Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

"Next: Ce ai face daca ai afla ca Sasuke este defapt fiul lui Tsunade? [ a iesit asa dintr-o aventura dea lui taicasau "

Uhm...Cre'ca mi'ar placea ! Si m'as speria de moarte . Adica el ar mosteni titlul de hokage ? Nu ! Asta ar insemna distrugerea Konohei dintr-o bataie din palme si n'as vrea asta ! Deci cred ca m'ai mult as incepe sa fac istercale 4

Next : Ce'ai face daca Pain ti'ar spune ca vrea sa'l omori ?

As zambi malefic19 si cu cea mai mare placere l`as face bucatele[hihii ce rimeaza21]

Next: Ce`ai face daca ai afla ca Choji este fratele tau?

punct.

As vomita ! Sincer acum...Ce am facut ca sa merit asta ? As ramane fara mancare si fara pat21 Si eu imi iubesc patul 4

Next: Ce'ai face daca Konan ti'ar spune ca te vrea in patul ei ?

Iaiksbleah..poi i`as spune ceva gen: "Bai femeie tu esti nebuna?" bleah

Next: Ce`ai face daca Ino ti`ar spune ca esti mai grasa decat Choji si ti`ar taia paru`?

punct.

Uhm....Pai daca ar face asa ceva as luao la bataie . Si as face-o bucatele ...As arunca-o in cascada Niagara si asa am scapa de o proasta pe pamant ! Si cre'ca mi'as pune peruca 21 Si nu's grasa.....Am 1.60 si 49 de kile....Deci nu cred c'as grasa...Sunt very perfect 4

Next : Ce ai face daca Sai ti'ar spune ca esti viata lui ?

Pai cred ca-s face ceva de genu : De cand,ca noi nu ne-am mai intalnit pana acum,nuu?Si oricum miar placea(intr-un fel,nu ca psihopatul de sasuke)

Ce ai face daca,Naruto devine peste noapte Fat-Frumos si te-ar fura?

yuuuyy 8 ce sweet ar fi 8 Pai cred ca m-as lasa in voia sorti, furata de Naruto si am trai fericiti pana la adanci batraneti 21 Mda, nici chiar asa... Pur si simplu nu m-as impotrivi, as astepta sa vad ce se va intampla in continuare.

pt fete: Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata langa Sasuke, dandu-ti seama ca esti casatorita cu el?
pt baieti: Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata langa Sakura, dandu-ti seama ca esti casatorit cu ea?
[Imagine: sig_reinoir.png]

RE: Ce ai face daca.....

As divorta in urmatoarele 3 secunde bleah yeak :X il vreau pe Shikamaru sau pe Sasori nu pe inganfatul ala plin de razbunare pana in gat...Parca l-a scapat maica'sa in cap la nastere e prea ascuns in el ,nu stiu Gaara e si el un pic misterios ,dar Sasuke e prea plin de el...

Next:Ce-ai face daca Orochimaru ar incerca sa te ia pe el pe acasa?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

I-as rade in fata 24 In nici un caz nu as accepta asa ceva, m-as impotrivi cu toata incapatanarea de care sunt in stare (si cred ca e chiar destula). N-as merge cu scarbosul ala niciunde, la el acasa nici nu incape in discutie.

Ce-ai face daca l-ai vedea pe Naruto machiat?
[Imagine: sig_reinoir.png]

As muri de ras21 i-as face poza shi as pune-o pe google ,iar dupa aceea le-as trimete la toti din lista mea de mess poza shi s-o mai trimita mai departe la prietenii lor din lista ca sa moara tot pamantul de ras

Ce-ai face daca Gaara ar veni la tine acasa cu bagajele facuta ca Temari ii fura prajiturile?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.525 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
14 Vizitator(i)