Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cateva creatii de-ale mele

#11
După cum ți-am promis, sunt aici. So, let's start:
Și acest capitol a fost interesant și am aflat mai multe. Chiar mi-aș fi dorit ca Josh să nu plece de lângă Mike, să îl părăsească, măcar să îi fi dat o șansă. Sunt tare curioasă să aflu ce se va întâmpla cu el și Daniel. Narațiunea e bună, descrierea la fel, dar mai poți lucra la ea, iar dialogul e partea mea preferată. Greșeli nu am văzut, iar așezarea a fost bună, doar că între unele paragrafe mergea să mai lași spațiu. Sper doar ca Daniel să nu îl tortureze pe bietul Josh și sper ca Josh să își dea seama de ce greșeală imensă a făcut că l-a părăsit pe Mike. So, eu îți urez baftă și să mă anunți când pui next.
[Imagine: j5atg3.png]


#12
Hello Girls >:D< Iertati-mi intarzierea, doar ca in ultimul timp, am fost abandonata de catre inspiratie. :[[ Tin sa v-anunt ca acesta este ultimul capitol din acest one`shot, dar o sa incep sa lucrez la altele, tot yaoi, ofc. ^_^
Multumesc cititorilor! :* Lectura Placuta!

Capitolul 3


Acum realizez ca toate clipele petrecute in acel orfelinat, toate momentele alaturi de Mike, au fost parti din viata importante. Ma simt vinovat, de parca un tarus blestemat mi-ar strapunge pieptul plin de durere, caci asta simt eu acum. Ce rost are sa lupt? Pentru ca as mai face-o?
Asa-zisul Daniel, cel din fata mea, nu este fratele meu si nici nu va fi vreodata. Am fost vandut lui. Si pentru ce? Pentru sex si pentru bani… Chiar nu conteaza ca suntem amandoi barbati? Cum as putea sa aprob un asemenea lucru?
- Fie, raspund eu intr-un final, lasandu-mi capul sa cada pe perna de culoare cafenie, ca mai apoi sa-mi continuu ce aveam de spus. Fa-o. Nu gasesc rostul acestei ironii. Da-i drumul, sunt al tau, asa cum iti doresti, nu?
Observ o usoara confuzie pe chipul sau, poate din cauza vorbelor mele, pe care nici macar eu nu credeam ca o sa le rostesc. Imi inchid ochii, asteptand “acel” moment.
“Vreau doar sa fie repede si sa uit de toate astea!”
Daniel nu mai asteapta o invitatie speciala, a fost mai mult decat de-ajuns. Incepe sa-mi desfaca nasturii de la camas ce-o purtam pe rand, mainile sale plimbandu-se in voie pe corpul meu. Chiar si cu ochii inchisi, mi-l imaginez facand acele lucruri rusinoase si dezolante.
Deschid brusc ochii, simtindu-i respiratia calda pe fata. Cu mainile sale mari, imi da jos ochelarii, aruncandu-i practic, pe jos. Deodata, imi prinde buzele cu ale sale intr-un sarut, doar ca acesta este mai dulce si el este mai tandru… Stai! Ce tot zic ?! Sunt pe cale sa fiu violat! Nu, nu pot permite asa ceva! Chiar asta imi doresc? Nu!
Rup rapid sarutul, disparandu-mi parca tot curajul si vointa ce le aveam inainte, pentru ca acum sa ma zbat si sa ma agit mai rau ca un peste pe uscat.
- Stai! Cred… ca m-am razgandit. Nu vreau asta, te rog, lasa-ma sa plec, ii reprosez eu, incercand sa par calm, dar la naiba! Cine ar putea fi calm intr-o astfel de situatie?
- Pustiule, esti virgin?
Cred ca glumeste! Ma ignora total, si cel mai important, parca nici nu a auzit ceea ce am spus mai devreme.
Ii observ ranjetul stupid de pervers pe chip, el déjà intuind probabil raspunsul meu, prin simplul fapt ca am tacut. Deci, l-a luat ca pe un “da”. Simt cum ma inrosesc total la fata in momentul in care limba sa ajunge in dreptul buricului meu. Ma desface la slitul blugilor, el inca sarutandu-mi pielea alba si fina. Ii repet din nou sa ma lase in pace, sa ma lase sa plec, insa fara rezultat. Parca nici nu m-aude.
Ma priveste in ochi cu un zambet sfidator, dar si pervers, eu acum realizand ca am ramas doar in boxeri! Ohh, fi-ti seriosi!
- Se pare ca am avut dreptate. In seara asta o sa ma distrez copios…
- Ce… Inainte sa mai spun ceva, el imi prinde barbatia, strangand usor si obligandu-ma pe mine sa scot niste sunete injositoare. Valuri de caldura imi invadeaza corpul, facandu-ma sa-mi pierd mintile. De-as avea bratele libere, as acoperi aceste sunete ce-mi apartineau.
- I-ati dracu` mainile de-acolo! Urlu eu la Daniel, agitandu-ma si mai tare ca inainte.
Omu` asta nu m-asculta deloc!
Isi coboara capul incet, dar sigur, continuand sa ma tinteasca cu privirea, in timp ce apuca cu dintii de boxerii mei albi, tragandu-i jos. Vrea sa arate ca e experimentat ?! Ohh, Dumnezeule!
- Hmm…
Ce vrea sa spuna cu asta…?
Inainte sa ma gandesc vreun lucru, sa reflectez la o cale de scapare din tot rahatul in care sunt, un geamat imi iese pe gura, eu inrosindu-ma instantaneu. Imi cobor privirea catre el si vad cum limba sa fierbinte trece de-a lungul organului meu, ce incepe sa se intareasca la atingerile sale “interzise”. Isi duce o mana pe pieptul meu, strangand de sfarcurile mele usor rozalii, acestea intarindu-se la randul lor. Vibratiile si caldura sufocanta ce parca ard inauntrul meu, ma fac sa respir cat mai greu.
- O-opreste…-te… incerc sa-l conving sa inceteze, balbaindu-ma printre gemete si gafaieli.
In mod subit, imi elibereaza picioarele si asta doar ca sa le aseze cat mai bine pe umerii lati si goi. Cand naiba a scapat de haine ?!
- Cred ca asta o sa doara putin.
“ Durere? “
Vorbele sale au avut un impact mare asupra-mi, dar unul si mai mare l-a avut urmatoarea sa miscare. M-a patruns incet, totusi, parca tinand cont ca este prima mea data.
Simt o durere ce ma strafulgera, iar apoi realizez ca ceva se scurge din mine. Sange…
- Doare… Nu te… misca, ii spun eu cu lacrimi in ochi, si asta doar din cauza acestui act prostesc. Chiar doare.
In curand, alte picaturi reci imi aluneca pe obraji-mi imbujorati, facandu-ma sa ma simt in cel mai josnic mod. Incepe sa se miste din nou, mai incet, dupa care, mai repede.
- Ahhh…
Ce…? Ma simt ciudat, iar durerea parca se evapora usor.
Zambeste, probabil satisfacut de reactia mea, cat si de senzatiile pe care le am.
- Vad ca incepi sa te simti bine, Joshua.
Ii cer sa-mi elibereze bratele, promitandu-i, insa, ca nu o sa fug sau ceva asemanator. Cred ca nu mai judec deloc. Parca cel din fata mea m-a drogat, incat sa ii raspund atingerilor si gesturilor sale.
Se intinde peste mine, vrand sa-mi elibereze mainile, iar in acel moment inainteaza puternic inauntrul meu. O placere imensa imi invadeaza simturile, iar eu ma agat de gatul sau, in momentul in care mi-a dat drumul mainilor ce erau captive din cauza acelor catuse. In acelasi timp, imi incolacesc picioarele in jurul abdomenului sau, tragandu-l mai aproape de mine si cerandu-i sa ma sarute. Nu ezita, ba chiar deloc. Limba sa se joaca in interiorul cavitatii mele bucale, iar membrul sau lung si extrem de fierbinte se misca in mine tot mai repede, trimitandu-mi atat mie cat si lui Daniel fiori, ce sigur erau de placere.
Simtind cum se apropie momentul final, il imbratisez, uitand de principiile mele, de faptul ca amandoi suntem barbati si ca am facut sex, dar cel mai important, am uitat de Mike… Ma eliberez in final pe pieptul argintiului, iar el in mine.
- Oh, Dumnezeule! Daniel…
Acestea au fost singurele cuvinte pe care le-am mai putut rosti, inainte sa cad intr-un somn adanc. Sunt frant.


