Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

C.H.E.S.T.i.i

#61
Lucrari noi, lucrari noi... Da, sunt prea rapida. xD
Dar de data aceasta aduc mai multe.

+soul eater+
faith.believe
new world
fate is gone
X1999
batman1
batman2
batman3

#62
Chestii noi, dar ca numar scazut: 3
Doua avatare si un blend.

1
2
Nymph

#63
hello
m-am uitat azi la ultimele tale doua postari si tin sa spun ca imi place mult cum lucrezi si cum le combini pe acolosha.
preferata mea e faith.believe. ma atrage foarte tare. culorile, personajul, pozitionarea. ce sa mai...TOT.
singurul care nu m-a incantat e avatarul x1999. nu-mi place cum vine rosul ala. imi pare ca nu se potriveste (meeh... gusturi)

oricum keep up the good work xD
astept sa vad cu ce mai vii. byez !
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#64
Morga mersi de comentariu, apreciez ca ai trecut pe aici.
Gusturile nu se discuta. Nu ma deranjeaza ca nu ti-a placut avararul acela.

Lucrari noi. Nu prea am ce sa mai spun decat faptul ca le mai am postate si pe alte site-uri, dar oricum eu si asa cam postez tot ce am si pe alte forumuri/site-uri... in fine. Aaa si stiu ca unele par mai esuate... doar ca am multe ide. -_-

I love my brothers.
Honey Bee
Let's cheer!
Varianta 1
Varianta 2
Delir (coperta pentru un fic)

#65
Hello! De data aceasta aduc doua lucrari din care una este un collab cu o prietena de a mea (aka Schizzo) de pe un alt forum. GFX-ul acesta mai este postat pe dA si pe un forum. Iar cealalata lucrare este a mea integral. ^^

M.C
.Cage. .

#66
Creatii recente.

C.V
C.L
S.W.F.F.I
R & B

#67
Nu sunt deloc rele, mai ales -S.W.F.F.I- Imi place foarte mult, continua sa lucrezi. Astept si alte lucrari din partea ta. Smile
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

#68
C.L. is super cute ;v;

Sper ca nu te superi ca intreb, mai ai originalul? adica fanart-ul ne-editat. Imi place stilul si cred ca daca imi dai originalul ,cu putin reverse image searching, pot sa gasesc artistul.
[Imagine: tumblr_n68tec3tqU1t5muapo3_500.gif]

#69
Candy pot doar sa iti spun cine a facut renderul (liiriiaa de pe deviantart). Mersi de asemenea pentru comentariu.
Bloodlust mersi de comentariu si ma bucur sa aud ca iti plac lucrarile. ^^

----

Roses and blood
Searching for the light
Pure soul

#70
liiriiaa asta e tipul de persoana care nu posteaza sursele pentru imaginile folosite... ce cosmar
e fara speranta, daca nu am macar poza ne-editata nici macar google reverse image search nu ma ajuta.
Mersi oricum!
[Imagine: tumblr_n68tec3tqU1t5muapo3_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)