Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

Eu ma casatoresc cu Misaki pt ca e sssssssssss-sweet 8
Si il ignor pe Takumi ca am impresia ca si ala arata bn
So I kill Takashi Nanami [whoever is that]

Next:
Yoru [Sukisyo] Near [Death Note] Reira [Kaleido Star]

^_____^

Il omor pe Reborn,il ignor pe Oz(vrajitorul din Oz21?)si ma casatoresc cu Riku(imi place numele8)
Nu stiam niciunul din anime dar am pus dpa cum mi s-a parut..
Sora(kaleido stage)Renee(Mew mew power)Kakasi(Naruto)
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



Ma casatoresc cu Kakashi(imi place foarte mult personajul),o ignor pe Renee(ma cam enerveaza uneori,deaia o ignor) si o ucid pe Sora

Iason Mink(Ai No Kusabi),Neji(Naruto),Yuki Eiri(Gravitation)
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



In sfarsit Yuki21 Pai ma casatoresc cu Yuki Eiri [desi am mai fost o data, am divortat pentru sweetie a mea:X], il ignor pe Iason ca nu prea am nicio treaba cu el, nici macar nu arata bine si il descompun pe neji pentru ca nu-mi place tipul 10

next: Kanade [candy boy], Mikage [07 ghost], Kitamura [Toradora]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Pai, pai, pai.
Nu cunosc foarte bine personajele, dar am auzit de fiecare dintre ele cu siguranta. Pai cam asa ar sta lucrurile :
M-as casatori cu Jiraiya (desi n-as avea motive..mi-am gasit deja jumatatea 21 ).Dc?Pai din cate am inteles e destul de pervers tipul, deci e pe gustul meu.
Acum e mai greu deoarece nu stiu pe care sa-l omor 21.De Hiei mi-a placut intr-un fic yaoi, deeeci il ignor.Iar pe ultimu il omor.Am vazut ca e destul de dragut, dar asta face crima si mai perfecta, o opera de arta 21).Oricum, blond cu ochi albastri? Neee, nu e exact genul meu 4

off: te-ai casatori cu Kanade? Care e o tipa si mai e si pe invers pe deasupra? 21).Asta-i buna 24

Next: Hibari [Katekyo Hitman Reborn], Frau [07-Ghost], Sebastian [Kuroshitsuji] - sa va vad acu 21
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

Daca ar trebui sa fac intr-adevar alegerea asta inatai m-as da cu capu de pereti21) Cum ma? Nu putea macar unul sa fie urat cu spume, asa nu stiu pe care sa-l aleg.
Sa zicem ca ma casatoresc cu Frau pentru ca are si simtul umorului oarecum si nu m-as plictisi de el, l-as ignora pe Sebastian [ca mai tarziu sa-l fac amantu' meu21)...cine a zis ca nu am voie?65]. Si...ah Hibari imi pare rau ca arati atat de bine, dar nu m-am atasat de tine asa ca va trebui sa te...omor4 [asta daca nu ma omoara pe mine nolazy pentru ca ii dezintegrez dragostea21]

Next: Nowaki [Junjou Romantica], Nobu [Nana], Arashi [Paradise kiss] [hai ca v-am dat si blonzi si bruneti, aveti de unde alege21]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

Let see, il ucid pe Nowaki becus he's gay OO and I will ignore Nobu becus she looks as a girl , and desi nu imi place Arashi I'd marry him, din lista aceea e singura cale sa aleg un personaj care sa semene cu un barbat sau sa fie un barbat normal.

Next: Kon from Bleach, Sawamura Seiji from Mideri Days si Shinchiro from True Tears.

Off...off...nici o fată, din nou 21
Să vedem... I'd marry... Kon [ e singurul care îmi place dintre toate personajele 21 ] . Îl ignor pe Seiji pentru că nu îl suport, dar dacă Kon moare îl iau pe el 21 şi îl omor pe Shinchiro pentru că...trebuie să omor pe cineva 4

Next: Near [ Death Note ] , Hatsune Miku [ Vocaloid ] , Ayase [ Okane ga nai ]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Mă mărit cu Near din Death Note. Asta pentru că îmi place foarte tare de el :]] e aşa un scump, drăguţ, micuţ etc =]] ok şi are o privire de 234o12h413i I so like it. Plus că îmi place cum gândeşte şi i-aş cam lua jucăriile, dar hai să nu ne gândim chiar atât de profund.
Îl ignor pe Ayase din Okane ga nai. E al naibii de drăguţ dar nu e genul meu =]].
Åži o ucid pe Hatsune Miku, I dont know who she is D:

Well, să vedem, next.
Kaname Kuran [ Vampire Knight ] , Bianchi [ Katekyo Hitman Reborn ], George [ Paradise Kiss ]

[ Uite şi o fată :]] mda prea mult Vk şi KHR :]] ]

Pai ... ma marit cu George din Paradise Kiss , 'cause I like his way to be . E mereu misterios si e si super chipes . Cum sa nu-mi placa de el ? O ignor pe Bianchi din Katekyo Hitman Reborn , pentru ca nu stiu cine e . Si in final , il ucid pe Kaname Kuran , pentru ca personal il urasc T.T . Uneori mi se pare ca e prea obsedat de Yuuki si in plus nu ii inteleg actiunile >.> .

Next :

Kyo Sohma din Fruits Basket ( 8 ) , Yuuki Cross , din Vampire Knight si ... Clare din Claymore .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)