***
Ma trezesc cu mana “fratelui” meu pe piept, el continuand sa ma privesasca intens. Imi deschid gura, dorind sa-I vorbesc despre ce s-a intamplat intre noi aseara, caci observ razele aurii ale soarelui printre perdeaua trasa. Dimineata.
- Trebuie sa-ti spun ca ai fost grozav.
Rosesc puternic, negasind o replica ce ar trebuie sa ma salveze din aceasta situatie. Brusc, ma imbratiseaza calduros, apoi imi da un sarut scurt pe buze. Nu stiu de ce, dar am impresia ca el chiar este ca un frate pentru mine. Totusi, neluand in considerare ce… ceea ce am facut… Poate ca m-am inselat in privinta lui Daniel, pare genul tipului simpatic si dragut. Oare voi reusi sa accept aceasta relatie?
Prea tarziu… Deja am facut-o….


~ The End ~

#13
Am trecut si eu pe aici, precum ti-am spus. Imi cer mi de scuze ca am intarziat atat de mult, dar abia acum am avut putin timp liber ca sa mai comentez si eu ceva. Ai zis ca vrei o critica dura, dar am sa te dezamagesc si nu am sa-ti dau o critica dura, fiindca nu prea am ce comenta de rau. Mi-a placut, chiar mult. A fost printre putinele oneshot-uri care m-a captivat incat sa il citesc pana la capat. Ideea a fost chiar originala si mi-a placut mult. Sfarsitul m-a lasat masca, nu ma asteptam ca Josh sa fie de acord cu aceasta ''relatie'' dintre el si Daniel, chiar a fost pe masura asteptarilor mele sfarsitul si acest ultim capitol. Ai descris atat de bine toata aceea scena, de parca ma aflam acolo, urmarind-o cu proprii-mi ochi. Naratiunea si dialogul au fost si ele bune. Nu am vazut nici o greseala, am fost prea captivata sa citesc totul. Ce sa mai, prima ta lucrare yaoi, a fost un succes. Bravo. So, eu mai astept si alte lucrari de la tine si sper sa fie tot yaoi! :x
Mult succes in continuare si cand pui ceva nou, anunta-ma! *Hugs*
[Imagine: j5atg3.png]


