Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#51
Euuuu! Nu o ratez eu pe Spence.
Nu, nu. :3
* preascuuurt, cui ii pasa? :-l *

Edit:
Spence, eşti adorabilă!

Sincer, nu te-aş da pentru nimic în lume, mai ales că tu eşti una dintre persoanele care mă înţeleg cel mai bine, din toate punctele de vedere. :3.
Şi tu eşti emotivă şi pui totul la suflet foarte uşor, chiar dacă unii chiar nu merită să plângi pentru ei sau după ei. Iar pentru cretinul ăla să nu te prind că mai verşi o lacrimă, căci jur că vin la tine în oraş, te caut până te găsesc şi te bat : - w!

Eşti frumoasă, chiar foarte, deşi tu nu te consideri uneori, e stresant să te subapreciezi, mai ales când alţii îţi deschid ochii şi-ţi spun cât de drăgălaşă eşti în fiecare moment * da, şi aici nu mă refeream şi la mine, că şi eu fac la fel o,o'' = )) *

Eşti foarte prietenoasă şi deschisă. Ştiu că mie mi-ai spune orice te apasă şi desigur eu aş fi acolo să ascult, ca întotdeauna. Nu uita, sună-mă când ai nevoie, voi da pe butonul verde şi voi încerca să te liniştesc sau te voi face să zâmbeşti măcar puţin, dacă nu cumva să şi râzi :3. Eşti sociabilă şi vorbeşti mult, asta îmi place la tine enorm. Nu m-aş plictisi niciodată vorbind cu tine, asta e clar, mai ales că putem vorbi despre orice * nu mă judeci, nu te judec şi nici nu aş avea de ce *

Şi o să-mi fie enorm de dor de tine 48 de zile. Doa, atâta plec T^T.
Te iubesc muuult hug.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#52
Hai ca acum e randul meu >.>
Beki,Beki, Beki. Toata lumea striga "Beki" : >
Revin imediat cu un edit.
______________________
Asa, si acum editul : )) . Ma bucur ca am reusit sa te prind. Nu stiu daca te-am mai caracterizat pana acum. Nu cred, donno o_O Nu conteaza, o fac acum.
Pai, esti o persoana super de treaba, mi-am dat seama de acest lucru inca din prima clipa in care am vorbit. Inca mai retin. Aveai un avatar cu o tipa dintr-un anime, cu parul mov, stand in ploaie si vorbind la telefon. Parca era ranita, nu mai stiu :]] Dar imi placea foarte mult avatarul, asta e sigur >.< Esti geniala, din toate punctele de vedere. Imi place sa vorbesc cu tine, nu ma plictisesc niciodata facand acest lucru si sper sa fim prietene si de acum incolo. Si peste nu stiu cati ani, noi sa intram tot pe animezup si sa vorbim, lol :]] Ar fi chiar tare. Noi, la 40 si ceva de ani, pe un site de anime xD. Cu-i i-ar pasa?
Esti foarte amuzanta, rad mai mereu cand vorbesc cu tine, foarte energica, dar in unele momente foarte lenesa, asa ca si mine. Esti incapatanata, indrazneata, copilaroasa si tupeista, ceea ce imi place cel mai mult la tine. Ne asemanam foarte mult, ceea ce aduce un plus prieteniei noastre. We are bitches, you know : > Nu iti este teama de ce cred ceilalti si esti o tipa cu picioarele pe pamant. Visezi atunci cand trebuie si te trezesti la realitate atunci cand e nevoie.
Esti o persoana in care oamenii pot avea incredere, nu este cu doua fete, ceea ce admir cel mai mult la tine. Chiar esti o fata cu care imi place sa imi petrec timpul vorbind despre tot felul de tampenii :]]
Si nu stiu ce as mai putea spune...chiar este geniala, sa nu uiti acest lucru. Te iubesc foarte mult si te voi iubi mereu. Esti una dintre persoanele cu care ma inteleg cel mai bine de pe forum si sunt norocoasa sa te stiu langa mine : >

