Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

C.H.E.S.T.i.i

#71
Lucrari noi. This is all!

bubble girls
fantasma
deep darkness
to finde myself

#72
Chestii nou.

V1
V2
Iron Man

#73
hei, guurl, you've really got this.
V1 cel putin m-a lasat gura casca. apoi mandibula fu preluata de o gaura neagra. ( nu ca V2 n-ar fi la fel de grozava, doar ca nu-mi prea place cum vine fundalul acela maroniu in combinatie cu restul culorilor din prim plan. but again, gusturi )
Nu mai zic de sigurile din postarea anterioara. mirifice as well.
Ignorand riscul de a ma repeta, tu in continuare faci o treaba buna in a combina elementele, simti pozitionarea, alegi personaje interesante.

De cat timp lucrezi?

Hai sanatate si spor in continuare!
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#74
Am inceput sa editez in PS la sfarsitul lui iulie anul 2013.
Ma bucur ca ti-au placut lucrarile morga.

Lucrari noi, fara noima aproape...
angel girl
sailor moon
red is my color

#75
Acum ca am revenit acasa, am mai mult timp si mai multe idei pentru a crea diverse chestii in PS.
Aduc patru lucrari, trei avatare si un sign. O sa incerc sa aduc mai multe deodata pe parcurs. : )

1 2 3 4

#76
Lucrari noi, lucrari noi.
Le mai am postate si pe alte site-uri.

Beauty
Sky, flower, blue
like a painting

#77
Lucrari noi: 1 2 3 4 .
Le mai am postate si pe alte site-uri.

#78
Lucrari noi si mai multe la numar.
Mai am postate aceste lucrari si pe alte site-uri.

Uta
timeless beauty
Avril
Lovely Life
One with the nature

#79
Imi place tare mult cum ti-a iesit Uta, chiar e un sig pe care l-as folosi la profil, elementele din acesta se imbina foarte bine si ofera un cadru horror cu un personaj central badass looking. La a doua apreciez ideea cu lumanarile, destul de creativ implementata si pune in valoarea personajul feminin. A treia cu Avril Lavigne mi se pare destul de average, alegerea culorilor putea fi mai buna, in opinia mea par cam sterse. Lovely Life e destul de simpluta si mai putin incarcata decat celelalte, dar intregul aici e mai bun decat suma elementelor, prin urmare a iesit fain in final. Cat despre ultima nu prea gasesc imbinarea culorilor calde cu cele reci ca fiind una fericita aici, acel golden brown mergea cu altceva decat cu azuriul acela, dar e bine ca incerci sa experimentezi astfel de combinatii.

Spor mai departe !
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#80
Joffre, de fel ador sa combin cat mai multe nuante, indiferent ca sunt calde, reci.
Ma bucur ca ti-au placut lucrarile.
New thing! Le mai am postate si pe alte site-uri.

Ocean life - not that "ocean".
They stand in black-orange
Broken Bleeding Heart
Wooden Paint




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)