#14
Mama era o persoana iubitoare si calma, imi oferea totul, iubirea sa.
din moment ce ai spus ca iti oferea totul automat se subintelege ca iti oferea si iubirea ei, deci acel iubirea sa de la sfarsit chiar nu are ce cauta acolo si parca face si propozitia sa se termine aiurea de parca a fost taiata cu satarul.
fata de culoarea satenie a parului meu ce intristeaza-> fraza asta nu are sens. prea multe chestii care dau in alte descrierei. puteai formula altfel. de exemplu: fata de culoarea caramelului aproape aceasi nuanta ca a parului mei se intristeaza(banuiesc ca acolo este "se" in loc de "ce" pentru ca altfel spui ca parul tau intristeaza...)
capul cu privirea in pamant.-> iarasi suna aiurea. poti incerca: plecand capul, uitandu-se la pamantul de sub picioarele lui.
dandu-i in final drumul camasii-> acelui "i" de la dandu sugereaza faptul ca te referi la el si atunci camasa nu mai are ce cauta in propozitie, pentru ca lui ii dai drumul.
app nu are ce sa incerce sa uite pentru ca in primul capitol Mike nu l-a sarutat pe Joshua. Fi si tu atenta la ceea ce ii faci sa faca si ceea ce nu. Si daca iti vin idei dupa ce postezi capitolul, atunci incearca sa indrepti acolo unde crezi ca trebuie ca povestea sa aiba fluiditate.

deci, e prima data cand citesc yaoi asa ca voi lasa comentul cu cat de originala e ideea pt yaoi queen. nu stiu daca e originala sau nu sau altceva.
modul tau de a povesti este captivant si chiar mi-a facut placere sa citesc primele 2 capitole desi mai trebuie sa lucrezi asupra exprimarii sentimentelor personajelor tale. le neglijezi si nu e frumos:P
acolo cateva cuvinte, o descriere, ceva, nu trebuie sa elaborezi sau sa te ratacesti in descrieri de 7 pagini.

#15
Va multumesc pentru comentarii! ^^ @FallenAngel, mutumesc foarte mult pentru sfaturi. Eu chiar vreau sa ma imbunatatesc, iar de aceea, am venit cu un nou one`shot. :]

~Danger ?! Pleasure!~
- Capitolul I -

-Idiotule! Daca te mai prind pe langa Keira iti scot ochii astia negri si atat de plini de ei, ai auzit ?!
Mda, cel din fata mea este renumitul Haruto Ichikawa, cel mai popular baiat din liceu. Toate fetele il adora, ar fi in stare sa se si vanda doar pentru corpul astuia, si nu numai. Nu spun ca nu arata bine, dimpotriva... Corpul sau este lucrat, se observa foarte usor ca merge la sala, aspectul facial este atragator. Parul roscat ii ajunge in zona umerilor, bretonul cazandu-i lin pe o parte a fetei; ochii de un caprui deschis par fiorosi si amenintatori, potrivindu-se atat de mult atitudinii sale de tip rau si rebel. Piercing-urile din urechea stanga imi intaresc aceasta idée.
Intr-adevar, este faimos, caci parintii sai detin firme si afaceri enorme. Si totusi, comportamentul sau lasa de dorit. Se considera suprem, este egoist si crede ca poate cumpara orice si pe oricine cu banii lui. Sa fim seriosi! Cine ar avea nevoie de cateva hartii colorate ?! E o prostie!
Acum este suparat pe mine, din cauza ca am sarutat-o pe prietena sa. Haide! Aia nu este o fata normala, numai tarfa o pot numi, caci, de fapt ea m-a sarutat pe mine.
- Ma auzi, tipule ? Imi spuse el cu o voce superioara, strangand mai tare de gulerul hanoracului meu si impinagandu-ma mai mult in zidul rece al scolii.
Gata ! Nu mai pot fi tratat astfel ! Pana acum, am fost luat peste picior si doar din cauza ca toti ma considerau un ratat, un tocilar. Am si eu demnitate !
- Ohh, frate ! Ajunge ! I-ati labele jegoase de pe mine, ii strig eu, parca adevaratul Kaoru Suzumiya, adica adevaratul eu, iesind la iveala. Omule ! Nu eu am sarutat-o pe tarfa de iubita-ta; daca tot tii atat de mult la ea, ia-o frate si leag-o ! Fa-i ceva ! Acum am treaba. Scuza-ma !
Haruto ramane uimit, aproape cu gura cascata. Sigur s-a mirat de ceea ce am spus. In fond, cred ca e prima data in acesti saptesprezece ani ai mei cand vorbesc asa cu cineva.
Ii zambesc sarcastic si ironic, dand sa plec, insa tipul asta nici de-al dracului nu vrea ! Imi prinde in pumn cateva fire din parul meu blondut, strangand si aducandu-ma mai aproape de chipul lui. Chipul lui ?! Scarbos !
- Hmm… Vad ca ai prins ceva tupeu, iar asta imi place, il aud soptindu-mi aproape de ureche astfel respiratia sa calda imprimandu-se pe gatul meu.
Isi contiua fraza cu o voce sfidatoare: Hmm, as putea sa te iert ca te-ai dat la Keira, dar... ce esti dispus sa-mi dai in schimb ? Intreaba si apoi ma fixeaza cu privirea facandu-ma sa imi simt obrajii usor imbujorati.
- Uite, frate… Ti-am mai zis ca…
Din nefericire, fraza mi-a fost “taiata” de nemernicul asta, eu simtindu-i limba calda pe unul dintre obraji. Jur ca m-am cutremurat ! " E cuma gay sau doar vrea sa isi bata joc de mine pentru a mia oara ?! " Ma intreb in intimitatea gandurilor mele stiind sigur ca el nu ma aude.
Raman nemiscat un timp, simtindu-i cealalta mana strecurandu-se pe sub hanoracul meu, iar apoi pe sub tricou, scopul sau fiind probabil pielea mea. Deja eram agitat, dar in momentul in care m-a ciupit de sfarcul drept, am simtit cum toata agitatia pe care o simtisem cu cateva clipe in urma se transforma in nervozitate, si in orice moment puteam erupe precum un vulcan. Brusc, isi apropie chipul de al meu, uitandu-se in ochii mei cu un ranjet pervers, apoi acaparandu-mi buzele intr-un sarut fortat. Isi strecoara limba in gura mea, strangand mai tare de parul meu si continuand sa ma sarute, de parca nu-i ajungea. Simt ca raman fara aer. Nu e bine... Trebuie sa fac ceva !
- Gata ! Opreste-te ! Intr-un moment de neatentie din partea lui, ma smucesc din bratele sale reusind sa ma eliberez, nepasandu-mi de firele pretioase de par care ramasesera intre degetele sale lungi. Imi sterg buzele, dezgustat de ceea ce a facut.
Imediat cum am realizat ca-s liber, am fugit de parca as fi fost la maraton, imbracat in rosu si urmarit de un taur furios. Am fost tentat pentru o clipa sa imi intorc privirea, dar imaginea scarboasa ce mi se afisa in fata ochilor m-a facut sa nu fi vrut sa fac asta: Haruto isi musca buza de sus avand pe fata un zambet pervers si victorios. Cat de oribil mi se pare asta... Cred ca baiatul ala nu e intreg la minte.
Ma grabesc spre casa, inca alergand. Da, spre casa ! Cine ar mai avea curajul sa intre la ore dupa ceea ce tocmai s-a intamplat ? Sau mai bine zis, cine ar mai avea tupeul sa dea ochii cu roscatul ala ?! In niciun caz eu !
Dupa zeci de minute in care am alergat ca disperatul ma opresc in fata unui magazin de CD-uri, incercand sa imi reglez respiratia sacadata. Ei bine, daca tot sunt aici, nu ar strica daca as cumpara ceva muzica…
Pasesc usor, auzind acel sunet de clopotel specific oricarui magazin, apoi plimbandu-ma printre rafturile pline de reviste, casete, carti si CD-uri – doar muzica. Totusi, nu ma pot gandi la altceva doar la faza de mai devreme. Daca Haruto mai incearca sa faca asa ceva din nou, nu stiu ce voi face. Poate ca-mi este teama…