Beki hugs u. (Scuzati daca sunt unele greseli in post, nu am timp sa corectez -_-")
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#53
Beki :]
Îmi pare sincer rău că nu te cunosc. Am vorbit noi, dar foarte foarte puţin. 21 Ţi-am aflat numele şiii faptul că mâncai mici în momentul acela. Eşti tare chiut - am văzut poze la "Pozele userilor" -, atât la înfăţişare, cât şi la comportament. Nu cred că te-am văzut certându-te cu cineva - cel puţin de când sunt eu pe forum -. Eşti o persoană tare nais, îmi plac postările tale - mi-ai comentat câteva oneshot-uri - şiii îmi place că nu eşti îngâmfată sau mai ştiu eu cum.
Sper să ne mai citim p-aici, căci am o impresie bună despre tine şi, who knows, să ne şi cunoaştem. D:

#54
Spence

Doamne, esti o scumpete. Am vorbit cu tine decat de cateva ori, si imi si esti foarte simpatica. Ador cum scrii, si mai ales faptul ca stergi capitolul de peste zece ori inainte de a posta - mai cunosc eu pe cineva, pe mine -. Defapt, nu ador cum scrii, iti consider felul de a scrie genial, perfect ;3. Esti creativa si te intelegi bine cu toti, nu te-am vazut ca te-ai fi certat cu cineva, deci este se pare pacifista fata de mine si linistita. IMi plac si fotografiile tale si imi place si cum desenezi, deci mi se pare ca esti talentata si la altceva inafara de scris =3.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#55
EDIT

ÃŽngeraÅŸ

Oh god, de cand asteptam eu sa te caracterizez pe tine si uite ca acum am ocazia. Tu stii prea bine parerea mea despre tine, dar vreau sa o dezvolt. In primul rand esti cea mai geniala persoana pe care o cunosc, ai niste idei traznite pe care le ador. Pur si simplu esti magnifica. In al doilea rand esti foarte frumoasa, cute, adorabila, hawai si pretty, ai niste ochisori verzi superbi pe care ii ador si parul la fel, chiar daca te tot chinui tu cu el sa stea cum vrei tu, dar el tot cum vrea el sta 71.

Esti si putin incapatanata, am observat asta astazi cand ma tot rugam sa afisezi un zambet, si nu eram singura care se ruga de tine dar tu tot te fortai dar nu reuseai, sau poate ca nu voiai cine stie. Ai o voce de ingeras. Cand vorbesc cu tine la telefon imi face mare placere sa-ti aud vocea de ingeras ce ma linisteste si ma calmeaza, iar eu una sunt de parere ca tu esti un ingeras si cu asta basta, nu conteaza ce spun ceilalti, pentru mine esti un ingeras, o zeita.

Esti foarte desteapta si ai un stil aparte de a scrie pe care eu personal il ador, nu stiu cum de reusesti sa inserezi atata descriere in fiecare fic pe care il faci si nu stiu cum de nu ti se termina ideile, fiindca ai o gramada de fic-uri toate minunate, esti mega talentata, iar eu una precum am mai spus iti prevad o mare cariera ca si scriitoare, daca vrei sa urmezi calea asta, si chiar orice facultate ai urma sunt sigura ca te vei descurca de minune, fiindca tu te descurci perfect la toate.

Mai nou am aflat ca esti si indragostita, oo felicitari tie, e un sentiment tare frumos sa stii. Imi place sa te vad ca rosesti mai mereu, esti asa de adorabila cand rosesti si cand te invarti prin casa, si dansezi si canti si tot ce mai faci tu, esti asa de adorabila si scumpa ca mie una imi vine sa te pap. Si acum ca te-ai despartit de idiotul de Robert ai calea deschisa sa gasesti pe altcineva care chiar sa te merite cu adevarat, sa vada cate lucruri minunate ai tu de oferit, ce fata geniala si stralucitoare ca un diamant esti si cine stie poate alesul e chiar mai aproape de cat crezi tu doar trebuie sa deschizi bine ochii si sa privesti cu atentie in jurul tau si o sa-l descoperi in cele din urma. 15

