Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#61
Ok, doresc s-o caracterizez eu pe Zuzu. 19

I\\\'ll be back with an edit. ^^
_______
Soo, Îngeraşul meu drag. 19 Pe scurt, Daniela - hm-hm. Eşti o persoană foarte energică şi, pe mine una, m-a atras atitudinea ta. Exact, nu ştiu cum reuşeşti, dar într-un final ai reuşit să mă înveseleşti - şi nu numai pe mine, sunt sigură. *laughs*
Well, mai eşti şi zodia gemeni - la fel ca mine de altfel. Mă înţeleg foarte bine cu tine, iar astăzi a fost cea mai grozavă zi. În câteva cuvinte, mi-a făcut plăcere să vorbesc cu tine şi sunt sigură că vom mai vorbi. Anyway, să nu mai spun de simţu` umorului şi inteligenţa de care dai dovadă; ba chiar te credeam mai mare decât mine cu mult.
You\'re a nice girl. xD
>:d<

#62
I\'ll edit !
MusicXD, sper că nu te aştepţi la un post lung şi pompos şi plin de dulcegări, I\'ll be so damn sort and I won\'t do spam. I\'m a good girl, toată lumea ştie. < 3 I am,! 5
Tu eşti genul drăguţă cu toată lumea, te bagi în seamă, ceea ce e chiar ssuper mega uber cute, esti frumusică, funny, and again cute, yes man you\'re like the princess of cuteness.
Esti destul de matură pentru vârsta ta, fără fiţe and all that shit.Apreciez asta, I really do.
Nu cred că te-am văzut vreodată pissed off, eşti toată numai lapte şi miere. That\'s again so damn cute. < 3
Aş şcrim mai mult dar »ştii şi tu că nu avem discuţii lungişi \"introductive\" Ca să ne puteam să ne cunoaştem mai bine. But we can start doin\\\' that. < 3[/font]


\'Amber\' pid=\'201710\\\' dateline=\'1311705228\ A scris:*dont mind me, eh =/*
T_T

Edit. Chestia cu /// It sucks. -.-

#63
@Amber, am spus şi eu aia cu ceva timp în urmă, dar nimeni n-a luat-o în serios. -.-\'

On: Briskly, cred că azi e ziua ta, deci ... La mulţi ani ! * hugs *. N-am vorbit noi până acum, dar nici nu te-am văzut ca fiind un user ieşit din comun, nu te-ai certat cu nimeni, n-ai făcut tam tam ori alte cele. Pari să te înţelegi cu cateva persoane de pe aici, iar posturi de ale tale prin alte secţiuni nu am văzut, iar dacă am văzut se prea poate să nu le fii dat importanţă. ( acum am observat că ai destul de multe, cu toate astea ... tot nu cred să îmi fii sărit vreodată în ochi cu ceva ).
Oricum, sper să ne mai citim p-aici şi la mulţi ani again ! hug

#64
Abi, dau edit mâine. Nao am in program o băiţă şi-o mică plimbărică^^.
Tomorrow, tomorrow, tomorrow.
Am zis, lolololololol.

EDIT: Abiduţă, tu eşti o tipă super de treabă. Întotdeauna m-am înţeles cu tine, mereu mă făceai să zâmbesc şi erai mereu prezentă cu o vorbă bună. În momentele în care altcineva, în mod normal, mi-ar fi dat cu sictir tu înghiţeai în sec si mă linişteai. Îmi place că nu te implici în discuţii contradictorii şi nu te avânţi în conversaţii cu random ppl, which isn\'t rili a bad thing, actually. Ai momentele tale epice, precum şi unele momente în care pur şi simplu mă scoţi din pepenaşi *nu ţin minte vreunul recent dar trebuie să fie, trebuie ffs* Oricum, eşti una dintre cele mai nice persoane de pe Zup. Rămâi aşa!
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#65

Amber. < 3

You\'re a smart one. Eşti una din puţinele persoane cunoscute care pot să poarte o discuţie mai mult decât decentă despre diverse subiecte. Eşti matură pentru vârsta ta, damn, eşti de apreciat, nu eşti tipică you\'re quite an unic one . Toţi ştim că \"genele prostiei\" au invadat marea majoritate a generaţiei noastre, evident, you\'re \"pure\".
Apreciez deasemenea că nu eşti genul care se lasă influnenţăt, poţi să-ţi afirmi cu tărie opinile atunci când e cazul şi nimeni nu poate contesta faptul că-ţi lipseşte umorul sau talentul. Good tastes [muzică, filme, actori , \"hot stuff\"] open minded . < 3
Eu mai mult nu scriu, deşi aş avea, ăsta-i esenţialul. Să nu te schimbi, găluşcă. < 333

