Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#1
Vechiul thread avea 28 de pagini si este momentan 6:19 a.m.; am gasit 3 posturi spam pe prima pagina, mai e nevoie sa explic ca multiplicat cu 28 rezulta un numar mare de posturi pe care nu mai am energi sa le sterg? Bun, ma bucur ca ne intelegem.

Sistemul functioneaza la fel pentru cei ce stiti jocul. Pentru cei ce nu stiti:

1. Compuneti 3 propozitii despre voi, una din ele fiind o afirmatie falsa.
2. Userul de dedesubt va incerca sa ghiceasca propozitia falsa, argumentand in acelasi timp de ce crede ca cea alesa ar fi si nu celelalte.

3. Fara spam.

Sa ne vedem cu bine, dragi tovarasi si camarazi!

[ranting] I deserve a f**king war medal for the amount of posts I've made today [/ranting]

Boom! Uitasem alea... propozitiile. Nu va luati dupa ale mele, adevarurile nu trebuie sa fie evidente, dar sunt obosita.

1. Nu sunt nebuna cu acte in regula.
2. Sunt treaza la ora 6:25 a.m. pe data de 25 Ianuarie.
3. Sunt moderator global pe Zup.

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#2
Cea falsă este că nu ești nebună cu acte în regulă 5. Nu-ți trebuie acte pentru așa ceva, mwahahahaha. Ok, super-grelele-mele proppoziții, doar trebuie puse și astea, hăhăhă.
1. în fiecare zi fac gimnastică pentru a mă menține. 2. ador ff-ul. 3. am tabletă grafică.
Bu...hu...huuu ! Este ușor, cred, adică ar trebuii să fie mai evident, but mneh xD.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
Cred ca 2. Adica nu stiu daca scri fic-uri sau nu,dar totusi tind sa cred ca nu le adori. Acum nu stiu daca te referi la scris sau citit 39 . Asta ramane, nu-ti place ff-ul si daca iti place nu-l adori. (mia luat ceva sa ma decid)
1: Am peste 1,75 inaltime
2: Imi place sa pierd timpul
3: Vreau sun DSLR
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Presupun ca e 1? Nu stiu de ce, le-am luat prin eliminare. Imi pari genul plimbaret, nu ca pierde-vara dar probabil iti place sa te relaxezi. (?) Iar in legatura cu ultima, nu stiu, am presupus ca nu ai scris ca vrei ceva la intamplare. Deci, esti mai mic de 1,75?

1. Mereu raman in relatii relativ proaste cu fostii.
2. Am avut 15 animale pana acum.
3. Ma enervez foarte greu, iar apropiatii se descurca relativ usor cu mine.

Edit: haha, nu, 3 e cea mai falsa, si din pacate as putea avea o multime de sustinatori *blushing*. 2 e cat se poate de adevarata, am avut multe animale de casa de toate soiurile. Dar le-am formulat astfel incat sa pun anumite chestii ciudat de adevarate, inducand in eroare. Despre 1 nu mai comentez. Nice game ^^
[Imagine: ls.jpg]

#5
Cred ca a doua este falsa. Din nou, am luat-o prin eliminare. Suna multa mai falsa decat celelalte. Ori 2 e falsa, ori le-ai formulat tu in asa fel incat sa creada urmatorul ce va raspunde ca 1 si 3 sunt adevarate. Right?

1.Am fost la prodecor si m-am intors acum o ora.
2.Hamsterul meu a murit.
3.Mi-am cumparat un motan pe care il cheama Mao.

#6
A doua. 39 E prea macabru si trist sa fie adevarat. Sper ca am dreptate, mi-e foarte mila de animalutele alea dragute si micute care te musca de degete cand te joci cu ele. 108

1. Am o durere groaznica de cap.
2. Cartea care ne-a dat-o diriga pe post de "premiu" este prea mare.
3. Urasc sa ascult Cargo.
[Imagine: YWk6O.jpg]

#7
@Fata cu par de foc Got it
Presupun ca 3,habar nam cines' aia dar eliminarea face totul. Pe toti ne doar capul 2, si in legatura cu 2-ul banuiesc ca e adevarat,mai ales daca e premiu'. Deci e 3,i'm preety sure.

1: Final-Fantasy rullz.
2: I'm happy.
3: Getting hard bored.
Sper ca va-m pus in dificultate.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#8
Hmm...interesant joc 39 . Mai ales pentru un user nou ca mine 21. Sa vedem... presupun ca a doua e falsa.

1.Urasc berea neagra
2.Fructele mele favorite sunt perele.
3.Stiu spaniola.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#9
Hmmmm, dupa mult gandit si eliminare, tind sa cred ca afirmatia numalul doi este falsa, deoarece cred ca multi urasc berea neagra si spaniola este o limba destul de usor de invatat si atrage persoanele creative si pasionale, chiar daca la moda este engleza. 21

1. Sunt considerata cea mai proasta din clasa.
2. Ador sa stau si sa citesc ore in sir.
3. Stiu sa tricotez.
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#10
Daca adori sa citesti probabil nu esti proasta,logica de azazel. La chestia cu tricotatu' nu stiu, poate ai pasiuni dar sunt destul de sigur ca prima e falsa.

1: Sunt blond
2: N-am fost niciodata la un concert platit
3: Am chitara
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)