Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa ?

Sincer chiar nu stiu ce sa spun, asa ca voi spune: 1 este falsa.
Nu sunt foarte sigura de raspunsul meu, dar fie ce-o fi...
Next:
1) Ador scoala
2) Urasc matematica
3) Am ore de dupa-masa

Acum sa va vad
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Eu cred ca 1 deoarece la 2: nu cunosc persoane care sa iubeasca matematica si la 3 : este posibil. deci 1
Next:
1) Ma uit la Printul Jumong
2) Imi place pestele
3) Mananc ciocolata

E foarte usor 10
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]

Hmm, cred ca ar putea fi 2. Nu sunt 100% sigura, dar la 1 ar fi chiar foarte posibil, 2 la mno..., iar la 3 nu cred ca nu mananci ciocolata ( desi s-ar putea sa ma insel ). Deci raspunsul meu este 2

Next:
1) Azi a fost cea mai groaznica zi din viata mea
2) Sunt indragostita
3) Insfarsit am dat la cos ( 21 )
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Pai cred ca 1 ai 3...cine nu iubeste ciocolata21

`1. O ador pe Hannah Montana
2.Imi place Ryuk
3. Imi place viata acesta roz din romania.
5

Păi... nu îmi vine a crede că o adori pe Hannah Montana 21 şi nici că îţi place viaţa 'roz' din România o.o. Numai roz nu o fii. Well, nu ma pot decide între cele două, dar fie. Prima ?
1. Ascult muzică.
2. Mănânc seminţe.
3. Scriu la romană.

punct.

Destul de greu de decis. Mda... sunt nouazeci la suta sigura ca este trei? Adica s-ar putea sa ma insel, dar poate nu. Probabil asculti muzica, mananci semninte in timp ce scri la romana...? Oh, Doamne nu mai sunt asa sigura, dar ramane trei 4

1. Viata mea este total roz
2. Tocmai ce am primit un tel nou
3. Sunt maniaca revistelor 21
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Desigur daca ai primit un telefon nou, viata ta e total roz...nush...sunt indiscreta...poate 3 e falsa...ce de vorbit...defapt oarecare fata e maniac de reviste...totusi poate 2.....al naibii...sa fie 1^^;
Falsa?:
1.Ma pregatesc de culcare;
2.Il legan pe picioare pe nepotelu meu de 2 ani;
3. Ma gindesc cind imi va trece frica...
...easy...

Aşa. . . Păi eu cred că a doua, I mean cine leagănă un copilaş pe picioare, trecut de miezul nopţii în faţa calculatorului. Adică, somnicul îi va fi tulburat de zgomotul pe care îl scot tastele, dăăă! Aşa, dacă am greşit, scuzele îmi sunt acceptate. Mi'am şi argumentat răspunsul, pot trece mai departe acum? Mulţumesc.

1. Iubesc fizica şi, ce noroc! Azi am două ore.
2. Abia aştept să o văd pe profa' de mate. Îmi lipseşte vocea ei piţigăiată care sună cam aşa: "Pleacă de'aici, să nu te văd. Stai atâta timp la o problemă aşa simplă? Fugi de'aici!".
3. Nu mi'am scris la marte şi parcă deja aud ţipătul. . .

Greu? Neah. Toate trei pot fi şi adevărate şi false. Deşi doar una e falsă! 19 Sunt malefică, ştiu.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Ma omori cu zile, nici nu stiu, toate mi se par false, dar cea mai falsa cred ca este numarul 1. De ce ? Pentru ca cine si- ar dori sa faca doua ore de fizica ! Nu mi se pare prea logic, si nici nu cred ca iti place asa mult fizica o.o. Acum trec mai departe :

1. Sticku` meu de memorie nu merge si nu pot sa pun compunerea de la romana pe el ca sa ma duc sa o printez la un magazin de pe langa scoala, si asa ma voi duce fara tema.

2. Nu am invatat la tehnologie si azi am test si voi face copiute si colega mea din spate va copia din caiet, astfel voi lua nota 10.

3. Imi voi cumpara pantofi cu toc pentru Excursie.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Uhm, cred ca numarul 3 :d adica cine ar purta pantofi cu toc intr-o excursie?21 asta daca nu e vreo petrecere, btw
mai departe:
1.Abia astept ora de franceza!
2.Am sa iau flori pentru profe.
3.Am racit.

sunt foarte simple21deh:d
Cea mai reuşită semnătură.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)