PS: Am de multumit Laurei pentru ca m-a ajutat la corectarea greselilor, si mi-a dat si cateva sfaturi! Iti multumesc foarte mult, scumpo! :X
And guys.. Eu si Laura vom face acest one`shot impreuna, eu povestesc din partea lui Kaoru, iar ea din p.o.v. lui Haruto. Vor fi 3 capitole, ultimul il vom scrie amandoua, so, vom contribui cu cate o idee. ;]]

#16
Ti-am citit toate one-shoturile,pai primele doua par desprinse din realitate,stai chiar sunt reale,mda...ma incurc in cuvinte.Am vazut apoi ca ai inceput yaoi,minunat!Asta si asteptam :]] Primul fic yaoi,uhm...ai cam grabit actiunea,ma rog e si normal fiind un one shot,dar il puteai transforma intr-un adevarat fic yaoi,ai multa imaginatie si mult stil cand vine vorba de scris sau macar asta am observat eu,sper sa nu te superi >>.
Asa...acum sa revenim la ultimul,e naspa sa spun ultimul caci nu este chiar ultimul,anyway primul capitol din acest one-shot.Pai...puteai sa ne ti in suspans daca nu ne spuneai ca Laura va scrie din perspectia lui Haruto,pentru ca noi am fi trait cu impresia ca in urmatorul capitol va aparea alt personaj s.a.m.d.
Imi place ca Kaoru are tupeu sau mai bine spus a prins tupeu pe moment,caci pana atunci parea complet aerian.Ahm...nu prea stiu ce sa mai zic...deci astept next-ul.Spor la scris!
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#17
Chapter 2 ^^. Enjoi!
Ah, da... limbaj vulgar, un capitol +16/+18 cititi pe propria raspundere.


