Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#31
Hello :]] Am trecut pe aici, din lipsa de ocupatie >.< Stiu ca ti-am urat un bun venit atunci cand te-ai inregistrat, insa nu am vorbit alte lucruri :]] Totusi, din descrierea ta de la "Nou veniti" mi-am dat seama din prima ca esti o persoana de treaba si imi placea...nu stiu, modul tau de a vorbi :]] Suna ciudat, I know .__.
Nu o sa spun prea multe lucruri, deoarece nu te cunosc mai deloc, insa mi-am format in mare parte o parere despre tine 39 Pari o persoana cu care omul are ce discuta, intelegatoare, sociabila etc. Imi place faptul ca esti o fana a animeurilor. Si eu sunt *laughs* xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#32
BekiÅŸor . . .

Pot zice ca eşti tipul de persoană vorbăreaţă, hiperactivă, dar nu tot timpul. Îţi face plăcere să te împrieteneşti cu toată lumea, nu prea ţi-am întâlnit latura sarcastică. Eşti cam încăpăţănată şi nepăsătoare. Din câte am observat îţi place să râzi, mult mult. Defapt, tu râzi din orice. o.o Dar ai şi momente gen ' 22 ' dar nu cred ca vrei să plictiseşti şi pe alţii cu problemele tale. Adori semnul ' 15 ' . Cam nebunatică de felul tău, îţi place să faci oamenii să râdă sau, din contra, să se simtă ciudat când ai unele scăpări şi eu sunt ceva în gen " o.o WTF?! " , dar îmi trece şi mă alătur ţie la nebunie. 21
Îmi amintesc când ne insultam cu lucruri şi alimente. Dar tot tu ai început. o.o
Îţi place vinul şi romul , dar nu le dai pe gât. Adori serenadele, plimbările prin parc, adrenalina, sporturile extreme , caşcavalul şi . . . ai picioarele frumoase?! o.o
Ultima parte nu ar fi trebuit să mi-o dezvălui.
Narcisistă ( şi nu, nu crap de invidie! :-l ), originală şi vrei să mă baţi, dar nu o să îţi dau voie!
Dar ştii că până la urmă eu te iubesc, nu? 5
Åžtiam eu!
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#33
Zuza.

Măi, eu mereu te-am iubit pe tine și mai mereu mă faci să râd. Mă înțeleg bine cu tine, chiar dacă de multe ori încerci să mă calci pe coadă și totuși nu îți iese, așa cum ai făcut și azi ( Zuzsplină, Zuzmăgar, Zuzuplici de muște ). Uneori ești încăpățânată, sau așa îmi dai impresia, sau cel puțin refuzul unui duel la fan fiction m-a făcut să cred asta. Ești talentată, adică eu una la duelul trecut ți-am recunoscut lucrarea imediat. Ești dulce și pufoasă, sincer, îi faci pe cei din jurul tău să se simtă bine, și de multe ori le mai reproșezi lucruri ( nu știu dacă la toți, dar mie da T_T mini.exemplu: ce ai tu cu „lol” -.- ? ). Mai îmi place că ai un mod de a fi chiar plăcut și nu te lași modelată de nimeni. Mai își place ciocolata, cu trei bomboane din ciocolată te-am și convins să faci parte din armata mea de măgărițe o.o. Atenționezi lumea, sau doar pe mine, stai liniștită, nu te ciopârțesc, doar îmi ești prietenă și îți dai seama de cât de tâmpită pot fi eu uneori. Nu mă mai lungesc, ești o tipă de nota zece, o mie, o sută, trei mi, două mi xD
.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#34
Danielle.

You're a selfproclamed măgăriţă, that's all I can say. Okay, joking, there's a lot more to say. Din moment ce te-ai autoproclamat Măgăriţa Supremă, te-ar putea caracteriza chiar şi cineva care nu te cunoaşte. Tu eşti drăgălaşă aşa, ai un talent extraordinar în a mă scoate din minţi, dar eşti okay. Eşti amuzantă, niciodată nu mi-au plăcut melodiile pe care mi le-ai dedicat [momentul adevărului]but, ştii cum se spune, gestul contează. Mi-a plăcut urarea care mi-ai făcut-o de ziua mea, cu şirul nesfârşit de "inclusiv mie". Am învăţat că de fiecare dată când mă bagi în seamă pe mess, vrei să îţi citesc ceva, sau să comentez, not the best move u made, dear. *laughs*
Aşa, am văzut poze cu tine, eşti cute. Eşti enervantă, încăpăţânată [dar nu mai încăpăţânată ca mine] eşti şi orgolioasă am observat, etc. etc.
Per ansamblu, eşti de treabă. Măgăriţa la putere!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#35
Ang.

