Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cateva creatii de-ale mele

#21
Scuze, scuz,e scuze, scuze, de 1000 de ori scuuuzeeee, nu mi-a mers bine pc-ul si n-am putut lasa com, scuzeee... T^T... Oricum mersi ca m-ai anuntat :D
So...hai sa incep... waaa awesome!! A fost luuung, defapt e si normal sa fie lung fiind ultimul capitol ><"
In doar cateva randuri i-am aflat si trecutul saracului Kaoru[ de cand am vazut OHSHC, sunt obsedata de numele asta, e singurul care mi-a intrat in memorie:]].
Imi plac finalurile fericite, pe cine incerc sa pacalesc, ador ca la sfarsit sa moara toti mwahahaha >:] ..scuze m-a luat valul :">
Deci...revin la fic, stii ca il ador, nu? Stii ca aproape am inceput sa plang cand am aflat trecutul lui Kaoru, nu? Ei.. bine daca nu stiai acum stii! Waa.. s-a terminat, nooo!!! Ma sinucid :| [de cate ori ii zic asta prietenei mele imi zice "da", dar eu nu inteleg ce vrea sa zica :]]
A fost cam straniu adica si-a descoperit sentimentele in ultimul moment, deci probabil asa zisa lor relatie nu va dura mult. Sincer credeam ca a inebunit cand a inceput sa rada o__O, dar doar asta mai ii ramasese, deci.. nu-l condam, si nu, nici pe Haruto, oricum e dragut cand cineva se transforma din lup in catel pichinez :]].. Sper sa mai colaborati in viitor.
Ja ne!
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#22
Am ajuns si eu in sfarsit pe aici. Thx ca m-ai anuntat :]. A fost un capitol lung si destul de dragut. Ati facut o treaba buna colaborand impreuna. Am vazut mici greseli si doua-trei virgule lipsa, dar nu e prea grav. Putina atentie si pot fi corectate aceste greseli. Chiar daca a fost mult dialog nu a fost sec, in cazul vostru. Mi-a placut naratiunea, pot spune ca a fost foarte buna, dar descrierea ati cam neglijat-o. Nu ma asteptam la sfarsitul asta. Mi-a placut, chiar mi-a placut. Am aflat si trecutul lui Kaoru. Intradevar, a avut un trecut destul de trist, nu imi imaginam sa fi fost asa trecutul lui.
Nu prea mai am ce spune, decat ca va urez multa bafta la amandoua pe viitor si as mai vrea sa vad colaborari de la voi doua, poate la un fic de data aceasta. >:D<
[Imagine: j5atg3.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Crea?ii literare yaoi maniac 1 1.392 01-05-2013, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Creatii Nory 3 3.232 06-02-2011, 01:42 AM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)