Tipul asta... E ceva ciudat la el. Il privesc cum se indeparteaza in fuga iar eu raman si imi musc nervos buza de sus reamintindu-mi momentul in care i-am simtit buzele atat de moi, atat de fine... Ah, fir-ar! Il doresc atat de mult pe acest baiat incat nu mai pot sa judec corect. Da, il doresc si o sa il am! O sa fie al meu fie ca vrea, fie ca nu.
Inchei aceste gaduri malefice cu un zambet caracteristic mie apoi ma indrept cu pasi lenti spre clasa, deoarece mai aveam vreo doua ore de stat la Jilava - scoala pentru mine - urmand ca apoi sa-i fac o vizita curajosului meu.
Intru un clasa si ma arunc plictisit in a doua banca de langa fereastra -observand ca sunt singur in clasa- asteptand sosirea profesoarei si sa treaca inca o ora plictisitoare de scoala.
Plictiseala se transforma usor in placere in momentul in care tarfa de Keira intra in clasa si vine la mine la banca incepand sa se frece lasciv de mine.
Mda, poate pare ciudat cum in urma cu cateva minute mai aveam putin si il luam la bataie pe acel Kaoru - care cica e in clasa cu mine de vreo doi ani... Ciudat nu imi amintesc sa ii fi vazut moaca pe-aici - pentru ca se sarutase cu prietena mea, dar de fapt stiam ca el avea dreptate si Keira era o curva dar deh, sunt si eu barbat si am necesitatile mele.
Incep sa gem multumit in momentul in care simt cum acea mica tarfulita imi trage de pantaloni dandu-mi de inteles ca are chef de joaca.
Eh, cum ar putea un gentilom ca mine sa refuze o fata in asemenea momente, adica... stiti cum se zice: " Daca refuzi o femeie cand e vorba de sex nu-i frumos. "
Incep sa rad ca disperatul gandindu-ma la un posibil menage-a-trois intre mine, Kaoru si Keira, dar sunt rapid trezit din starea de visare in care intrasem si simt cum sunt tras de mana si dus in baia fetelor de catre Kira, dar mie nu imi convine asa ca o trag pe fata in baia baietilor. Intru cu ea in ultima cabina pe care o inchid, si pun pe ea o placuta din tabla pe care era scris cu marker rosu: Defect, placuta pe care o tineam acolo pentru situatiile ca aceasta.
Sunt excitat peste masura si cand domnisoara imi deschide slitul pantalonilor si imi scoate "jucaria" din pantaloni incepand sa o linga si sa o suga cu o pofta uluitoare incep sa scap gemete infundate. Adevarul este ca era o adevarata artista in arta sexului, dar cred ca a uitat cine conduce mereu asa ca ii reamintesc eu.
Imi infig mana in parul ei roscat, lung pana la jumatatea coloanei, si incep sa o trag de el in timp ce simt ca imi vine sa ejaculez din cauza placerii provocate de ea si imi dau drumul pe fata ei, incepand mai apoi sa o ling pervers pe fata. Imi introduc limba in lacasul ei umed inspectand si simtind gustul de sperma ce ii inundase toata gura.
-Ah, dulce! Soptesc eu pe un ton pervers la urecehea fetei si continui: pacat ca trebuie sa plec si nu mai putem continua ii zic apoi un zambet imi apare in coltul gurii.
-Dar, dar... Haruto! Incepe fata sa tipe la mine, insa ma reduc la a-mi sterge instrumentul cu tricoul sau in dungi si apoi ies din cabina nelasandu-i dreptul la replica.
Pot paria ca in momentu' asta fierbe de nervi si e excitata mai rau ca o rosie coapta in mijlocu` lunii iulie, dar asta e... C'est la vie! *
Deja nu mai am chef de stat la ore, asa ca ma indrept catre casa cu pasi rapizi deoarece sunt foarte nerabdator sa-l vad pe curajos .
Dupa un dus revigorant de vreo cincisprezece minute, ma sterg cu prosopu' si ies din baie cu el infasurat in jurul taliei, privindu-ma pentru cateva clipe in oglinda. Ah, la cum arat chiar si eu mi-as trage-o cu mine.
Trag repede pe mine o pereche de blugi albastri cu foarte multe taieturi si un tricou negru cu un dragon pe spate, imi iau adidasii de la Nike, ma dau cu parfumul meu Girdani for Men Dolce Vita si ies din apartament urcandu-ma pe motorul meu, un Suzuki Intruder de 1800, plecand in viteza spre apartamentul lui Kaoru -cat timp statusem in clasa, plictisindu-ma, am dat cateva telefoane si am aflat adresa lui.-
Dupa aproximativ douazeci de minute ajung la locul propus, adica la apartamentul lui Kaoru si urc scarile in graba. De cum ajung la usa lui apas pe sonerie asteptand ca el sa raspunda, insa nu trece mult timp si aud un: intra plictisit. " Da, asta am asteptat! " imi zic eu victorios in mintea mea bolnava si apoi deschid usor usa apartamentului si pasesc hotarat inauntrul sau.
- Ah, Adina, nici nu sti cat te-am asteptat! Acel Haruto o sa-mi...
Incepe el a izbucni confundandu-ma cu o oarecare Adina si probabil ca ar mai fi continuat daca nu il imbratisam pe la spate si nu ii puneam degetul mare pe buze.
-Oh, draga dar eu nu sunt Adina, ii soptesc pe un ton pervers la ureche iar mai apoi il intorc cu fata la mine si il sarut usor pe buze, dar nici nu apuc sa-l simt bine ca...
- Oh, tu! Dar cum, cand, cine, ce? Huh?
- Hey, doar nu credeai ca scapi asa de usor de mine, nu? Ti-am promis ca o sa ne mai vedem si... iata-ne! Aici, acum...
- Lasa-ma dracu in pace! Ce vrei de la viata mea? striga el nervos si mai apoi imi da un pumn in stomac facandu-ma sa cad pe jos, dar eu fiind mai rapid il trag pe el de picior fortandu-l sa cada langa mine.
- Ce vreau de la viata ta? Pai raspunsul e simplu: totul. Te vreau pe tine, Kaoru. Pur si simplu ma innebunesti. Simt pentru tine ceea ce nu am mai simtit pentru un alt baiat si o sa fi al meu, fie ca vrei sau nu! Spun eu foarte hotarat, iar mai apoi ma pun peste el si ii prind mainile intr-o stransoare deasupra capului.
Incep sa-l sarut violent pe buze, pentru ca mai apoi sa cobor cu saruturile pe gatul lui si din ce in ce mai jos pana cand...



