Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bunaaa voi oameni!

#1
Buuunaaa oameni, aici un extraterestru verde care a venit sa va fure vaca aia sexi si mov, Milka.
Ma bucur sa fiu din nou pe aici, pentru a 10-a oara.
gandac
"Omul este cel mai putin el insusi atunci cand vorbeste in numele sau. Da-i o masca si iti va spune adevarul."
Oscar Wilde


[Imagine: masca.jpg]

#2
Hahhhh? Tu ai de gand sa imi fur amica? Bine ca mi-ai spus extraterestru malefic cu ganduri malefice! 47
Hei hotule de vaci mov, bine ai revenit.
[Imagine: 41825604.png]
Intelege, eu nu sa mor niciodata!

#3
Mersi mersi, m-am mai gandit si... nu e chiaaar corect sa o fur pe Milka... asa ca osa o iau pe Fulga, dar, inca nu sunt sigura, poate le voi lua pe amandoua :3
"Omul este cel mai putin el insusi atunci cand vorbeste in numele sau. Da-i o masca si iti va spune adevarul."
Oscar Wilde


[Imagine: masca.jpg]

#4
Buna, F'Green, as aprecia daca te-ai gandi la o metoda sa schimbam nick-ul. Stii, avem si noi niste reguli de decenta pe aici.

Zici ca nu esti nou? Inseamna ca mai ai vreun cont vechi sau ceva? Daca da, te rog anunta-ne ca sa il dezactivam.

De asemenea am aprecia daca tu si L nu ati mai scrie posturi de doar un rand si jumatate, pentru ca se considera a fi spam si vor fi sterse. Avem spam alley pentru posturi super-scurte.

Bine ai venit printre noi totusi, ne plac extraterestrii, mai ales noua, celor care sunt fani sci-fi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Auuu... sa-mi fie cu iertare Lia, citisem aceasta regula referitoare la numarul de randuri pe care trebuie sa il cuprinda un post dar am uitat, insa eram mult prea coplesit cum acest extraterestru pervers doreste a-mi fura vacuta mov, singura sursa de ciocolata de buna calitate din alpi 2.
F'Green te saluta eu. Daca tot repoposesc aici as dori sa te intreb unele chestii de rutina zilnica... aaammmm... Care este animeul tau preferat? Care este mancarea ta preferata? Ce faci cand te plictisesti?
[Imagine: 41825604.png]
Intelege, eu nu sa mor niciodata!

#6
Ei bineee, draga L, sunt foarte fericita ca m-ai numit un extraterestru pervers si uite, asa, de dragul tau, o voi lasa pe Milka la locul ei.
Ei bine, animeul meu preferat... Pe primul loc este Kaichou wa maid sama, desi, am descoperit un anime care imi place din ce in ce mai mult, Bokura ga Ita, iar lista poate continua, dar osa ma rezum la raspunsul pentru intrebarea ta.
Mancare... hm, in categoria dulciuri intra asa: prajituri, orice fel, biscuiti, mama cat imi plac, pufuletii, ah, veniti la mama etc.
In categoria mancaruri pe bune, intra cam asa: ciorbita a la grec si ciorba de fasole21
Plictiseala a?.. Cand ma plictisesc imi pun castile in urechi si ascult muzica sau ies afara si ma intind uitandu-ma la cerul de vara pana adorm.
Sau ma prefac, ca stiu sa cant, trece timpul.
A! Si acadele! Sa nu uit de acadele.
Cam atat.


"Omul este cel mai putin el insusi atunci cand vorbeste in numele sau. Da-i o masca si iti va spune adevarul."
Oscar Wilde


[Imagine: masca.jpg]

#7
O_O Ce ai cu Milka? Eu sunt Milka... Sau cel putin, asa mi se mai spune. O_O
Impaaart fericiree!! <3 Nu baga in seama nebunia de pana acum si contreaza-te la urmatoarele intrebari:
- Iti place ploaia?
- Ultima carte citita
- Yaoi sau yuri?
- Gen de muzica preferat sau un artist pe care tu il apreciezi. Sau... O melodie care te reprezinta
Si... Gata. WELCOME! Bine ai venit, draga, sa ai parte de distractie si multi prieteni. (Eu incep cu sfarsitul ^_^)
Kiss-you. ByE!! ^.^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bunaaa :3 AndreeaKitKat 10 3.788 03-03-2014, 06:38 PM
Ultimul răspuns: AndreeaKitKat
  Salut oameni. iPrieten? 7 2.401 19-04-2013, 06:39 PM
Ultimul răspuns: iPrieten?
  Bunaaa Buhuhu 5 2.051 17-04-2013, 10:26 PM
Ultimul răspuns: Buhuhu
  Bunaaa Keiko-chanAiuritaa 6 2.805 06-02-2012, 11:13 AM
Ultimul răspuns: Keiko-chanAiuritaa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)