Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#1
So,regulile acestui joc[l`am vazut recent pe Aarin so don`t blame me]
Se iau trei personaje anime[specificati si anime`ul,sa fie ceva cunoscut ca sa stie toata lumea]
User`ul urmator ii atribuie personajelor mele actiunile din titlu.Cu unu se casatoreste,pe altu il ignora si pe celalat il omoara.

De ex:
Amy:Ichigo[Bleach] Ed[FMA] si Naruto[Naruto]
next user: Ma marit cu Ichigo,Il ignor pe Ed si`l ucid pe naruto.

Easy right? 5


Eu va zic personajele:
Sakura[Naruto] Luffy[One Piece] Mikami[Death Note]
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#2
Bun...
L[Death Note], Enma Ai[Jigoku Shojo],Hajime[Ghost Stories]
Ma marit cu Hajime pentru ca imi place de el,il ignor pe L ca ma enerveaza exgerat de tare si o omor pe Enma ai ca sa ii iau locul.^_^
Next:Kurama(Yu Yu Hakusho),Kira(Death Note),Hitsugaya(Bleach)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Ma marit cu Hitsugaya :X [nici nu se pune problema XD],il ignor pe Kurama 2[nu merita sa moara :-S] si deh! impushc pe Kira [daca asa a iesit socoteala ... ]

--> Eyes[Spiral],Botan[Yu Yu Hakysho],Shikamaru[Naruto]

#4
Ma casatoresc cu Eyes ( nu de alta dar il iau ca ''de forma'' 4 ), o ignor pe botan( fiindca nu vreau sa o ucid >.< ) si il ucid pe Shikamaru ( din pacate pentru el asa a fost sa fie )

Yusuke( yu yu hakusho ) Inuyasha( inuyasha ) si Lucy( elfen lied )
-

#5
ma casatoresc cu Inuyasha( ador personajul ala, plus ca imi plac urechile lui sunt asa pfhuap phua), il ignor pe Yusuke, nu as suporta sa-l omor, o fi bun la ceva mai incolo} si ucid pe Lucy( n-am nimic cu personajul asta dar e singurul care a ramas.)

Yuki( Gravitaton), Misaki( JR), L(Death Note)

#6
Ce grea decizie TT^TT Pai,avand in vedere ca cineva m`ar ucide daca ma marit cu Yuki,ramane ca ma marit cu Misaki,il ignor pe Yuki si`l omor pe L [sumimasen]

Ma bucur ca va place ^^
Next:
Goku[DBZ] Tamaki[Ouran] si Haruhi[Haruhi Suzumiya]
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#7
Lemme` see...e o decizie grea avand in vedere ca nu prea imi place de nici-unul 24)
Ma marit cu L [mai bine decat cu ceilalti..they are gay,for God's sake ._.].Il ignor pe Yuki[he's cute 78 but he's bi and if I would kill him..LYE would kill me too24] si il omor pe Misaki pentru ca din cate am inteles eu e din Junjou Romantica[wow,da' sunt desteapta dimineata asta ca am anticipat ce e JR eu care urasc Yaoi O.o']

Edit:damn,mereu sunt ultima -_-
Ma marit cu Tamaki [uuu,my lost love from OHSHC],o ignor pe Haruhi si il omor pe Goku ._.[nu am vazut DBZ *cough*]

Next [nah,nu vi-l dau pe Ikuto cuz' he's mine 15]
Tadase [Shugo Chara],Gaara[Naruto] si Kyo[Fruits Basket]
LOLNOPE

#8
ma casatoresc cu gaara ( hi hi hi 4 ) il ignor pe tadase si il ucid pe kyo ( nu stiu de ce dar nu imi place de el :glare: )

kurama ( yu yu hakusho ) ikuto ( shouga cara ) si renji abarai ( bleach )

ps: sunt curioasa ce o sa raspundeti 4
-

#9
Well grea decizie ._.

Ma marit cu 1515 Kurama [ he is so cute :X ] il ignor pe Ikuto [ damn ... e a lui mitzu 78 deci nu mai pot spune nimic 65 ] si il ucid pe Renji [ gommene praise dar asta era solutia >.> ]

Next 15

Byakuya [ Bleach ], Kei [ Special A ] , Sasuke [ Naruto ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#10
Etto...
Ma casatoresc cu Sasuke ( damn... he`s so good ^^"... etto chiar daca ma contrazic eu merueu cu cineva de aici... but he`s so kawaii :X ) Il ignor pe Byakuya Smile ( etto... imi place tipul si nu vreau sa-l ignor TT^TT ) and il omor pe Kei Smile... I want to kill Smile

Next:
Pein ( Naruto ), Hagi ( Blood + ), George ( Paradise Kiss )
I'm not insulting you. I'm describing you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)