Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa ?

Este prima. Ti-am verificat topicul de la nou veniti si am vazut ca nu mai ai vreun alt cont, de aceea spun ca esti veche; noiembrie 2011 e o data recenta, chiar luna asta. A doua este adevarata pentru ca doar e un forum de animeuri (cultura japoneza) *what the Holy Crap?*. Trei, oricine se poate considera asa si blah-blah-blah.
Prima e falsa.

1. Imi place melodia de la Barry Manlilow "Can't smile whithout you".
2. As putea trai fara yaoi.
3. Imi place de profesoara de latina. E o draguta.

It's so simple. 78
[asteptati sa va confirm]

[edit] Eram mult prea sigura ca asa o sa-mi raspunda cineva. *mda* Defapt e trei. Nimeni nu o place pe profa si doar draguta nu-i. ^^ A doua, pot trai fara el, fara calculator sau telefon. Lucruri atat de marunte atata timp cat traiesc.
Anyway, poti scrie ce vrei, nu are rost sa pun alte intrebari *nici nu cred ca am voie*.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

2 e falsă. Așa-i? 15
(mesaj prea scurt-spam-spam-spam-spam-spam)
Știam eu. It's a conspiracy of teachers of latin. Teachers of latin, be damned!

1. Mă cheamă Cristina.
2. Îmi place să scriu.
3. Ador secțiunea de RPG.

Okeey, am avut pană de idei, a mea culpă. În fine, dacă aruncați o privire pe la thread-urile mele vă prindeți voi. ^.^

E 2! Cred... adica am luat-o prin eliminare Smile vad la nickul tau ceva cu Crissu (Cristina) si cat despre a 3-a, nu te cunosc dar presupun ca iubesti RPG-ul

Acum randul meu:
1. Sunt buna la mate
2. Il urasc din toaaata inima pe Itachi (pfuu, nici sa n-aud de el)
3. Imi place foarte mult sa cant
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

Doi.
Am vazut ca iti place si cum sa iti pui la signature pe cineva pe care il urasti? + un citat pe care l-a spus. .___.''

1. Am citit "Like as the Time Will Come When it Will Rain".
2. PhotoShop-ul ma scoate din minti momentan.
3. Am terminat tema la romana pe care o aveam de facut in vacanta.

Deeeci...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Cred că e ultima, adică cea cu tema de vacanţă... Nu ştiu, nici nu a început bine şi ai terminat tema la română deja? Bravo, dacă greşesc. xD
( sau poate nu ai avut temă ?! )

Next:
1. Am mâncat o gutuie.
2. Ascult Guess Who chiar acum.
3. Am ajuns la episodul 244 din Shippuden.

Edit: Kekeke, greşit, chiar sunt o fană Naruto şi chiar la episodul ăla am ajuns. xD A doua era falsă. Ascult Guess Who, dar atunci când am scris postul nu. 71

Defapt, trebuie sa citesc o nuvela foarte naspa... .___. Dar ai avut dreptate. 21

Eu aleg la tine ultima. 39 De ce? M-am uitat la profilul tau si la "Anime preferate" nu scrie "Naruto" si nici nu te vad mare fana. Sau poate... 39 Astept totusi o confirmare prin PM (daca se poate). xd
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)