Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut oameni.

#1
Buna seara, tuturor. Mdudecomeon Ma numesc Melina, dar prietenii imi spun Meli sau Kit (preferabil Kit ). Varsta nu are relevanta. (fie , am 14 ani) Sunt din frumosul oras , Sibiu. Nu sunt multe lucruri care-mi plac , dar printre astea s-ar regasi psihologia umana , cartile , filmele horror/psihologice/mistery , plimbarile prin natura , mai ales cand ploua si campingul pe munte. Ador Agatha Christie, Stephen King si toti ceilalti care-mi pun mintea la contributie. Mchallange

Sunt alergica la prosti , asta e cea mai mare temere a mea , dar cred sincer ca nu aveti multe specimene prin forum. Sper.
Nu rezist la provocari , sunt foarte competitiva. Am obiceiul de a fi ironica cu toata lumea pana la un anumit punct.
In timpul liber joc tenis , mult tenis , dar din cauza problemelor de spate a trebuit sa ma las de performanta :') , insa scoala imi ocupa din pacate cel mai mult timp.

In rest , sper ca v-ati facut o parere buna despre mine ( Myaoming ) si va astept intrebarile cu drag. <3 Asta daca nu le-am epuizat eu pe toate. 21

PS : The smilies are simply awesome. :3 9gag rulz.

#2
Bine ai venit pe Animezup, iPrieten?!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
9GAG e naspa. Meme-urile nu au fost inventate pe 9GAG Mdudecomeon

Bine ai venit pe AnimeZup Zaru
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#4
Bun venit la noi pe forum! Imi pare bine sa mai vad o fana a lui King pe aici.
And then Paul said 'I want no more cookie'
And he lost his foot.
Zaru
Distreaza-te, fa-ti prieteni, posteaza. Iar daca ai probleme cauta-i pe cei verzi, albastri sau rosii. Pulpfiction
[Imagine: 9gagchainoflife.jpg]
Just sayin' that, so you'll know.
This is how we were born.
Thanks Alex.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#5
Am simtit apropourile cu 9gag. 21 Multumesc tuturor si ne-om mai citi.
PS: fiecare cu gusturile lui.

#6
Hei tu.... Sunt extrem de surprinsa sa te gasesc si pe aici kitii mea :X:X Noi ne cunoastem de o caruta de timp deci... distractie placuta si pe aici... Ii dam pe spate amandoua 21
[Imagine: XAlNqSf.png]
Look in my eyes. What do you see?
Did you saw the love of killing?

I want to 'love' you right now!


#7
Hei, bine ai venit, guuuuurl~.
Care e culoarea ta favorita, dar filmul?
Ce filme horror iti plac? (americane vs asiatice)
Sper sa te distrezi si sa fii cat mai activa posibil!
Post-script: Si eu iubeam intr-o vreme 9GAG (obsesie, defapt), dar mi-a trecut dupa o perioada de timp.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
qpEmoxXx aka Brio, nici eu nu ma asteptam sa te vad pe aici. hug Ma bucur ca te-am intalnit.

yaoi maniac - trebuie sa recunosc ca-mi place nick-ul. 21
Neata si tie.

Care e culoarea ta favorita, dar filmul?
Inclin catre negru , desi nu este culoare , mov , turcoaz , bleu , bej. Filmul preferat , pai..pff. As putea face o lista intreaga. Filmul preferat hmmm... *thinking* : Sinister , the Insidious, Grave Encounters , Mama ( the best shit i've seen in 2013. <3 ) , Shutter , Shutter Island , Black Swan , LOTR , Matrix, Star Wars und so weiter.

Ce filme horror iti plac? (americane vs asiatice)
Se pune problema temei filmului la care te referi. For example , in materie de comedie si dragoste , fimele americane sunt mai bune decat cele asiatice. Acum , for god sakes, ati vazut toti cum suna chineza! In materie de horror insa 15 , filmele asiatice sunt de o mie de ori mai bune. ( the grudge , shutter , one missed call, daca nu ma insel ). La asiatici , horrorul este reprezentat de fetita imbracata in acea rochie alba rupta, cu parul lung si negru imprastiat pe fata si acele aparitii neobsnuite, ce bag frica in tine din primul moment. Well, that , my dear americans, is horror itself. Americanii nu mai stiu ce teme si ce linie a povestii sa mai inventeze, sa scoata ceva profit. De exemplu, Twilight! Ala da film de groaza!


PS : Si eu la fel, dar nu strica sa mai arunc un ochi din cand in cand.
Mersi ca ai trecut pe aici. pupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bunaaa voi oameni! F'Green 6 2.658 24-06-2012, 05:36 PM
Ultimul răspuns: Clau~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)