Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

:laugh::laugh::laugh::laugh:Cred ca prima reactie care ar fi,este de a ezbucni in ris si apoi mi-as dea seama ca daca ma vede,ma omoara si as incerca sa ma stapinesc21

Ce ai face daca ti-ar propune cineva o cale sa fii pentru 1 zi un personaj din Naruto,dar acest lucru ti-ar scurta viata?

Gabriella A scris:Ce ai face daca ti-ar propune cineva o cale sa fii pentru 1 zi un personaj din Naruto,dar acest lucru ti-ar scurta viata?
Pai simplu, as accepta si mi-as dori sa fiu Orochimaru. Asa as invata sa ma regenerez, si nu mi s-ar mai scurta viata, ba chiar as avea viata mai lunga 21.
Next: Ce ai face daca ... Naruto ti-ar propune sa detii Kyuubi in locul lui?
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

hmm 39 pai nu stiu nu as accepta!!!!adica nu vreauuu 21
Next:Ce ai face daca Sasuke,ti-ar spune ca sa indragostit nebuneste de tine?
[Imagine: senjo.gif]

RE: Ce ai face daca.....

Nu m-ar interesa pentru ca Sasuke ma enerveaza,evenaul cred ca l-as fi plesnit.E mult prea sobru si uneori parca plictisit de viata si ma enerveaza ca se crede cel mai desptept.Are o personalitate ciudata,dar cred ca e okay ,dar ma enerveaza plus ca in anime nu se potriveste cu Sakura aia e o guraliva4>


Next:Ce ai face daca Tsunade te-ar saruta?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

WTF?! Tsunade sa ma sarute pe mine? Pe mine???:dizzy:
N-am ce zice...e hokage, e puternica, frumoasa la o varsta asa inaintata are o atitudine super totusi...nu ma simt atrasa de ea "?
I like guys not girls. Gosh...da'ce is pe invers sa ma sarut cu Tsunade?
Nu te supara pe mn "bunico":ha: nu am nimic cu tine, iti admir comportamentul...esti o persoana libera, nu ma deranjeaza orientarile tale sexuale, your choice ( da-o incolo ca o dau in psiholoaga )
dar eu nu ma simt atrasa de fete ( in special de bunicute )
Next: Ce ai face daca ai putea sa alegi un personaj din anime si sa-l aduci pentru totdeauna in lumea reala? Pe cine ai alege?
Oricine inafara de Kakashi:love:...he is MINE!!! so back off!!:grr::die:
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Hmmm, buna intrebare Touch of Dark. Cred ca as alege-o pe Temari21 Mda, fiindca nu am nevoie de baietii din anime(am eu unu in realitate). De ce pe Temari? Cuz I like her si am putea fii BFF^.^ In plus, este o luptatoare foarte buna si m-ar ajuta la 'terminarea' idiotiilor21
Asa, next question: Ce ai face daca Kakashi ti-ar zice ca vrea sa faci parte din echipa lui?4
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]


Pai....cred ca in urmatoarea secunda m-ar vedea topaind de fericire,urcandu-ma in toti copacii pe care ii vad si zicand "DA" incontinuu.Plus ca l-as luat si pe Naruto de mii de ori in brate,pana si pe Sasuke l-as lua.Apoi as intreba cand mergem in misiune si i-as zice ca vreau sa ma antrenez.Saracul om ar avea de lucru cu mine 19 mai bine zis cu energia mea 21.

Next :Ce ai face daca ar veni Sakura la tine si ti-ar zice sa nu te apropii de Sasuke,pentru ca e al ei ?

M-as lua cu ea la bataie pana as castiga si apoi o sa merg la sasuke si o sa-l sarut in fata ochilor ei ca sa ii fac in ciuda. 21 . Nimeni nu se pune cu mine mai ales cand e vorba de o frumusete asa de rare !


NEXT: Ce ai face daca Kakashi ar veni beat la tine acasa ?

<Ce ai face daca Kakashi ar veni beat la tine acasa ? >
Pai i-as inchide usa in fata,adica totusi e beat ,nu am nevoie de asa ceva la mine in casa 21 .Chiar daca el e cu capul pe umeri in general nu as vrea sa stiu ce face cand e beat 21.
Next:Ce ai face daca Sasori ar veni la tine acasa sa va jucati cu papusile? 21
Ja ne!:bye:
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

(01-06-2010, 02:17 PM)Ella06 A scris: Next:Ce ai face daca Sasori ar veni la tine acasa sa va jucati cu papusile? 21
As muri de ras si dupa aceea as accepta si m-as juca. I mean, nu m-am jucat de vreo 3 ani21 Mi-e dor de Barbie. Eu as fie blonda, iar Sasori ar fi bruneta. Si Ken ar fi al meu si am trai fericite intr-o vila cu piscina facuta dintr-un lighean. Ce draguuuut<3
Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar canta o melodie Hannah Montana si dupa-aia te-ar cere in casatorie?15
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.052 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)