Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Um... cine sau ce e Pedobear? whatever cred ca e un urs dupa nume.
Erm.. cred ca as ramane O.O. Wth cu un urs??! il credeam dus dar asta e prea de tot... anyway gusturile nu se discuta so i-as zice sa aiba grija la miere si la ursuleti de plush daca va contunuia sa iasa cu asa zisul Pedobear21.
Next:Ce ai face daca ai afla ca Sakura e vopsita XD.
Just the
way you know me..

OMG.......e asta ar fi o incantare....cred k saracuta s-ar alege cu o noua nuanta verde deschis.........nu i-ar sta bine?
Next:Ce ai face daka Sasuke,Naruto si Yondaime te-ar cere de nevasta in acelasi timp imbracati toti trei in tricouri roz,boxery mulati albi si Saske avand in mana o papadie Naruto o urzica si Yondaime ,,floarea cadavru"-ceea mai urat mirositoare din lume
Obligatoriu sa alegi unul.........:ha:


O.O'' What the.. ? I-as intreba ce le-a venit asa deodata sa ma ceara de nevasta toti 3 odata.. imbracati asa.. sau au pus un pariu sa vada pe care dintre ei ii accept.. hmm nu-mi place nici unul dar daca zici ca-i obligatoriu sa aleg pe cineva, atunci sa vedem.. Pe sasuke il reping din prima, because i hate him very very much xP. Il iau la bataie de trebuie sa intervina Naruto si Yondaime ca sa-l mai scoata viu din mainile mele. 19 Apoi urmeaza Yondaime.. il refuz doar ptr ca vine cu floarea aceea cadavru. Bleah, urasc sa vad cadavre si nici nu vreau sa-mi inchipui cum poate mirosi floarea aceea.. bleah xP Ii zic sa plece repede, daca nu vrea sa ajunga sa-si manance floarea 19 .. Deci mai ramane Naruto. Stiu ca Naruto e plin de idei traznite, si e amuzant cand se maimutareste. Poate ca toata chestia a fost ideea lui, dar l-as accepta totusi. As rade ca a venit la mine cu o urzica.. 21 ["asa se vine cand ceri pe cineva in casatorie?"] Dar apreciez ca ai fost original : )) Bineinteles, "casnicia" nu ar dura mult.. Peste cateva zile Naruto ar disparea misterios si nimeni nu l-ar mai vedea vreodata 19

next: Ce ai face daca dupa o seara de petrecere acasa la Sakura, l-ai intalnit pe Kiba, v-ati imprieteni si ati petrece ceva timp impreuna, ai afla ca vei avea un copil cu el?
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

Wow...un copilas cu Kiba..8..un mic Kiba...
pay cred k as lesina prima oara..M-as trezi, as vedea ca sunt intr-un pat cu asternut de matase, inconjurata de flori, si pe usa intrs kiba cu micul dejun :X..si imi spune ca vrea sa ne casatorim sa avem grija de micul Kiba :X..
as fi foarte happy...dar mi-as fi dorit sa fie Sasuke in locul lui 10

Ce ai face daca ai afla ca esti viitorul Sanin, si trebuie sa te lupti cu Itachi pentru puterea suprema?
[Imagine: chibi_6732.gif]
chibi-ul lui Itsumi


[Imagine: 2yum3h1.png]
Love was when i loved you...Now is hate...

M-as lupta, bineinteles, dar nu l-as rani, prea tare. L-as luat ca animal de companie pentru mine. E prea dragut ca sa-l omor si in plus... imi e mai de folos de partea mea decat mort21

Next: Ce ai face daca Sasuke ar veni intr-o zi la tine si te-ar cere in casatorie? Ohhh, ce vise24
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

Pai..m-as uita uimita la el, apoi i-as una peste fata ^.^ Si i-as spune " Daca nu m-ai invitat undeva, nu-mi place cererea asta ! " Apoi l-am saruta scurt si as pleca linistita 4

Next : Ce ai face daca Naruto ar veni la tine si ti-ar spune ca esti viata lui, iubirea lui si ca ti'a contruit un Palat de Gheata -.-" ?
Tot ce vad e decadere:
Arta = o boala; Dragostea = o iluzie
Religia = un substitut la moda pentru credinta

Căci toţi ucidem ce ni-i drag
Şi-ntindem morţii prada,
Unii ucid cu desmierdări,
Mulţi cu priviri de-otravă,
Cei laşi ucid cu sărutări
Iar cei viteji cu spada.


[Imagine: Girl123.jpg]


Pai sa fiu sincera i'as zice ceva de genu' : Dai cu praf de mers , vuplita 21 Eu astept pe altcineva 19 Sau : fa pasi , ca nu pe tine te asteptam 3
Asa next : Ce ai face daca Orochimaru ar creea o clona a Sakurei , pentru a o folosi pentru scopurile sale ?[si anume sa stiu eu sa omoare persoane din sat , s.a]

Well, cred ca....N-as face nimic-.-" Adica, eu o simpla muritoare care in afara de a iesi pe afara, a-si bate joc de frati'su (asta fac in marea parte a timpului liber ^^ ) si de a ma juca la laptop..ahh.si ma duc la scoala, pe langa enervantul detaliu 21 N'as sti ce as putea sa fac 4 Poate ca..m-as duce la el cu..mmm..PSI Protectia Sakurei Ireala -.-" si...as salva-o ! Mwahahaha 24

Next: Ce ai face daca Jiraya-Sama te-ar pune sa sari de o stanca pentru a castiga el (poate ar imparti si cu tine ceva) zece milioane de dolari ? ~.~"
Tot ce vad e decadere:
Arta = o boala; Dragostea = o iluzie
Religia = un substitut la moda pentru credinta

Căci toţi ucidem ce ni-i drag
Şi-ntindem morţii prada,
Unii ucid cu desmierdări,
Mulţi cu priviri de-otravă,
Cei laşi ucid cu sărutări
Iar cei viteji cu spada.


[Imagine: Girl123.jpg]


Sa imparta si cu mine ceva?Eu vreau toata suma:crazy:
Sincer n-as face asta.De ce?Bani nu sunt importanti catusi de putin pentru mine.Eu doar traiesc clipa fara a regretasmile Sau poate as face-o.........doar pentru ai dona unei cauze nobile...
NEXT:Ce ai face daca ai afla ca Hinata in seara aceasta are de gand sa intre la tine in camera imbracata intr-o lenjerie hooot pentru a.......bea o cafeluta cu tine(hai ca te-ai prins)
"?


Cred ca mai intai as acoperi-o cu un halat,i-as spune sa faca ea cafeaua ca eu nu ma pricep la gatit si as intreba-o pe cel mai"frumos" ton ce naiba cauta in camera mea si i-as da o carte"Cum sa-ti exprimi sentimentele"pt a o ajuta si in anime dupa care as incerca tehnica 1000 de ani de moarte(parca asa se numea).[posturi unite]
Ups! Am uitat sa spun urmatoarea intrebare:Ce ai face daca brusc ar veni Rock Lee la tine si ti-ar spune ca esti iubirea vietii lui si ar scoate un inel de 25 de karate din....borseta pt kunaiuri intreband:"Vrei sa te mariti cu mine?"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.303 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)