Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

<Ce ai face daca Sakura te-ar lua la bataie pentru ca l-ai place pe Sasuke ? >
o.O ok .pai mie nu imi place de Sasuke ,dar avand in vedere intrebarea pusa de tine cred ca as incerca sa ii explic situatia.Hmm ..as putea sa-i zic sa se infurie mai tare ca:oricum pe tine nu te place asa ca degeaba te enervezi asa pentru ca el nici nu stie ca existi 21,dar asa nu imi mai salvez pielea; asa ca Sasuke sa aleaga ...21

Next:Ce ai face daca Naruto te invita sa iesi cu el la un ramen?21
Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Pai... as iesi cu el la ramen, de ce nu? 21 Mi se pare de treaba, poate ca as avea o zi mai amuzanta daca mi-as petrece-o cu Naruto. In plus, poate un discurs "inflacarat" de-al lui m-ar ajuta sa fiu mai curajoasa, mai tupeista si sa ma arunc cu capul inainte in mai multe situatii, fara sa-mi fie teama de regrete.

Ce ai face daca Kankuro s-ar oferi sa te cupleze cu Gaara?
[Imagine: sig_reinoir.png]

~Ce ai face daca Kankuro s-ar oferi sa te cupleze cu Gaara? ~
Sincer vorbind? Mai nimic. 39 Adica..daca s-ar oferi este in regula, chiar imi place Gaara Smile, insa..totusi ar fi ceva ciudat,39 asa ca l-as spiona pana cand mi-as da seama de ce face asta si ce urmareste in schimb.19

Next: Ce ai face daca Itachi si cu Sasuke s-ar certa pentru tine distrugandu-ti casa ( daca esti baiat 4) iar daca esti fata--> Ino si Temari? ><"

RE: Ce ai face daca.....

Ino e cam disperata de viata si dupa Sasuke ,ea cu Sakura,parca sunt hipnotizate 24 bine si restul fetelor din sat ,dar astea 2 sunt duse rau.... pai pe Ino nu prea o inghit sa zic asa 24 i-as spune sa inchida usa pe din afara si as pastra-o pe Temari21 e si daca ar fi sa raman cu una din ele ca "iubita" tot pe Temari as alege-o 21 .

NEXT :Ce-ai face daca Konohamaru s-ar tine numai dupa tine zi si noapte zicand intr-una ca esti idolul lui21?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

< Ce-ai face daca Konohamaru s-ar tine numai dupa tine zi si noapte zicand intr-una ca esti idolul lui? >

Pai sa vedem...i-as exclipa cu frumosul ca n-am de ce sa fiu idolul lui, mai ales ca nu's buna la nimic. -.-'' Iar de nu intelege, dau fuga pana la baie si raman acolo 5 ore pana se pliktiseste si pleaca >.<

Next: Ce-ai face daca brusc Gaara s-ar comporta ca un copil, iar cum te vede ti-ar sari in brate si zice ca tu esti mama lui? 4

asta ar fi urat 22 As incerca sa gasesc o modalitate prin care sa il duc la Temari si Kankuro si sa scap de Gaara lasandu-l cu ei.

Ce ai face daca Naruto ti-ar cere sfaturi despre cum s-o cucereasca pe Hinata?
[Imagine: sig_reinoir.png]

RE: Ce ai face daca.....

39 L-as ajuta sa o cucereasca pe Hinata ...i-as da sfaturi de buna purtare si cum sa fie cu o fata ca el din fire e foarte foarte zapacit 21 nu l-am vazut niciodata purtandu-se mai galant.
NEXT: Ce -ai face daca Kankuro ti-ar spune ca prietenul(prietena ) te inseala apoi sa-ti ceara sa te intalnesti cu el ?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Pai, intai as verifica daca e adevarat ca ma inseala. Daca da, atunci ies cu Kankuro. 4 Daca nu, ii dau o palma si tip la el pt ca m-a mintit.

Ce ai face daca Gaara te-ar cere de sotie?
[Imagine: sig_reinoir.png]

RE: Ce ai face daca.....

L-as refuza pentru ca:X din acest anime imi place de Haku grr ,Shikamaru si Sasori care a muritgrr.N-as vrea sa ma pun contra lui Gaara ca m-ar face una cu nisipul21 ,dar l-as refuza ,e un personaj destul de okay dar e prea inchis in el ...seamana cu Naruto dar Gaara e foarte misterios si ascuns .

Next:Ce-ai face daca Sasori ar veni la tine imbracat intr-un prosop si si l-ar da jos21?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Cred ca as ramane cu gura cascata, tipul e dragut. Dupa ce mi-as reveni, i-as trage o palma pt ca se plimba dezbracat si as urla la el sa se imbrace. 71

Ce ai face daca Temari ti-ar marturisi ca e indragostita de Shikamaru?
[Imagine: sig_reinoir.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.833 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)