Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

O doamne! I-as spune ca trebuie sa plec un pic si m-as duce la baie sa vomit.Dupa ce as termina m-as intoarce la el si i-as spune raspicat "NU" dupa care i-as m-ai spune sa plece cat mai repede pana nu-l i-au la bataie si nu in ultimul rand as pastra inelul daca are 25 karate ca apoi sa ma duc sa-l vand la amanet19

Next: Ce ai face daca Kabuto te-ar rapi pentru ai fi cobai in niste experimente periculoase urmand sa te transforme intr-o papusa?

O papusa ? Marioneta ? As accepta de buna - voie . Mi - ar placea sa nu am sentimente , sa nu am scopuri , sa fiu folosita pentru a ucide , a provoca rani adanci persoanele celui ce ma pastreaza doar pentru simpla lui distractie si amuzament .

Next:
Ce ai face daca intr - o dimineata la scoala te - ai trezi ca Sasuke este colegul tau de banca iar Gaara proful de desen . Sakura fiind femeia de serviciu ce matura in acea ora pe jos ?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Mi-as spune
<<Fatoooo, ai innebunit!!!>>Dupa m-as ciupi si daca ma trezesc si e adevarat, as fugi direct la spitalul de nebuni...
Ar fi un soc pentru mine O_o

My question:
Ce ai face daca la miezul noptii ar veni la tine la usa Sasuke in chiloti ca sa-ti ceara niste zahar?
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

Uhh:X Mai intrebi ce as face? Pai i-as da tot zaharul; pe care il am. Hmmm...dar totusi nu cam frig la miezul noptii? Ehh...apoi l-as invita in casuta mea [in fine, stau la apartament. Lasati-ma sa visez.] la caldurica. Hmm..da ce face el cu zaharu la miezul noptii?39 Gateste? Uh..gata cu vorbaria ca m-am incins21 Glumesc.

Next:
Ce ai face daca ar veni la tine Sasuke si ti-ar spune sa-l ucizi cu sange rece ?5 Uhh eu stiu ce i-as face...
[Imagine: Hm757.png]





Mwahahaha [ Vise, vise..]
Pai la mine cu "sange rece" , tinand cont de faptul ca el e cel care m`a roaga sa`l ucid, ar insemna sa`l leg cu lanturi de un pat moale si pufos, apoi sa`l sechestrez timp de cateva luni bune [21] timp in care l`as intreva mii si mii de chestii [Bietu` Sasuke] , si cand i`as da drumu` l`as obliga sa se insoare cu Sakura [ sa fie si ea fericita 21 ] ca altfel spun presei toate secretele lui 21 !
Deci..asa l`as ucide eu cu sange rece ...24

Next : Ce ai face daca Sakura ar veni la tine in miezu` noptii si ar incepe sa planga si sa`ti spuna ca nu mai are oja..albastra ? 24
Tot ce vad e decadere:
Arta = o boala; Dragostea = o iluzie
Religia = un substitut la moda pentru credinta

Căci toţi ucidem ce ni-i drag
Şi-ntindem morţii prada,
Unii ucid cu desmierdări,
Mulţi cu priviri de-otravă,
Cei laşi ucid cu sărutări
Iar cei viteji cu spada.


[Imagine: Girl123.jpg]


M-asi lovii de toti peretii si asi goniu de la mine din camera cat ai zice peste. Dar in primul rand si-asi cere un autograf si asi intreba-o ce simte pentru ceilalti membri din Naruto ( in special de Sasuke). Apoi asi merge in sufragerie si m-asi uita linistita la un episod din Death Note. Iar dupa asta asi spune ceva de genul: Cred ca mi-ar sta bine cu oja albastra. 24

Acum voi:
Ce ati face daca Naruto ar veni la tine si te-ar cere in casatorie?

OMG naruto-kun sunt atat de atat de indragostita de tine,oh sigur ca raspunsul meu e..Stai ca am uitat supa pe foc!am fugit repede spre bucatarie.intre timp naruto sta in fata usi si suspina de bucurie.din senin o durere izbitoare ii trece prin tot corpul.Matura mea si-a atins scopul....19
-ha,asa-ti trebuie!Unde-i trandafiru?Nu esti la costum?inelul meu cu valoare sentimentala?ZBORI DE AICI!19
NEXT:Ce ai face daca Sakura ar veni la tine furioasa foc,pe motiv ca lai sartat pe sasuke frantuzeste?


21 Pot, pot? Ohh ce-am visat la clipa asta. sa-l sarut pe Sas'key. Uhh...Si inca sarut frantuzeeesc:X Pai..ce-iam face eu Sakurei 39. Ei bine, cred ca ar vei invers- ce mi-ar face Sakura mie? Ei bine, i-as facein ciuda spunandu-i ca a fost asa de beuty si ca mai vreau. Da, da stiu. Sunt egoista 21

Next: Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine cu o rochie, pe care ti-ar face-o cadou, si sa iesiti in oras? Dupa parerea ta, rochia e pur si simplu oribila.
[Imagine: Hm757.png]





WoW. Esti fara mila. Sincera sa fiu m-asi uita la ea speriata si asi fugi ca arsa. Asi fi nebuna daca asi sta langa ea cand este suparata. Il gasesc pe Sasuke pe drum si il mai sarut o data ( ce n-asi da) Lesin dupa asta si cand ma trezesc sunt la altar cu Sasuke, Sakura imi da un pumn si imi lasa rochiul umflat.

Ce s-ar intampla daca Sasuke ar venii la tine si ti-ar spune ca te iubeste.
Sa-mi spuna si mie cineva cu casatorie ca de ale astept.

eusasuke.......hm...Nu erai gei?imi place de tine.......dar...hm..ce sa-ti zic:IDIOTULE cum poti sa crezi asa ceva?dupa ce i-ai facut Sakurei?Eu sa risc?Eh......nu te cred!Mai intai fa-mi o serenada1Unde-s ursuleti de plus?poeziile de dragoste?Deicatiile?Ce...crezi ca poti veni asa cum ai tu cef la mine sa-mi spui asa ceva?Ia...miscati fundu din calea mea pana nu-ti trag una..hm chiar mi-ar placea sa fac asta 5
NEXT:Ce ai face daca Garra ar veni la tine facand surf pe o avalansa de nisip si ar striga in gura mare:Esti sexy fato!!! 5




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.014 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)