Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

Let`s see...Ma casatoresc cu Takuma din Vampire Knight fiindca e vampir si mai e si blond....Combinatia care pe mine ma pune in genunchi:X
Il ignor pe Sinistra din Kiddy Grade, fiindca imi place prea mult cat sa nu il omor si prea putin cat sa ma casatoresc cu el...Si in final o ucid pe Tweedledee. Nu am nici o problema cu ea numai ce pe ceilalti doi nu ma lasa inima sa ii omori.

Next: Sagara Souske (Full metal panic) , Edward Elric (Full Metal Alchemist) si Mafuyu Oribe (Seikon no Qwaser)
KyuMin.

Okk... let me see.

Mă mărit cu Sagara Sousuke pentru că dintre cei menţionaţi mai sus el îmi place cel mai mult. E sexi, fooooooarte sexi, şi brunet, şi I like his damn eyes. Arată bine, şi îmi place puţin şi personalitatea lui deşi nu e genul meu. Ah his mind is somewhere in Universe. Anyhow, like him.
Îl ignor pe Ed, îmi place şi de el într-un fel dar nici atât cât să mă mărit cu el : )) şi ştiu că se enervează dacă e ignorat, so there you have my dear.
Îl ucid / sau o ucid pe Mafuyu pentru că habar nu am cine este.

Next : Hei [ Darker than Black ] , Izaya [ Durarara!! ] , Mina Ţepeş ~ Tepes ~ [ Dance in the Vampire Bund ]

Deci ma casatoresc cu Hei (Darken then Black) ii chiar dragut fara masca
Il ignor pe Izaya din Durarara deoarece nam nimic cu el
Si o ucid pe Mina Tepes din Dance with the Vampire Bund deoarece nu o stiu
Next:Ichigo(Bleach),Yuki Sakurai (Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru) si Shade(kiddy girl an)
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

Edit imediat iar mi-a apărut altcineva de-asupra 22

Ichigo(Bleach),Yuki Sakurai (Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru) si Shade(kiddy girl an)
Mă mărit cu Ichigo pentru că este oarecum drăguţ şi e singurul pe care îl ştiu din cei enumeraţi mai sus * laughs * my bad. În fine nu mă atrage în mod special dar ce să-i facem.
Îl sau o ignor pe Yuki Sakurai pentru că habar nu am cine este dar îmi place numele.
O ucid sau îl ucid pe Shade pentru că nu ştiu cine e şi dacă e din Kiddy girl And then I dont like anyone in there, cuz nu îmi place continuarea animeului [ 2 minute din anime and I was off totally . ]

Next : Takumi Ichinose [ Nana ] , Hao [ Shaman King ] , Shizuka [ Vampire Knight ]

Ma casatoresc cu Takumi Ichinose deoarece nam de ales desi nu prea imi place de el dar merge
O ignor pe Shizuka deorece mi se pare detsul de inteeresant personajul ei plus ca este printre favoritele mele
Si il ucid pe Hao deorece nu-l inchit deloc
Next:Naoki Fujieda(Nana)Eiri Yuki(Gravitation) si Naruto(Naruto)
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

Naoki Fujieda(Nana)Eiri Yuki(Gravitation) si Naruto(Naruto)

Ma casatoresc cu Yuki Eiri din Gravitation, fiindca mereu am consideratg ca este superb si am injurat minute bune cand am descoperit si eu ca acel Shindo e baiat si prin urmarea Yuki nu se uita la fete...ma rog e foarte sweet tipu :X
Il ignor sau o ignor pe Maoki Fujieda [sincer nici nu stiu ce este, fata sau baiat 21] si n`am nimic cu ea/el.
Si il omor pe Naruto...Oh God, de cand asteptam momentul asta. Chiar am ceva cu baiatul asta, nu`l suport si cu asta basta...si sa stiu ca`i mort....ucis de mine insumi....suna bine:X

Next: Inuyasha [ InuYasha] , Leon Oswald [Kaleido Star] si Alphonse Elric [Full Metal Alchemist]
P.S. La Al...ala din FMA...incercati sa va ganditi la el fara armura 65
KyuMin.

Trei baieti? Cam greu de decis....

Am sa ma marit cu Leon, nu de alta, dar e frumos foc si il ador... asr fi prea tare sa existe21 Il ignor pe Inuyasha pentru ca nu am nimic cu el si nici el cu mine si il omor pe Al fiindca ma enerveaza... no reason.

Next: Itachi[naruto] Zero[Vampire Knight] si Nana[ nana]( hachi21, nu rockerita)

Mă căsătoresc cu Nana pentru că...e singura fată şi eu nu's gay 4 . Deşi pe Nana nu o pot suporta... Mie îmi place Osaki 65
Îl ignor pe Zero pentru că n-am nici o problemă cu el şi îmi place personajul lui.
Şi-l omor pe Itachi pentru că...trebuie să omor pe cineva, nu? 21

Next: Mikami [ Death Note ] , Lina Inverse [ Slayers] , Hiei [YuYuHakusho]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Sa vedeeeeeem:

Pai am casatoresc cu Hiei fiindca e cel mai dragut din cei mentionati...Desi e un ingamfat, insuportabil, acid, ipocrit si flegmatic...Sa zicem ca e dragut :3
O ignor pe Lina fiindca e o scumpa, numai ca e fata si eu sunt tot fata si nu ma puteam casatori cu ea fiinda yuri nu e necesar...Si nici sa o ucid nu pot fiindca e crazy si foarte dulce XD
Si categoric il ucid pe Mikami si nu, nu datorita faptului ca el a mai ramas. O artaa destul de bine dar mutra lui ma freaca la melodie si mi`ar face placere sa il stiu mirosind florile de la radacina XD

Next: Amane Misa [Death Note] , Light/Kira [Death Note], Ryuk [ Death Note]
Echipa Death note XD
KyuMin.

Ok, ok

Ma casatoresc cu Ryuk 21. Stiu, ciudata decizie, dar am impresia ca as avea o viata frumoasa.In primul rand probabil as rade toata ziua si apoi chiar ar fi tare sa am un shinigami numai si numai pentru mine : D. Apoi l-as ignora pe Light..nu stiu de ce, dar nici de sot nu mi-ar placea sa-l am.Adica sigur m-ar intimida geniul lui, iar ca personaj in anime nu mi-a placut decat in primle episoade (pana sa apara L).Deci il ignoram.Iar pe Misa...o omor.Scurt si la obiect.Si nici n-as regreta.

Sebastian [Kuroshitsuji], Izaya [Durarara!!], Ikuto [ Shugo chara]
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)