Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

Mă mărit cu Kyo Sohma din Fruits Basket. Pentru că... ei bine ,având în vedere topul de mai sus eu nu mă pot mărita cu Yuuki care e fată şi Clare nu ştiu cine e. Dar nu doar ăsta e motivul, pentru că îmi şi place personajul. Este destul de interesant şi drăguţ. Îmi place că este atât de impulsiv =]] frate, orice ar fi el sare la bătaie ( nu am văzut toată seria, doar câteva episoade ) . În fine, tipu' e ok.
O ignor pe Yuuki din Vampire Knight pentru că ... sincer nu vreau să o ucid şi chiar îmi place de ea. În primul sezon nu e cine ştie ce dar în al doilea sezon e chiar cu mult prea tare. Super.
O omor, sau îl omor pe Clare din Claymore căci nu ştiu cine e.

Next :
Xanxus [ Katekyo Hitman Reborn ] , Koizumi Risa [ Lovely Complex ] , Takasu Ryuuji [ Toradora ]

Let's see... I'd marry with Risa 'cause I like her look. Şi mi-a plăcut şi animeul 65
Îl ignor pe Ryuuji pentru că nu vreau să îi fac nimic, momentan. Încă nu mi s-a pus pata pe el 21
Şi îl omor pe Xanxus pentru că...trebuie să omor pe cineva, aşa-i? 21

Next: Atsushi Otani [ Lovely Complex ] , Sobu [ Loveless ] , Rangiku Matsumo [ Bleach ]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Atsushi Otani: cu asta ma casatoresc, pe urma divortez 15
Sobu: ucid verbal 15
Rangiku Matsumo: ignor

Next: Sasuke (Naruto), Kaname (Vampire Knight) & Beatrice (Umineko no naku Koroni)

Deeeee~ci...

Mă mărit cu Kaname pentru că este foarte drăguţ, dulce and so on. Şi îmi place personalitatea lui, plus că anime`ul a fost genial. Ah, şi sunt nevoită să mă mărit cu el că aş avea de ales între el şi [God, dammit!] Sasuke.
O ignor pe Beatrice pentru că n`am auzit până acum de ea, şi este fată deci nu pe ea o omor. 21
Şi deci, îl omor pe Sasuke, pentru că este un cretin mare cât casa şi îmi vin să`l iau la bătaie numai când aud numele lui şi în plus, e prea gay [din punctul meu de vedere].

Next: Teito [ 07 Ghost ], Saki [ Higashi no Eden ], Miki [ Shugo Chara].
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Păi să vedem...Mă căsătoresc cu Teito, pentru că e mult prea drăguţ şi nu aş fi in stare sa ma ating de el nici cu un deget. God, he is too cute!
Îl ignor pe Miki din Shugo Chara...waaaaa e prea draguţ sa fie ucis. Parcă nici sa îl ignor nu imi vine, dar ce sa fac....Iar Saki din Higashi no Eden moare, fiindcă trebuie să şi moară cineva, iar de ceilalţi nu mă pot atinge fiindca sunt prea simpatici.

Next: Train Hartnett [Black Cat] , Hikaru [Ouran High School Host Club] , Zero [Vampire Knight]
KyuMin.

Hm...ma casatoresc cu Zero pentru ca am adorat personajul asta din toate punctele de vedere si inca imi mai place chiar foarte mult:X. Il ignor pe Hikaru, desi si el e foarte dragut, dar nu se compara cu Zero. Si a mai ramas Train ala pe care nici nu-l stiu si nici ca imi pare rau de el21 Deci il pot impusca/ineca/ spanzura, in fine merge orice 78

Next: Cloud Strife [Final Fantasy VII - Advent Children], Victoria [Hellsing], Ayanami [07 Ghost]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

I think I shall take Ayanami as my husband :'D Yesss,he's evil and stuff dar arată bine <3 Îl ignor pe Cloud pentru că nu îl ştiu decât din Advent Children unde era cam emo -cough-
And Victoria's gonna die pentru că nu ştiu cine e. Q_Q

Next:
Usui [Kaichou wa maid-sama!,Azusa [ K-ON! ~ Nu o pun pe Yui pentr că nu ştiu ce heartless persons walk around here şi nu vreau să fie omorâtă D:] şi Kanata Sorami [ So ra no wo to]
LOLNOPE

Ma casatoresc cu Usui Kaichou wa maid-sama ii dragut baitu
O ignor Azusa K-ON! ii draguta
Si o ucid pe Kanata Sorami So ra no wo to
Next:Kaname kuran(vampire knight),Edgar(earl and Fairy),Yuki Cross(vampire knight)
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

Ma casatoresc cu Kaname, o ignor pe Yuuki pentru ca e fata si n-o ucid44 Si in final il ucid pe Edgar ca asta a mai ramas
Next: Lumiere(Kiddy Grade),Hitsugaya(Bleach) & Near(Death Note)

ma casatoresc cu hitsugaya-ii dragur dar ii cam mic de statura
o ignor pe lumiere deoarece ii fata
Il ucid pe Near ptr ca nu imi place de el
Next:
Takuma ichijou(vampire knight), Sinistra (kiddy grade), Tweedlede(kiddy grade)
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)