* C'est la vie! = Asta-i viata!



P.S. capitol necorectat.

#18
Bun, am trecut si eu pe aici fiindca ti-am promis ca voi trece si m-a captivat acest nou oneshot. Voi comenta fiecare capitol in parte:

Add.'s chapter

In primul rand imi place ideea. E originala. Sunt foarte curioasa cum o veti dezvolta in urmatorul capitol. A fost un capitol destul de lung. Imi place personalitatea lui Haruto, e chiar foarte interesanta. Ai conturat-o bine. Descrierea a fost buna, naratiunea la fel, dialogul nu a fost sec, iar actiunea nu a fost grabita. Nu ai avut greseli, sau cel putin eu nu am observat niciuna.

Miss 'no way' .'s chapter

A fost un capitol bun, pot spune. A fost lung, deci spre fericirea mea am avut ce citi. Chiar daca ai spus ca e necorectat, nu am vazut greseli. Naratiunea a fost buna, descrierea la fel, dialogul nu a fost sec, actiunea nu a fost grabita, ci mai degraba dinamica. Ce-i drept, chiar mi-a placut.

In final, vreau sa va spun ca faceti o treaba minunata lucrand impreuna. Ar fi chiar interesant sa mai vad colaborari de la voi doua pe viitor, cine stie, poate pentru un fic yaoi. Multa bafta fetelor cu next si sa ma anuntati! *hugs*
[Imagine: j5atg3.png]


#19
3 capitole?!! Glumiti?! Sunt dabia la al doilea! T^T Hai bai... imi place stilul vostru de a scrie si de ce trebuia sa fie un one-shot? Povestea putea fi tooot mai lunga, pana ma plictiseam eu de citi adica NICIODATA!! :]]
Anyway, imi place de Haruto stie cum sa foloseasca oamenii pentru scopurile sale >:) uuu..malefic exact ca moi :> :]]
Genul tipic de yaoi, adica... baiatul mai mic, mai tocilar care a avut numai prietene si alea foarte rar, pana cand apare in scena baiatul dur, adorat de toate fetele care incearca sa-l seduca pe tocilar, acesta se opune si totul se incheie printr-o partida zdravana de sex :]] [am exagerat stiu >>]
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#20
Hello girls ! * hug * >:D<
Ei bine, am adus capitolul de Paste, cu toate ca-i cam tarziu.. :]] Eu si Laura speram ca o sa va placa. Doream sa facem altfel finalul acestui one`shot, dar sper ca va fi bine si asa. :* Enjoy !