De asemenea stii sa dai si sfaturi minunate, cel putin pe mine m-ai ajutat enorm de mult, mai ales ieri, in ziua aceea care a fost cea mai urata zi din viata mea. M-ai sprijinit si mi-ai dat puterea sa nu mai plang, dupa ce am plans cateva ore incontinuu iar asta apreciez extrem de mult. Esti chiar o prietena adevarata si ai aratat ca-ti pasa mult de mine si asta apreciez enorm de mult ca ai stat langa mine si m-ai sprijinit si \'\'m-ai ridicat cand am cazut\'\' mi-ai dat putere sa merg mai departe si mi-ai deschis ochii in legatura cu acei idioti si idioate si fufe roz ca nu ma merita si ma bucur nespus de mult ca datorita tie am avut si puterea sa le dau ignore, sa nu le mai raspund nici la telefon si cel mai important sa incep incetul cu incetul sa-i uit si sa nu mai sufar din cauza lor, iar pentru asta te apreciez enorm de mult, multumesc mult ca ai fost in aceste momente alaturi de mine, m-ai sprijinit si nu m-ai lasat la greu cand am avut cea mai mare nevoie de tine. Mi-ai demonstrat ca esti o prietena adevarata iar eu te apreciez enorm pentru asta, multumesc inca o data. De asemenea m-a ajutat in special sfatul tau, acela sa iau o pauza si sa-mi pun gandurile in ordine, chiar a fost un sfat foarte bun, care vad ca incepe sa dea roade si ma bucur ca te-am ascultat.

De asemenea esti si foarte foarte dulce, mai dulce ca o savarina si imi vine sa te iau la mine acasa si sa te pap cu tot cu puf. As putea vorbi ore intregi despre tine si tot nu m-as satura, dar inchei prin a-ti spune ca te apreciez enorm de mult, atat pentru caracterul tau atat de interesant si puterninc, cat si pentru devotamentul si prietenia de care dai dovada. Esti una dintre cele mai bune prietene evar si asa vei ramane mult timp de acum incolo. Abia astept sa vin la majoratul tau, apoi la nunta, botez si toate cele. Si nu uita: te iubesc si tin enorm de mult la tine, mai ceva ca la o sora <3 hug
[Imagine: j5atg3.png]


#56
Doamne, deci tu, Kayla, iubirea mea, ești genială, semăm cu tine, și tu cu mine, știu că nu are logică, dar tu femeie, ești perfect, cel puțin pentru mine.
Ești foarte inocentă și mai tot ce te înconjoară te rănește, dar după ce vine superba ta Zuzulină, imediat te faci tare ca piatra și iute ca săgeata și devii Kayla mea care știe ce vrea xD.
Ai avut probleme cu niște incompetenți, dar, te-am ajutat să treci peste, și pot spune cu onoare că ești o elevă perfectă, prinzi așa de repede tot ce îți spun și mă faci să râd prin modul tău de a fi, cel puțin ieri când eu îți explicam cu culori tu tot spuneai „ sunt o proastă, știu ! ”, dar eu te contraziceam și îți spuneam că ești superbă și că nu te merită idioții ăia fără pic de minte.
Mereu m-ai făcut să mă simt bine și să râd, cel puțin azi, când mă vedeai la Web și îmi spuneai „ mamă ce obrăjiori roșii ! ” iar eu muream de rușine, mai ales după când îmi spuneai în telefon „ îndrăgostita ”.
Mai mereu îmi ghicești gândurile și mai mereu mă contrazici când spun chestii de genul „ sunt urâtă ”. De aceea îți mulțumesc că mă faci să am mai multă încredere în mine și că ești alături de mine mereu, cel puțin când am avut probleme cu acel „ dobitoc ” sau acum când parcă sunt vrăjită de iubire o.o.
Mi-ai arătat că nu trebuie să îmi pese cei din jur, și mai ales, mi-ai arătat că merit tot ce este mai bun.
Ai o voce așa de dulce, încât fac diabet când o aud. Este de BARBIE pentru numele lui Dumnezeu, BARBIE, de aceea îți ador vocea, și mai ales că te mai ador că mă contrazici când îmi spui că nu am voce de rață sau de ce mai spun eu.
Arăți și foarte bine pe deasupra și nu înțeleg cum dobitocii ăia spun ce spun și stai liniștită, o să se plictisească de fufa aia roz cu hârtie igienică în sutien și o să se întoarcă în limbă după tine.
Uneori ești așa de calmă, încât cred că vorbesc cu pacifisită, dar uneori ești așa răutăcioasă, cum ai fost acum câteva minute cu „ DECI TOT CA MINE IESE, NU MĂ CONTRAZICE ! ”.
Ești așa dulce și răbdătoare câdn îți povestesc aiurea, parcă vorbiind în dodii și mă suporți și cu bune și cu rele.
Acum îmi cereai voie să scrii ceva în caracterizare, dar ce, ai nevoie de permisiunea mea ? Nu, doar prietenii nu au nevoie de permisiuni, sau cel puțin tu nu ai nevoie de permisiunea mea.
M-ai ajutat când mi-a fost greu, când am plâns, iar a doua zi mă plângeam la tine, și gândești foarte matur, de aceea cred că mă înțeleg așa bine cu tine.
Poate unii or spune că ești rea când mai lași comentarii, dar eu nu sunt de aceeași părere, eu cred că ești foarte blândă și înțelegătoare, sunt sigură de asta.
Ești mai dulce ca mierea și mai agilă decât cred unii - R. sau M. - de aceea o să le dai la toți peste nas când o să le dovedești că ai lăsat totul în urmă.
Nu știu, aș mai spune, dar mi-e că mă repet dar sub alte forme, în orice caz, te iubesc mă, pufulici, diamantici, zgribulici, dulciți, pălinci și alte diminutive O.O. Într-un cuvânt: perfectă. Pentru alții nu, dar pentru mine da. Love yea, Kayla pupic.

