Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

Hayato Gokudera [ Katekyo Hitman Reborn ]
Near [ Death Note ]
Victoria [ Hellsing ]
So ma casatoresc cu Near deci pur si simplu il ador pe near :X:X
Il ignor pe Victoria desi imi place stilul ei da nu am ce face
Si o omor pe Hayato Gokudera habr nu am cine e si nici nu imi place cum arata

Zero [Vampire Knight ]
Irie naoki [itazura na kiss]
Botan [yuyu hakusho]

Next : Hibari Kyoya [ Katekyo Hitman Reborn ] , Hiei [ Yu yu Hakusho ] , Reira [ NANA ]

Pei... ne casatorim cu Kyoya 65 he looks awesome
Il ignoram pe hiei ca si el e dragutzel da nu e genu nostru ^_^
Si o ucidem pe Reira ca n-am auzit de ea in viatza vietzilor noastre 21

Next:
Gilbert [Pandora Hearts], Cloud [Final Fantasy], Shinobu [Junjou Terrorist]

Sa vedem.....Ma casatoresc cu Shinobu ca pare destul de dragutz ,il ignor pe Cloud chiar daca pare frumuÅŸel ÅŸi il omor pe Gilbert ca asta a mai ramas 4
next: Light(Death Note),Sai(Naruto Shippuden) ÅŸi Sinistra(Kiddy Grade)

Aaaaah ^o^ ma casatoresc cu Raito pt ca ii suna misto numele in japoneza 21 + ca... e genu meu... 5
Si~ il ignor pe Sai ca e perv rau
Shi... o omor pe Sinistra ca nu mai stim cn este

Next:
Ranka Lee [Macross Frontier] ; Iwaki-san [Haru wo Daite Ita] si... Sora [Kingdom Hearts]

Paay... Ma casatoresc Ranka Lee pentru ca e frumusica si e singura fata enumerata de tine. Il ignor pe Sora, desi mi-a placut personajul lui in Kingdom Hearts and il ucid pe Iwaki-san pentru ca nu mi se pare frumos, plus ca n-am auzit de el 21 [ acu cautai o poza cu el pe net 21 ]

Neeext XD : Lelouch Lamperouge [ Code Geass ], Roxas [ KIngdom Hearts] and Mio [ K-ON! ]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



ma casatoresc cu Lelouch(e super cute si kawaii)...o ignor pe Mio(asta pt ca e draguta si nu vreau sa o ucid)...si il KILL pe Roxas

next:Saya(blood+),Ichigo(Bleach),Sango(Inuyasha)

So, ma casatoresc cu Ichigo pentru ca e singurul baiat enumerat, nu din alte motive, o ignor pe Sango, desi in realitate o admir si o omor pe Saya pentru ca nu am alta optiune.

next:

Zero (Vampire Knight), Kagome (Inuyasha), Yuki (Gravitation)
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

Mdeah poi....
Gonna be with Yuki... bad but ugly 21
Gonna ignore Zero cuz he's a vampire
And gonna kill Kagome cuz I don't watch Inuyasha

As for next:
Akashia Moka [Rosario to vampire] Ayase [Okane ga nai] si... Lettuce Midoricawa [Tokyo Mew Mew

enjoy ^-^ hihihi

Poi sa vedem..M'as casatori cu Ayase 71 blondutul ala e asa sexy 4 si inocent xD

As ignora'o pe Moka ... >__< e draguta..dar...prea pinky sa zic asa ...

Iar pe Lettuce Midoricawa o omor..nu o suport si gata 21 10


Next : Kira {Death Note} , Sasori {Naruto} , Simca {Air Gear}
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

Să vedem.. Nu e nici o fată, înafară de Karin în enumeraţia ta. >_<

Deci... Mă căsătoresc cu Dino. Nu sunt gay, dar pe Karin o detest. Mie chiar îmi place stilul lui Dino, deci mai bine zis l-aş vrea drept frate. În fine...
Îl ignor pe Arucard pentru că n-am nimic cu acest personaj and it's better to ignore than killing him.
Şi o omor pe cea mai urâtă fiinţă numită Karin. Nu o pot suporta pe fata asta. Nici în anime, nici ca aspect. E grasă şi are nişte picioare... Mă sperie pur şi simplu..

Next: Orochimaru [Naruto] , Hitsugaya Toshiro [ Bleach ] Misa Amane [ Death Note ]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)