Lots of hugs.~

Ah, dacă aveţi de gând să scrieţi câteva rânduri doar ca să vă aflaţi în treabă, don\'t do it, it\'s boring. ^ ^

#66
Briskly - nu te-aş caracteriza, că nu te ştiu mai deloc, dar am zis să mai reînviu puţin topicul T_T
Am vorbit noi puţin prin mesaje, la profil şi mi-ai părut o tipă tare chiut. Cum ţi-am mai zis, nu te-am văzut mai pe nicăieri, cu toate că ai destule posturi şi-mi place că n-o faci pe deşteapta sau mai ştiu eu. Nu te-am văzu certându-te cu nimeni şi nimeni nu te-a criticat/vorbit de rău sau mai ştiu eu ce, deci eşti/pari o persoană agreată de lumea de pe aici. Nu te-am văzut la GFX/Fotografie/Fan Fiction, iar la desene eu nu intru, deci nu ştiu dacă "faci ceva" :]]
Sper să ne mai citim p-aici. :p

#67
M-ai caracterizat de două ori, mă cam simt datoare. dau edit într-o oră.. ^ ^
Ah, a intervenit ceva, dau edit diseară.~

EDIT. Pari o tipă de treabă, ciut, fun, sweet and all that. Nu am fost atentă la posturile tale ca să văd de cam ce te duce capul [nu că dacă aş fi m-ar ajuta cu mult, whatsoever] însă chiar şi aşa nu-mi pari genul pizi, stupid sau linguşitor you're quite.. okay. Sincer m-a deranjat prima ta caracterizare făcută doar aşa ca să fie acolo dar am apreciat urarea so.. trec peste. Ai ceva `pirieteni pe aici, that's quite nice, înseamnă că te place lumea. Sinceră să fiu nu-mi prea exprimi mare lucru, dar e de înţeles cum nu am vorbit noi. Whatsoever.
Meh, eu nu mai am ce să scriu.
Huggies.


#68
Brisk', revin cu edit păpuşă.
*ÅŸuuuspammersgetafreagginlief*

Aşa. eşti una dintre puţinele persoane de pe zup care au şi altceva în căpşor înafar' de GAY-SH!T/YAOI/GAY-SH!T. That's pretty coo, really. Ştii să-ţi susţii părerile şi mai ales când să mai aplici câte-o doză de sarcasm. De apreciat că dacă nu-ţi place o anumită persoană nu o ţii landra cu ea, you get yer facts straight şi-i dai cu sictir. Me likes it. Ai momentele tale epice, momentele când încerci din răsputeri să te impui în faţa *mea* ( ca atunci cu "don't call me Sofia, you.." ) but you end up all the time makin' me laugh.
*smarty pants*, de treabă, gusturi prea bune *Billy Zane sau Shaun ofc*, eşti nice.

Mai mult nu scriu, tu ştii prea bine ce cred eu despre tine plus că deja o dăm în pupincureală.

User-ul de sub mine, dacă nu mă cunoşti nu-ţi da osteneala.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#69
Andorien , iar eu onoarea altuia de a te caracteriza. D:
Tu eşti, într-adevăr, o persoană tare chiut, cu care m-am înţeles întotdeauna foarte bine. Mereu când am avut o problemă - minoră, dar care mie mi se părea majoră - ai fost aici să mă asculţi, să-mi dai un sfat şi să-mi readuci zâmbetul pe buze. Despre evoluţia ta imensă în photoshop nu cred că este cazul să mai menţionez, totuşi merită să vezi că, cel puţin eu, ador ce faci tu în ps şi mi-aş dori să ştiu măcar jumătate din tot ce ştii tu. Mah, ar mai fii de zis, dar la ce ajută dacă le menţionez ? Eşti o persoană cute, cu totul speşăl pentru mine şi ai să rămâi aşa ! * hugs *

#70
ÃŽmi rezerv onoarea :3 I shall edit.

Okaay, după cum văd nu eşti o persoană tare stabilă. It's like you can't find your very own special face. Or maybe just switching through personalities. I mean... You're quite a spammer. And u take the easy tasks. C'mon... Are you really into animes? Yeah, friends, friends, friends...

Bullshit!

ţin să mă caracterizeze un user care mă ştie :3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.042 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.732 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)