EDIT: MĂ FACI SĂ ROȘESC, REAO! UITE CĂ AI OBȚINUT CE AI VRUT grr !
[Imagine: Jun0xCa.png]

#57
Okey let\'s start:
Este una dintre primele care m-a \"acostat\" pe forum, şi printre primele cu care m-am împrietenit foarte mult.
E destul de frumoasă ca să o pot caracteriza , infantil, ca o nimfă de pădure. DAcă aş zice îngeraş apoi alţii ar crede că exagerez21
Are o minte sclipitoare, un spirit libertin şi cu tente de rebel\". E foarte deschisă şi are o gândire mai matură cu mult peste vârsta ei.
Are un temperament ridicat când cineva încearcă, fără argumente, să-i schimbe filosofiile despre viaţă. Oups21
Peste câţiva ani o văd deja să devină de 10 ori mai talenttă ca ine la scris şi cu mai multă imaginaţie. Smile

Anyway sper că n-am scris prea puţin în comparaţie cu ce-a scris ea că apoi m-aş simţi prost 21
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#58
Sorin.


Da, da, da, știu, eu te-am obligat să mă caracterizezi, dar nu mai contează, doar „mă iubești”, nu 5 ?
He, he, nici nu știu de când ne cunoaștem, parcă ne cunoaștem de o viață, chiar dacă tu ai zis că parcă de opt zile, lol, dar țin minte clar cum ne-am cunoscut: eram pe chat pe zup și mi-ai cerut id-ul de mess. Țin minte că eram la bunica în Moldova, deci ne cunoaștem cam de aproape două luni <3.
Ești foarte dulce, mai dulce decât zahâr cu miere și cu ciocolată. Mă faci să mă simt așa de bine când îmi spui „îngeraș” sau când mă contrazici și îmi spui că nu am voce de rață.
Ai o voce superbă, ai un accent - de moldovean, spun ca să nu îmi faci capul calendar după - superb, minunat, fantastic și asta este de bine <3.
Ai o gândire ce o ador, mai ales când văd ce poți să debitezi și când nu vorbești cu mine - ce, crezi că nu știu ce ai mai vorbit cu Vero? -
Arăți și bine - să nu dea dracu să mă contrazici că fac o nebunie și iau trenul până la Iași ca să te trag de urechi ._. - pe deasupra <3.
Noi doi am vorbit despre vrute - chestiile mai normale - și nevrute - până și despre sex, lol - de aceea pot spune că nu ai inhibiții - la fel ca mine - și că uneori parcă este un vis care se poate spulbera, ceea ce uneori crezi și tu, dar eu îți spun că este realitate.
Scrii fenomenal, domnule, ai niște poezii geniale, dar geniale, nu așaaa. Îmi plac și one-shot-urile tale <3. Și am fost foarte fericită când m-ai întrebat dacă vreau să fac un fic cu tine - asta după ce ți-am arătat acel one-shot neterminat -. Și logic că am acceptat imediat <3. Și chiar dacă tu spui că ficul va avea succes datorită mie, te contrazic, tu scrii mult mai bine ca mine, de aceea cred că o să te bat până îți sună Coca- Cola în cap, doar așa ca să înțelegi că nu ai dreptate >.<.
Am vorbit acum alartăieri cred că trei ore la telefon de la 00:30 până la 2:56 + ce mai vorbisem mai înainte așa din zbor, și m-ai făcut să i râd, să și zâmbesc.
Nu știu, cum spuneai și tu, presimt că noi doi vom fi prieteni mult timp, mai ales că ne înțelegem foarte bine și complimentele tale la adresa mea îmi măresc orgoliul, dar nici tu nu mai fi așa pesimist, tot ce îți spun este adevărat: ești drăguț, inteligent, amuzant - bine că nu dai în Goofy o.O -, isteț, frumos, special, talentat, creativ, ironic - uneori - și îți place să mă tachinezi >.<.
Cam atât, celălalte apropouri și comentarii subtile le știi de pe mess 21. Love yea, Sorin pupic.

