Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#91
Sinistra ( Kiddy Grade ), L ( Death Note 105 ), si Kei ( Special A ) ^^

FUX! Again? Oh, ok, this characters are too good !
Nu ştiu cum ai nimerit să le bagi pe toate în aceaşi situatie :]] este o decizie destul de grea pentru mine, ador personajele astea :]] Oricum, să trec la subiect.

Îl ucid pe Sinistra din Kiddy Grade, pentru că aşa am chef :]]. De fapt îmi place foarte tare cum arată, şi tot restul. Este un personaj hot şi foarte interesant, dar cineva va trebui să moară şi eu deja am înclinat balanata. Ce să-i faci! Îmi pare rau Sini dragă dar te ucid :]]. Aşa că, I'm going to kill Sinistra as a evil beach [:]]] as I am :]].

Îl ignor pe Kei din Special A. Nu am nimic cu el, este un personaj superb, şi chiar îmi place. Dar cum cineva trebuie să fie ignorat, şi îmi place prea tare de Kei încât să îl ucid.. well, trebuie să îl ignor, din pacate, chiar este simpatic [ fortat spus, pentru că e mai mult decât simpatic]. Ignore you cuuute Kei, Fux is also going to ignore you :[.

Mă casatoresc cu dulcele şi superbul şi extraordinarul din Death Note. Ador acest personaj, îmi place mult prea mult [ cred că se poate vedea asta şi din semnatura mea ] , so cu el mă casatoresc [ this game is so coo[L] : x ]. Şi nu îl aleg doar pentru că aşa este jocul, dar pentru că dintre toti cei mentionati mai sus, de el îmi place cel mai mult. Sweety L, love L, who doesn't anyway? :]]. So I'm gonna marry him! [ : x ]

Next :
Orihime Inoue [ Bleach ] , Dark [ D. N Angel ] , Sebastian [ Kuroshitsuji ]

#92
Orihime Inoue [ Bleach ] , Dark [ D. N Angel ] , Sebastian [ Kuroshitsuji ]

O voi ignora pe Orihime. Nu am nimic cu ea...Chiar imi place si mi se pare un personaj destul de kawaii...Nu cred ca merita sa fie ucisa...e mai bine sa fie ignorata o.o

Il voi ucide pe Dark. Nici cu el nu am nimic, chiar mi se pare dragut dar cineva tot trebuie sa moara in jocul asta...

Si ma voi casatori cu Sebastian pentru ca imi place de el ^^ [Plus ca dintre toti de mai sus el mi se pare cel mai cute xD ]

Next:
Tomoya Okazaki [ Clannad ], Suigintou [ Rozen Maiden ], The Undertaker [ Kuroshitsuji ] ^^

[Imagine: L22_1057.gif]

Looking at the endless waving sea
The echoing thought does not come true.
If we meet, i wonder if this darkness will clear up
Continuing to sing the desire for the far land.


#93
Dude nu cunosc decat un personaj. Hell...
Ma casatoresc cu Ren-kun Il ador pe tipul asta . 8 Cine nu l-ar iubi, i mean he's gooo~od, he's za' best. Ren kun te casatorsti cu mine? 105
Ignor pe Yui :Who is he? Mm. donno So good bye
Si ucid pe cine a mai ramas, asta pentru ca nu's fan Air TV so go to hell Yukito, sa te distrezi.

Let's see
Hiruma Youichi( Eyeshield 21),Mai Taniyama (Ghost hunt) si.. si...Hibari Kyouya(KAtekyou Hitman reborn)

#94
Pai sa vedem......
ma casatoresc cu Tsuruga Ren doar pt ca e mai dragutzel dar cel mai probabil o sa divortam dupa ceva timp.O ignor pe Alice ca asa am chef si pe Ryuuji Takasu il omor ca asta a mai ramas2124
Next: Tsunade(Naruto),Zero(Vampire Knight) si Ichigo(Bleach)

#95
Buuun deci eu nu cunosc 2 din 3 personaje dar nu conteaza, cred ca pot sa-mi fac o parere doar din pozele lor [una mai superficiala dar las' k merge71]
Fuwa Shotarou -cand am cautat poze cu el pe goagal21 prima reactia a mea a fost 'aww ce blond sexy 38" si oricum, comparat cu celelalte personaje el e singurul cu care m-as putea casatori..sa zicem71
Yano Motoharu - il ucid cu sange rece..de ce? nu-l cunosc deci nu-mi pasa de el plus ca nici nu pare genul de personaj dupa care sa salivez ore in sir
Eclair - mi-a placut foarte mult de tipa, pot spune ca e personajul meu preferat din Kiddy Grade...imi placea personalitatea ei mereu vesela si cu o atitudine pozitiva, dar si cum arata, vreau sa zic ca arata intr-adevar bine, deci o ignor...totusi sunt fata ce i-as putea face altceva?21..daca eram baiat probabil as fi ales ca ma casatoresc cu ea

Next: Yoruichi Shihouin [Bleach] , Hikaru Hitachiin [Ouran high school host club], Grell Sutcliffe [Kuroshitsuji]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#96
So, ma casatoresc cu Hikaru :X:X.
O ignor pe Yoruichi
Il omor pe Grell Sutcliffe (desi nu cred k ar mai fi nevoie) 21

Urmatoarele:

Mika Seguchi (Gravitation), Ayumu Narumi (Spiral) si Miharu (Nabari no ou)
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#97
ma casatoresc cu Ayumu Narumi8
o ignor pe Mika Seguchi
il omor oe Miharu10

Shuichi (Gravitation),Light (Death Note),Itachi (Naruto)

#98
Shuichi (Gravitation),Light (Death Note),Itachi (Naruto)

Ma casatoresc cu Light :3
Il ignor pe Shiuchi chiar daca e cute : >
Il ucid pe Itachi *killer mode*

Rena [ Higurashi ]
Break [ Pandora Hearts ]
Takumi [ ChäoS;HEAd ]

#99
so...
O ignor pe Rena
Il ucid pe Takumi.
Ma casatoresc cu Break

Next:
Kyohei[yamato nadeshiko shichi henge]
Ritsuka[Loveless]
Koizumi[Lovely complex]
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Ma casatoresc cu Rido pentru ca e singurul dintre baieti pe care il stiu.
Il ignor pe Rokudo pentru ca nu il cunosc.
O uchid pe Sachiko pentru ca mi-e antipatica.

Next:

Ryuichi Sakuma [Gravitation]
Ikuto[Shugo Chara]
Melissa Mao [ Full Metal Panic]
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)