah. I don't like the Pervy Sage. i-as baga un "nu" categoric.

next: ce-ai face daca itachi te-ar invita sa intri in Akatsuki?

OMG....cred ca as spune..hm..NUUUUUUUU
Mda...nu as accepta niciodata.Sa-l tradez pe Naruto?Pe care il admir atat?Itachi cred ca si-a ales persoana gresita....sac
NEXT:Ce ai face daca ai afla ca Itachi inainte sas moara i-a spus lui Sakura ca ultima lui dorinta este ca Sasuke sa incerce sa-l sarute pe Naruto?
:...: ..........stiu


A:As rade de n-as mai putea 21 si i-as pune " din greseala " lui Sasuke o piedica pentru a-i respecta dorinta lui Itachi 21
Q:Ce ai face daca ...... sa spunem ca esti o fata ; ce ai face daca Orochimaru ar veni la tine si te-ar saruta ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Yuuh!!! I-as da o palma si i-as spune ca nu imi place, nu mi-a placut, nu imi v-a placea vreodata de el.
Next:ce ai face daca te-ai fi putut face invizibil/a iar prieteni tai din Naruto ar spune numai lucruri urate despre tine >:3.
Just the
way you know me..

nush...poate sa incerc sa schimb la mine ceea ce am inteles ca nu le convine

Ce ai face daca...ai afla ca ai un nou coleg de clasa si se dovedeste a fi chiar Sasuke?

A:Nimic . Nu sunt fana Sasuke .
Q:Ce ai face daca Sasuke ti-ar zice ca ii place rozul si Hello Kitty ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

M'as uita confuza la el 21 apoi cred ca l'as lua la bataie (Diabolica, mwahahaha 21 )

Next : Ce ai face daca Naruto ar veni la tine si ti-ar spune ca e gay ^^ si ar fi ojat cu roz bombon la unghi si imbracat intr-o rochie de vals 3 ?
Tot ce vad e decadere:
Arta = o boala; Dragostea = o iluzie
Religia = un substitut la moda pentru credinta

Căci toţi ucidem ce ni-i drag
Şi-ntindem morţii prada,
Unii ucid cu desmierdări,
Mulţi cu priviri de-otravă,
Cei laşi ucid cu sărutări
Iar cei viteji cu spada.


[Imagine: Girl123.jpg]


cred ca i-as da un pumn ca shi sakura l-as face idiot ca sasuke shi apoi de la mine i-as inchide usa-n fata zicand:nu-mi zice mie!zi-i celui pe care-l iubesti shi pe care l-ai sarutat la 12 ani!


NEXT:ce ai face daca teai plimba intrun parc shi ar fi karin in spatele tau sarutandu-l pe sasuke?[posturi unite]
4 da nu mai raspunde nimeni da de cand ati scris?
asa de multa vreme o trecut?10hai ca vreau sa vad ce zicetzi...20
shi ma supar pe voi=(



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.761 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)