Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Pai....Cum userul de sus nu a pus o intrebare cred c-am sa raspund si eu la asta cu Sasori 4

Let's see :

M-as uita la el la fel, as incepe sa fac miscari senzuale , m-as duce la el si i-as sopti la ureche , seducator : I'ati gandul, sunt luata ! Si-n plus , esti un dobitoc ! " I-as zambi seducator si i-as da una sub centura, dupa care as pleca, frumusel 4

Next : Ce ai face daca Sasuke ti-ar omora parinti ?

RE: Ce ai face daca.....

L-as omora si eu la randul meu pentru ca 1 e dobitoc 2 e dezagreabil 3 e idiot 4 ma enerveaza si nu numai pe mine Sakura e cam scapata in cap pentru ca il venereaza .... si oricum moartea unuia ca el nu-mi poate aduce parintii inapoi posibil sa ma razbun chiar pe tot clanul lui 19 sau pe tot ce ii e lui mai drag sa vada cum este.

Next:Ce-ai face daca Kakashi ti-ar fi sensei?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

<Ce-ai face daca Kakashi ti-ar fi sensei? >
Wow,ar fi super 4.Kakashi e de treaba ,dar daca ar trebui sa ma scol la 5 dimineata asta nu ar mai fi super 20,in rest ar fi totul OK.
Next:Ce ai face daca Jiraya ar veni la tine si ti-ar spune ca te place?(o.O,ce intrebare21)
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Pentru inceput ias da o palma si dupa ias spune:Iesi de aici mosule sunt prea mica pentru tine 21,l-as arunca de la etaj.
Ce ai face daca Deidera ar veni la tine ti-ar da un ursulet de plus si ti-ar spune ca te iubeste?

<Ce ai face daca Deidera ar veni la tine ti-ar da un ursulet de plus si ti-ar spune ca te iubeste? >
o.O nu stiu cum as putea reactiona,i-as spune ca intre noi nu poate fi nimic ,pentru ca eu nu il iubesc(21),si as pleca de langa el,fara ca el sa mai poata spuna ceva 21.
Next:Ce ai face daca Naruto e ranit grav de catre Orochimaru,iar Orochimaru vine dupa tine pentru a fi ucenicul/ucenica lui?
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

"Ce ai face daca Deidera ar veni la tine ti-ar da un ursulet de plus si ti-ar spune ca te iubeste? "

Foarte simplu ! As accepta ursuletul, i-as zambi , i-as multumi si i-as spune simplu c'as luata. Si nah....O fi el dragutel...dar totusi ma enerveaza XD SI dupa aceea i-as spune "pa" si mi-as lua ursuletul cu mine !

Next : Ce ai face daca Naruto ti-ar spune ca te venereaza ?

Eto daca userul nu a raspuns la cealalta intrebare raspund eu la amandoua 21
Prima:As fugi m-as duce la Tsunade sa ii zic sa il ingrijasca pe Naruto si lui Orochimaru i-as da un pumn la fel de tare cum da si Tsunade
A doua:I-as spune ca nu ma intereseaza,si as pleca.
Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si ti-ar spune sa restaurati clanul Uchiha impreuna?[posturi unite]
Eto daca userul nu a raspuns la cealalta intrebare raspund eu la amandoua 21
Prima:As fugi m-as duce la Tsunade sa ii zic sa il ingrijasca pe Naruto si lui Orochimaru i-as da un pumn la fel de tare cum da si Tsunade
A doua:I-as spune ca nu ma intereseaza,si as pleca.
Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si ti-ar spune sa restaurati clanul Uchiha impreuna?

"Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si ti-ar spune sa restaurati clanul Uchiha impreuna?"

Ooh ! As fi chiar fericita ! I'as spune simplu ca da....cum de mai ales pe mine si chesti d'astea si dupa aceea cred ca m-as duce sa'l ajut 4

Next: Ce'ai face daca Neji ar veni la tine si ti-ar spune ca esti sotia lui ?

"Ce'ai face daca Neji ar veni la tine si ti-ar spune ca esti sotia lui ?"

Pai in primul rand as rade vreo zece minute apoi l`as intreba daca nu cumva a baut apa lui Akamaru:]]..dar daca stau bine sa ma gandesc mi`ar placea sa fiu sotia lui71

Next: Ce`ai face daca Yondaime ar veni la tine si ti`ar propune sa`l insotesti la o plimbare prin padure?

punct.

Sa vedem... 39. Sa ma plimb cu un obsedat sexual39. Pentru inceput as incepe sa rad ca o isterica. Apoi, o sa-i zic sa ma duca la cel mai apropiat local unde sa ne imbatam. Dupa ce o face lata ( dansam, karaoke, bautura chestii..) i-au cel mai arpiat topor si-l despic. 19 Astfel am avut o noapte de vis si am scapat si de mult iubitul Yondaime 19.

Next: Ce ai face daca ai afla ca Sasuke este defapt fiul lui Tsunade? [ a iesit asa dintr-o aventura dea lui taicasau 15]
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 47.016 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)