Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

3. Blasfemie! Doar in cazul in care bei treburi ieftine, chiar si asa mai bine nu, decat cu Cola. As prefera sa beau nisip decat Cola. Felicitari pentru locul de munca[ifitstrue].

1. Hitler was on to something.
2. "Bae" is an acceptable word.
3. Racism is OK at times.
"You got no business questioning a thang"

@Solomon Grundy , yep, I do love my (simple) whiskey (and thankies for congratulating me, it's not a big deal, shitty money anyway xD).

2. "Bae" nu e niciodata acceptabil! Prefer sa fii rasist (ocazional) decat sa folosesti cuvantul ala infect.


1. Mi-e lene.
2. Mi-e foame.
3. Mi-e sete.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Cum tu ai postat dupa ora 2,presupun ca ai mancat,deci aleg ca varianta falsa ca fiind cea de-a doua.

1. Imi place la nebunie fizica.
2. Il iubesc pe Codrin Bradea.
3. Am fost la Fast & Furious 7.

Citat: 2. "Bae" nu e niciodata acceptabil! Prefer sa fii rasist (ocazional) decat sa folosesti cuvantul ala infect.
You`re God damn right.

As prefera sa-ti placa fizica dar tind sa cred ca esti fana Codrin Bradea.


1. I`m not wearing any underwear.
2. I don`t own an iPhone.
3. I quit smoking for good.
"You got no business questioning a thang"

Mai bine vorbesti prost si inutil decat sa fii rasist. Fiindca rasistii sunt cele mai proaste animale de pe planeta.

Asa, unde eram? Ah, da... stiu ca porti chiloti... desi nu ai mentionat clipa. Poate cand faci dus... nu porti nimic. LOL.

Ah, si... nu te cred ca te-ai lasat de fumat. Dar fie...

1. Am 180 cm.
2. Am fost controlor calitate.
3. Mi-am luat licenta la o facultate de litere.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

Bwahahaha... nici acum nu ;tiu care-i gresita, dar presupun ca cea de-a doua propozitie.
Cred ca ai avea 180 ..... eeeeeeh, nu-i corect, de unde sa stiu eu ca ai terminat si la litere.....
Astept rezultatul 21)

1.Imi place ciocolata
2.Sunt un strumf de 162 cm
3.M-am plictisit de yaoi.
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


Am inceput mai multe facultati - in sensul ca eram inscris si nu dadeam pe acolo si m-au dat afara sau m-am retras singur. Am terminat una singura. Nu e de litere. LOL.

Ok. Carei fete sa nu-i placa ciocolata?! Adica, exista om care sa aiba ceva cu ciocolata? Te-ai plans ca esti mai scunda... aici am dubii... s-ar putea sa fii ceva mai inalta de 162 cm. Cu toate astea o sa merg pe ultima varianta. LOL. Se poate sa te fi plictisit de yaoi. Mai ales ca povestile nu-s asa interesante.

1. Am fost prof de cultura-civica.
2. Sunt brunet.
3. Ultima carte pe care am citit-o se numeste ?????Cenusa fara epoleti?????.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

Nu am sa spun prea multe, dar ai nimerit!
Si da, nu am fix 162 cm, sunt un piculeeeeet mai inalta 21

Hmm, care-i gresita... ma toot gandesc si zic la nimereala ca fiind prima!

1. Cand nimeni nu-i acasa, dansez cu castile-n urechi.
2. Imi place filmul ~Titanic~
3. Abia astept sa ma inscriu la alta facultate
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


yep. u right.

nu stiu care e. adica prima pare ok. dar ultimele doua ma pun in incurcatura. alta faculate? banuiesc ca nu-ti place Titanic. LOL. desi s-ar putea sa ma insel. dar, de regula, oamenii de pe la anime... nu adora si Titanic.

ok... eu. nici nu mai stiu ce sa mai zic despre mine?

1. sunt lenes.
2. imi place cel mai mult toamna.
3. vreau sa ma retrag de pe forum.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

A doua pare mai dubioasa, eu asa zic 21
Prima n-as zice ca are cum sa fie, iti mai zici si "TLDR"... ar putea fi si a treia, dar nu stiu daca sa cred sau nu. Forumul asta e super dar poate crezi ca iti rapeste prea mult din timp, I dunno... eu merg peee... 2.

Acum eu:
1. Sunt blonda
2. Urasc sa am de-a face cu oameni nervosi
3. Am tinut doi pisoiasi




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)