EDIT: Oooo, m-am îndrăgostit, ochii tăi m-au înebunit 5 15 !
[Imagine: Jun0xCa.png]

#59
Promit că nu o răpesc pe Zuzulică şi o aduc teafără acasă.
I will edit. 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tu eşti cea mai nebună persoană pe care am cunoscut-o vreodată. o.o Dar într-un sens bun, ofc.
Cu mine cel puţin îţi faci de cap cât încape.
Nu îţi este niciodată jenă să le spui celorlalţi ce crezi despre ei, şi puţin îţi pasă ce cred ceilalţi despre tine. ( tu crezi că TOATĂ lumea te iubeşte, deci se subînţelege.)
Ai o mentalitate . . . De mă dai pe spate. Scrii minunat pot zice. Deşi eu nu mă prea dau în vânt la citit fic`uri, oneshot`uri etc, m-ai obligat şi până la urmă ţi-am citit unele creaţii. 21
Încăpăţânată până peste cap. Tot ce se face, trebuie să se facă după regulile tale, dacă nu, ce rost are să mai continuăm? o.o
Orice lucru infantil te enervează. De exemplu, semnătura mea. Dacă se mişcă într-una, ce trebuşoară ai tu cu ea? 45
Îţi place al naibii de tare să te dai mare cu ce ai. Dar chiar cu tot ce ai! ( dar nu e un lucru rău pentru că şi mie îmi place să fac la fel )
Eşti tare sweet, când faci pe inocenta ca să obţii ceva. Dar apoi începi să te enervezi dacă chiar nu obţii acel lucru. o.o ( şi asta nu e de bine pentru populaţie )
Sociabilă cu toată lumea ca întotdeuna. Vorbeşti cu lumea până oboseşti. Şi nici nu oboseşti rapid. Ai o mulţime de prieteni, garantez asta şi fără să îmi spui. o.o
Dacă nu îţi spun ceva, mă baţi la cap până aud şi clopotele, dar numai să îţi spun şi ţie. Curioaso! :-l
Îţi place mult să te bagi în seama. Şi vrei să ştii totul! Dar absolut totul şi nu te laşi până nu te informezi îndeajuns pentru a face faţă unei situaţii.
Pentru că vrei să fii cea mai bună. Pentru că eşti cea mai bună. 5
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#60
Zuza.


Ce faci măi ? Bine ? Și eu la fel. Eu sunt Zuzu, tu ? Zuza ? Aaa. Încântată.

Mda, trecând peste prostii, pot spune că și tu ești genială și că mă faci să râd, dar uneori acele mici părți de vorbire tăiate mă enervează. Eu sunt și „rară” și „îngeraș” așa că controlează-ți tastatura duduie -.-. Ne întreceam în comparații ciudate, nu țin minte exact ca să dau exemplu dar țin minte că până la urmă mi-ai zis că imaginația ta are nevoie de somnul de frumusețe și că , continuăm a doua zi, ceea ce rezultă că te culci cu găinile O.O. Nu știu cum de poți culca așa devreme T.T. Îmi place cum scrii - chiar dacă asta a rezultat decât din două one-shot-uri citite de la niște amărâturo de dueluri - și ți-am propus să faci și cu mine duel, dar nu, tu încăpățânată nu ai vrut, că ești începătoare - pe dracu, scrii foarte bine ._. -. Nu te-am văzut la chip, dar presupun că ești frumoasă xD. Ești inteligentă și uneori isterică, adică cam așa erai când începusei cu „so sexy” O.O. Dar de, după am început eu să fac ca trenul în gară 21. Ce mai îmi place la tine este că ai simțul unorului și că ești funny. Cam atât, nu mai aberez că deja mă dor degetele de la alte două caracterizări uriașe. Love yea, Zuza.

EDIT: LA LA LA LA LA LA LA
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.899 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.714 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)