Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa ?

Cred că prima, pentru că nu toată lumea e fan yuri, civica e uşoară şi pizza e gustoasă *yummy*.

Let's see:
1. Sunt fană yaoi.
2. Sunt pasionată de moda şi make-up.
3. Urăsc limba şi literatura romana (materie).

Chestii mai stupide de atat n-am putut pune *laughs*. Ja ne^^.
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

Hmmm , cred ca 2. Observ ca majoritatea fetelor sunt fane yaoi , iar limba romana nu e o materie grea si in plus e de baza , deci cat de mult o poti uri ? =]] ... Dar ma indoiesc ca esti pasionata de moda si make-up , deoarece cam putine fete mai sunt. Cele mai multe isi arunca cu culori pe fata si atat , fie ca se potrivesc sau nu ...

Next :

1. Imi place arta

2. Trec aproape zilnic prin parc.

3. Sunt o mare visatoare ...



Cred ca a 2a .. pentru ca banuiesc ca toata lumea iubeste arta cat de cat, ca sa nu mai zic si de firea visatoare. Oricum nu cred ca ai timp sa mergi in fiecare zi in parc, doar daca in drumul spre scoala treci pe langa. ma rog..
next:
1. Azi ma duc la scoala cu o sacosa neagra.
2. Mi-e somn.
3. Azi am 2 teste de dat x.x
easy...
Cea mai reuşită semnătură.

Sincera sa fiu de unde vrei sa stiu eu cu ce sacosa te duci tu la scoala: )), chiar daac e umpic logic ca ai ghiozdan = )) cred ca 3 : -?

1.Sunt o fire mai ciudata >__<
2.Imi place matematica >__>
3.Imi place Bleach >__<
15
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

Raspunsul corect este 2

1.Sunt cea mai lenesa persoana ever
2.Ador manelele
3.Sunt moarta dupa Skilet 65
[Imagine: EnvYQ.png]

Sunt 90% la sută sigură că cea falsă este 2, dar nu ştiu sigur aşa că... las doi

1 urăsc sunetul chitării
2 nu am scris niciodată un jurnal
3 chiar îmi place McDonald
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Cred că 2 pentru că majoritatea oamenilor pe care îi cunosc nu au reuşit niciodată să se ţină de un jurnal din simplul motiv că nimeni nu are atât de mult timp încât să scrie în fiecare seară ce a făcut în ziua aceea. Şi pentru că sunetul chitării e chiar mişto, iar Mc'ul le place tuturor adolescenţilor.

1. Ascult Avantasia.
2. Urăsc cărţile istorice.
3. Nu-mi place geografia.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Hmmm... eu nu am auzit de "Avantasia" (nu ca ar conta) dar pare ales cu grija... deci nu cred ca e asta... ramane sa aleg intre istorie si geografie... nu stiu de ce dar cred ca ultima este cea falsa... deci merg pe 3 10

Next:
1. Iubesc muzica Latino
2. Urasc blondele
3. Nu ma descurc la biliard

Nu sunt sigură, dar cred că 2 e falsă. 39
Nu ştiu de ce ai urî blondele. "A urî" e un verb prea drastic.
Next:
1. ÃŽmi ocup timpul cu scrisul.
2. Vorbesc fluent franceza.
3. Acum am 52 de posturi. :d

Nu ştiu, dar cred că 3 este cea falsă, 2 nu puteam să zic deoarece user-ul tău este "Reveuse" din limba franceză, e clar că vorbeşti franceză şi că îţi place, iar 1 .. am văzut că ai un fic, dacă ai un fic înseamnă că îţi ocupi timpul cu scrisul =D

1. Urăsc franceza.
2. Îmi place să cânt din voce.
3. Detest rozul
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)