Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Oww, ce sweet:chuu:....as iesi in oras cu el si probabil ar iesi un cuplu frumusel daca Ino nu ar veni si m-ar omori...glumesc, desigur. Nu ma las eu ucisa de blondina aia 21


Ce ai face daca Deidara ti-ar cere numarul de telefon?
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

Infart.
Daca nu, lesin. Il dau cu cea mai mare placere. Si apoi ma duc la un shoping. Cine stie? Daca cunva ma invita in oras, nu cred ca as putea sa ma duc in pantaloni si tricou. Apoi, as astepta extaziata sa ma sune din minut in minut. Iar daca ar face-o atunci cred ca as imbratisa telefonul si i-as trimite "pupicuri" prin telefon. Chiar daca nu ajung la el, gestul conteaza.

Alta varianta.
Nimic, as parea indiferenta. I l-as da, dar atunci cand ar suna nu i-as raspune.

Next: Ce ai face daca Sakura ar spune ca vrea sa se mute la tine in casa?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Nu stiu cum as reactiona..39... cred ca as lasa-o si asa ma plictisesc singura21.
Next: ce ai face daca ai afla ca Naruto vrea sa te omoare XD
Just the
way you know me..

... nu stiu .... l-as intreba ce are cu viata mea 21...de obicei sunt pasnica si apoi i-as pune in mancare un somnifer ca sa o iau la fuga4

Next:Ce-ai face daca Ce-ai face daca Kakashi-sensei ar vrea sa se antreneze pe tine?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Ce-ai face daca Kakashi sensei ar vrea sa te antreneze pe tine?
Pai as fi super extaziata pt ca Kakashi e puternic si as spune ceve de genu: Da sefu oricand doriti, mai putin dimineata devreme ca atunci dorm.


Next:Ce ai face daca ai fi pus/a sa il omori pe Itachi Uchiha?[posturi unite]
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Um... nu stiu cred ca as accepta misiunea chiar daca il plac pe Itachi ca personaj 46.
Next: ce ai face daca ai afla ca tatal lui Naruto adica al 4-ea Hokage era un ucigas in serie si nimeni nu ar fi stiut asta decat tu . >.> idei tampite la ora asta4
Just the
way you know me..

Eh...sa vedem ...pai pentru inceput m'as crede cine stie ce mare ninja a timpurilor , si as incerca sa scap de el 19 Muahahaha , malefic 9

Next:ce ai face daca Naruto si Sasuke ar fi in lupta finala , si vor sa dea lovitura de gratie , uciganduse singuri , si ai fi in locul Sakurei ?

As aplauda, fluiera si scriga "macelariti-va mai repede ca incepe serialul Corean". Dupa care probabil, dupa ce se omoara ca prosti unul pe celalant, as incepe sa plang de bucurie si i-as arunca in mare. Apoi daca cineva mar intreba ce s-a intamplat i-as zice ceva in gen: S-au impiedicat si au cazut peste pod. Inger scrie pe mine =]] [ da cam sa nu : - J ]

Next:
Ce ai face daca ai afla ca Sai se casatoreste cu sora/fratele tau [ chiar daca nu aveti ] ?

[ eu presimnt ganduri sadice * m u h a a * ][/size][size=x-small]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Next:Ce ai face daca ai afla ca Sai se casatoreste cu sora/fratele tau [ chiar daca nu aveti ] ?
as fi invidioasa...
Sai e dragut =p~

Next:Ce-ai face daca Sakura s-ar luat la bataie cu tine pentru ca te-ar fi vazut ca l-ai sarutat cu Sasuke?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Um.. i-as zice : Bai femeie daca baiatu' ma place pe mine care-i problema ta dute si impuscate ca sunt mai puterica decat tine ha. Si ias da o palma peste fata ei netoata Smile.
Next : ce ai face daca l-ai gasi pe Pain ca face prajituri pentru Hokage 21.
Just the
way you know me..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.282 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)