~ Chapter 3 - The Last ~

Ohh, frate ! Ce dracu` cauta asta la mine acasa ? Puteam sa jur ca era Adina !
Eu inca zaceam pe podeaua rece de o culoare cenusie, cu tipul asta deasupra mea, strangand ca un disperat de mainile mele.
- Ma doare ! Da-mi drumul ! ii cer eu, realizand ca se poate intampla ceva mult mai rau de-atat.
Si totusi, parca Haruto nu ma asculta, continua sa ma mangaie in acel fel de-ti da fiori, da fapt, mie imi da fiori. Tremur tot la atingerile sale, el tot urca mai sus cu saruturile atat de perverse si violente, desfacandu-mi in acelasi timp cureaua de la pantaloni.
Ce naiba ?! Doar nu e gay ! Eu nu sunt gay ! Trebuie sa fac ceva !
- Gata ! De-ajuns ! Inceteaza ! Ce vrei de la mine? Ii repet aceeasi intrebare ca mai acum cinci minute.
Cu toate ca stiu raspunsul, tind sa cred in continuare ca isi poate schimba parerea, vreau doar sa ma lase in pace. Poate ca ma tem … Imi este frica de viitor, de ceea ce urmeaza. Nu mai vreau sa trec prin aceleasi experiente ca acum sase ani. Din cauza familiei mele a trebuit sa duc o viata atat de infecta, alaturi de colegii de la scoala care ma ignorau mereu, radeau de mine. Hm. Ce mod de a rade de cineva. Doar ca …
Acum sase ani, tatal meu a incercat sa abuzeze de mine, de inocenta mea chiar nepasandu-i ca sunt un baiat. Ba nu, nu i-a pasat ca sunt fiul lui. Era beat, ii placea sa joace jocuri de noroc la clubul de ciudati numit Ecstasy. Eu eram cu mama acasa, era trecut de unsprezece noaptea, iar el inca nu venise. Totusi, in clipa cand a ajuns acasa, a intrat trantind usile si dorind sa ajunga la mine. M-a smucit brusc de pe canapeaua pe care stateam, iar mamei i-a dat o palma incat credeam ca a lesinat. Ma rugam la un moment dat, incepuse a-mi da jos hainele pe rand, ignorand practic implorarile mele; coninuand sa strig dupa ajutor, ochii mi s-au incetosat si am simtit ca nu mai pot opri nimic, inclusiv lacrimile ce nu fusesera eliberate pana atunci. Eram un copil !
Imi pierdusem sperantele … Credeam ca o sa fiu mort, mama la fel, insa in mod subit, o vad in spatele tatei cu o vaza. La varsta aceea nu aveam habar de nimic, eu doar vroiam sa scap cumva si sa fug.
Mama mea s-a apropiat incet si eu mi-am inchis ochii de frica. Aveam niste senzatii ciudate, un presentiment poate fals, dar nici nu stiam daca ceea ce se intampla este real. Ce diferente mai puteam face atunci ?
Un sunet bizar de parca ceva se sparsese mi-a ajuns la urechi, oblingandu-ma astfel sa-mi deschid ochii. Liniste. Nu auzeam nimic, doar suspinul atat de adanc al mamei mele, in rest…
Tata zacea la picioarele mele, avand ochii deschisi si fata acoperita de sange. Sange… M-am speriat ingrozitor; am ramas socat, observand mai apoi stropii ce continuau sa se prelinga inclusiv pe hainele mele.
Nu am putut uita acea parte din viata, din viata mea atat de mizerabila. Ma consideram un criminal, caci daca nu eram eu, mama nu ar fi fost nevoita sa il omoare pe tata, pentru ca… In final, s-a scurs si ultimul strop de sange…
Si acum iata-ma ! Sunt pe cale sa retraiesc din nou acel cosmar, doar ca de data aceasta, nu mai am niciun sprijin. Oare mai are rost sa lupt impotriva lui ? Sa lupt impotriva cuiva ?
Atunci am facut-o, am luptat impotriva tatalui meu si am scapat, insa eu inca mai traiesc cu sentimental de vinovatie. De fapt, chiar sunt vinovat ! …
Imi inchid ochii, lasandu-mi privirea sa cada patimasa pe un punct fix.
Oftez. Trag aer adanc in piept, pregatit pentru ceea ce urmeaza. Daca o sa scap… O sa mai pot trai cu un nou sentiment strain pentru mine ?
Ma simt coplesit de atatea intrebari, dar totodata imi pierd sperantele, zambetul meu a fost distrus acum mult timp. Oare se intampla ceva daca contiuu sa rad in ultimul moment ? Macar stiu ca am indraznit s-o mai fac o data.
Imi deschid ochii privindu-l trist totusi pe Haruto, iar apoi izbucnind intr-un ras ce parea a fi molipsitor. Doar ipocrizie.
Este uimit, intr-adevar. Cine ar putea sa arate un astfel de chip acum ? Doar eu, eu sunt acela.
- Haide, da-i drumul. Ai vrut asta, OK ? Daca prima data am scapat cu viata, nu se mai intampla si a doua oara, rostesc inca zambind melancolic.
Imi intind mainile catre el si incolacindu-mi bratele in jurul gatului sau, ii ating fata total mirata. Imi plimb degetele lungi pe buzele sale moi si calde, parca dorind sa absorb cumva finetea lor, perfectiunea lui; obrajii ii sunt usor imbujorati. Ii dau parul de pe chip apropiindu-ma mai mult de gatul sau si soptind foarte incet:
- Ma vrei, nu ? Poate ca sunt singura “ victima ” care nu opune rezistenta, dar … Cred ca sunt singurul care a indraznit asa ceva cu un zambet … trist…
Inainte sa mai apuce sa zica vreun cuvant ce mai mult ca sigur ar fi fost inutil, ii sarut buzele dulci, lasand in urma racoarea mea atat de caracteristica. Se intampla, nu ?
Il trag pe roscat mai aproape, eu simtindu-i respiratia atat de calda asupra-mi, asupra fiintei mele.
Ma atinge incet, dar sigur in zona abdomenului, strecurandu-si in acelasi timp mana ce parea rece doar pentru mine sub tricoul ce-l purtam. “ Hm. Nu evita… “
- Chiar vrei asta? Ma intreaba el dorind probabil sa stie ce-i cu aceasta atitudine.
Ma rezum doar la un sarut micut, lingandu-i usor conturul specific buzelor sale. Cred ca … Cred ca innebunesc …
Continuu sa privesc intr-un anumit loc, lasandu-l pe Haruto sa-si faca “ treaba “, dupa care el incepand sa ma sarute intr-un fel diferit fata de cel de mai devreme. Parca ii este teama de ceva, poate teama sa nu ma piarda. Ce ironie ! Nu sunt de portelan totusi.