Ești foarte frumoasă, da, am văzut poze cu tine, da, da, pe facebook. Îmi place că ești încăpățânată și foarte, foarte, drăguță, cel puțin ști cum să faci pe cienvă să se simtă pe bine și te crezi cea mai cea, ceea ce eu mereu te contrazic. Adicăăă, da, eești superbă, dar nici chiar așa grr. Mai lasă și pentur alții -.-. Mai îmi place că ai talent, faci niște fotografii superbe și ști să scoți pe cineva din sărite, adică, cum să nu mă scoți când ... ăăh.... asta nu mai știu T.T. Chiar dacă nu îți plac melodiile pe care le dedic * da, pentru că le pun la mișto de cele mai multe ori 21 * ști că te iubesc nu ? Doar tu ai o imaginație bogată și m-iai spus pentru prima dată măgăriță o.o.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#36
Eu, eu dau edit dupa ce vin din oras. Nu vreau sa-mi ia nimeni locul. So, I'll edit this post, i promise.

Ediiiiit:

Asa, tu scumpa mea esti una dintre cele mai geniale persoane pe care le cunosc. Esti una dintre cele mai bune prietene ale mele, si te iubesc enorm. Mereu ma ajuti cu sfaturi, care sunt nemaipomenite si vreau sa-ti multumesc pentru asta. Esti foarte superba, geniala, adorabilicioasa, cute, kawai, stralucitoare ca un diamant <3 Esti foarte amuzanta, mereu rad cu tine, mereu reusesti sa imi aduci zambetul pe buze chiar daca sunt suparata si asta apreciez cel mai mult 8 Iti ador ideile, sunt geniale ca tine :X. Iti ador stilul de a scrie, iti prevad un mare viitor ca si scriitoare, sunt sigura de asta. Imi place ca mereu esti langa prietenii tai, ii ajuti cu tot ce poti, dai cele mai bune sfaturi posibile, cel putin pe mine m-au ajutat enorm de mult, mai ales in aceasta perioada, mi-ai dat unele dintre cele mai bune sfaturi cum sa ma port cu fufa aia si nemernici aia. Apreciez ca te-ai straduit sa imi suporti toanele, stiu ca sunt super enervanta uneori si multumesc din suflet ca nu m-ai parasit la greu, cand am avut acele toane si ca ai ramas aceeasi. Imi plac extrem de mult glumele tale, mereu ma bine dispun chiar daca sunt intr-o pasa proasta. Iti ador gfx-urile si fotografiile, chiar esti foarte priceputa in aceste domenii, la fel de priceputa precum esti la fic. Nu stiu cum de reusesti sa excelezi mai in toate domeniile. Esti un copil minune, ce sa mai. Esti foarte prietenoasa si saritoare, dar nu accepti ca cineva sa scoata barfe despre tine, atunci te enervezi si devi ca o scorpie, dar asa e si normal. Adica, dupa ce ii ajuti pe toti sa iti auzi barfe pe la spate nu e deloc placut si e normal sa actionezi in cunostiinta de cauza. Avem cam aceleasi stiluri in materie de muzica si ador fic-ul pe care il am in colaborare cu tine, iti ador stilul de a scrie. As putea vorbi mult si bine despre tine si cat de cute, hawai, sweet, adorabila, geniala esti, dar ma rezum doar la a spune ca esti una dintre cele mai bune prietene, cu care ma inteleg excelent, intr-un cuvant esti : minunata.
Te iubesc si sper sa nu te schimbi nici o data, sa ramai asa cum esti acum, fiindca e foarte bine 8 hug
[Imagine: j5atg3.png]