Ma strange in brate brusc facandu-ma pe mine sa fiu cel uimit de data aceasta. Imi mangaie parul, sarutandu-mi-l bland si protector. Parca nu mai este cel de adineaori, acum a devenit mai bun, mai.. bland.
- Nu-ti face griji, o sa am grija de tine, promit !
Hm. Promisiuni.
Cine ar putea sa respecte aceste promisiuni ? Pentru mine, reprezinta simple cuvinte fara folos.
Respir adanc, pregatindu-ma pentru ce urmeaza.
Ii simt mana celui de deasupra mea in acel loc ascuns, el inca soptindu-mi acele cuvinte banale, repetandu-mi la nesfarsit ca totul va fi bine. Asa percep eu totul acum. Chiar daca pare simplu, nu este deloc. Doar eu stiu ce ascund, ce ascunde corpul asta mizerabil ! De ce mi se intampla numai mie ?
Haruto continua sa ma sarute si sa ma dezbrace de haine pe rand, parand nerabdator. Normal… Nu cred ca ar vrea sa-si iroseasca timpul. Ma simt dezgustat, insa dezgustat fata de mine, caci stiu ca eu sunt cel vinovat in clipa asta.
Realizand ca timpul nu sta in loc, observ cum hainele mele, cat si ale roscatului au disparut. Ma simt luat pe sus de catre el, urcand cu mine in brate in camera mea probabil.
Deschide usa cu piciorul, intrand calm si asezandu-ma pe pat.
Sunt pregatit.
Se urca peste mine, reluandu-si ceea ce tocmai facea mai devreme in sufragerie. De data aceasta, nu mai pierde timpul, dandu-mi rapid boxerii jos si plimbandu-si mainile catifelate pe intreg trupul meu. Urca cat mai sus cu sarutarile si atingerile ce pareau a fi interzise, privindu-ma in ochi, parca atentionandu-ma pentru ceea ce urmeaza.
Imi desface mai mult picioarele pastrandu-si acel zambet pervers si lingandu-si scurt buzele. Simt ca ma sufoc. O caldura imposibila ma strafulgera, dandu-mi de inteles ca Haruto tocmai se “ joaca “ cu mandria mea.
Imi duc mainile catre capul lui indemnandu-l sa continuie, atunci cand ma priveste cerandu-mi parca aprobarea. Nu cred ca mai pot da acum inapoi. Deja simt acea placere despre care am tot auzit.
Ii prind cateva fire de par in pumni, eu gemand puternic din cauza a ceea ce-mi ofera el. Simt ca nu ma pot abtine, apoi ejaculez pe fata lui Haruto. Asta chiar ca e jenant !
Imi acopar ochii de indata ce el isi ridica capul spre mine. Ma simt fixat cu privirea, rosind puternic in obraji. Nu ma gandeam ca va fi atat de .. placut…
- Pustiule, nu stiu cum ti se va parea, dar… Din moment ce m-ai provocat, nu mai pot da inapoi, rostise el excitat pana peste cap si privindu-ma intens.
- E in regula, sunt al tau.
Parca asteptam sa se intample acest moment. E un sentiment destul de straniu.
Fara nicio atentionare, ma penetreaza si inainteaza respirand cat mai sacadat. Observ clar ca este excitat la maxim. Il simt acolo, in interiorul meu foarte fierbinte, facand miscari de du-te – vino in mine.
Si totusi, daca mai inainte simteam placere, acum… Durerea aceasta sfasietoare ma distruge pe dinauntru. Chiar doare.
Cred ca nu mai sunt in stare de nimic. Este inutil. Poate ca stiam ca acest moment se va intampla o data si-o data. In fond, oricine are parte la un moment dat de durere. Durere… Cred ca sunt obisnuit cu ea.
Incerc sa rezist, muscandu-mi buzele, simtind apoi cum sangele nu mai poate fi oprit, atat din ranile buzelor mele, cat si din mine insumi.
Imi duc bratele in jurul gatului lui Haruto, iar picioarele mi le incolacesc pe abdomenul sau. Ii simt miscarile, senzatia aceea cand se incordeaza. Poate ca este greu si pentru el. M-am gandit numai la mine, asa cum am facut dintotdeauna.
- Aah ! Gem eu puternic cand simt ceva cald… In mine.
- Hhu, esti bun, imi spune roscatul, facand aceleasi miscari si continuand dupa: Te doare ?
- Nn.. Nu, e … mai bine ac… acum, spun eu printre gemete si gafaieli, respirand din ce in ce mai greu. Oare el este de vina?
Durerea pare ca s-a scurs definitiv din acest corp, lasand in urma o placere extrem de fierbinte.
- Haruto ! Ii rostesc eu numele cu voce tare nemaisuportand sa tac, gemetele de placere iesind fara oprire din gura mea.
- Hm, este prima data cand imi spui pe nume.
Chiar asa este…
Simtind ca nu mai rezist acestui pacat ce-mi aduce atata placere, ma eliberez de aceasta povara, dandu-mi drumul pe pieptul celui de deasupra mea, iar el in interiorul meu.
S-a intamplat. Am facut-o…
- Scuze, rostesc eu cu o voce joasa, ascuzandu-mi apoi capul in scurbura gatului sau.
Ii aud bataile inimii mai tare decat ale mele.
- Auzi ? Ma intreb ce reprezinta asta, este prima data cand imi simt acest organ idiot batand atat de tare. Poate ca .. tu esti vinovat.
Il privesc imediat cum a rostit acele cuvinte. Pentru mine, acel moment a reprezentat mai mult decat obisnuitele intamplari sau amintiri.
Zambesc.
- Poate ca simt ceva pentru tine, nu orice sentiment stupid, dar stiu sigur ca ce s-a intamplat acum a fost mult mai mult decat ma asteptam. Imi permiti sa te tin in brate pentru cateva secunde? Ii aud vocea adresandu-mi-se intr-un mod dragut si dulce.
- E bine… Doar sunt al tau acum, nu ?
Acum poate am un motiv sa ma simt din nou vinovat, dar vinovat pentru iubire si afectiune.
Sunt noi sentimente.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Crea?ii literare yaoi maniac 1 1.392 01-05-2013, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Creatii Nory 3 3.232 06-02-2011, 01:42 AM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)