#37
Ești o fată de nota zece pe care o fac mereu să zâmbească. Eștia atât de adoraailă când spui „aww” și atât de acră când spui „fufă roz” încât îmi vine să te iau la pachet și să te iau acăsică la mine xD. Îmi dai sfaturi bune și mereu ămi ești alături și îți faci griji pentru mie, de aceea îți mulțumesc enorm de mult. Mereu mi-ai acceptat toanele și mereu mi-ai încurajat. Îmi place cum scrii foarte mult, ai un talent mare, mare, mare, mai mare decât al meu, te asigur eu. Ești frumoasă și înțelegătoare, dar și încăpățânată uneori și de cele mai multe ori nu lași lucrurile așa cum sunt, de aceea îmi place să îți ascult așa-zisele „planuri”. Ești o perosană foarte bună care merită să fie tratată ca o prințesă, de aceea idiotul de Marius nu te merită, nici el și nici prietenii lui idioți și nu te mai enerva când auzi de fufa cu bureți la sutien, că îți faci griji degeaba. Ești creativă, frumoasă, deșteaptă, adorabilă. defapt, tu ești perfectă.Scuze de scurta caracterizare, dar ehh 9.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#38
Măgărița supremă ., tu îmi pari o fată tare dulce mah, sincer. Toată lumea pe care o ştii te place, nu te-am văzut certându-te cu cineva, îmi pari chiar extraordinar de paşnică. Îmi place mult de tot cum scrii - ţi-am citit ficul, chiar dacă nu ţi l-am comentat -, chiar te pricepi şi am trecut şi pe la topicul tău de GFX. Îmi place cum lucrezi şi acolo. Mereu când îmi comentai ficul citeam cu cea mai mare plăcere comentariile lăsate de tine - ca şi de restul, ofc -. Nu prea ştiu ce să mai spun, am o părere bună despre tine şi sper să ne mai citim p-aici şi poate să ne şi cunoaştem cândva. :]

#39
Spence. Deci, tu, draga mea leoaică, eşti o tipă super de treabă. Eşti, ofc, leoaica mea pe jumătate genială şi, deh, împreună suntem geniali :]] . Din câte ştiu, toţi de plac and stuff şi nu te-ai certat cu nimeni - nici cu mine, also. Anyway, nici nu ştiu ce să spun căci nu îmi găsesc cuvintele necesare pentru a te descrie. Cum aş putea face asta când cuvintele sunt de prisos? : - ? Oricum, eşti o scriitoare genială şi ciupită - nimeni nu a mai şters un capitol de atâtea ori ca tine ! :]] Sunt sigur de asta. Pariez. Şiii.. ce aş mai putea spune? Oh, da, că ai muuultă răbdare fiindcă ai stat să-mi explici despre personajele din Pretty Little Liars pentru ca eu, as always, să le confund :]] . Eşti glumeaţă, mă faci tot timpul să râd şi chiar îmi face plăcere să stau şi să vorbesc cu tine. Şi, doh, cum nu mi-ar putea face plăcere când noi am avut atâtea peripeţii împreună? 21 Ultima noapte de... ăhm, ştii tu, pe care nu am mai reluat-o * laughs * şi cum noi stăm şi glumim pe seama... altor ' deştepţi ' şi... mda, am rămas fără idei :]] . Că mi-ar lua o zi să scriu tooot.
Anyway, tu eşti leuţa [ cum suună :]]] ] mea şi, doh, îmi place să stau de vorbă cu tine.
Eşti genială. hug
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#40
Oh, Metal. :]] Prietenia noastră a fost cu multe ups and downs, dar tu știi că eu țin la tine oricum. Ești enervant, fițos și superficial. Mă scoți din minți de multe ori, din cauză că pur și simplu nu știi ce e aia viața reală. De fiecare dată când intuiești tu că am ceva și eu îți zic că sunt bine, ești în stare să mă stresezi și toată ziua până cedez și îți spun ( într`un fel asta e bine, înseamnă că îți pasă de mine ). Lăsând la o parte chestiile tale rele, ești o persoană genială, amuzantă și de treabă. Ești în stare să îmi faci ziua, dacă sunt cu moralul la pământ, și cu tine râd mai mult decât o fac cu multă altă lume. Ai o obsesie cu grasul din Brașov ( sau poate doar adori să mă lași fără aer :]] ). Știi că deși te enervez și eu la rându`mi, viața ta ar fi goală fără mine. : > Asta așa, pentru efectul dramatic. Adică dăăă, ce ai face tu fără superba absolută în viața ta ? :o Nu poți să zici că nu ții la mine, adică sunt Nyuletta, nu Meteo ? :]]

Lăsând la o parte Shakespearianele noastre discuții, ești o persoană foarte tare - în majoritatea momentelor.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.711 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.687 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)