Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bunaaa :3

#1
Hei Smile
Ma bucur sa va cunosc ! Ma numesc Andreea. Am aproape cinsprezece ani ( 13 iulie ). Locuiesc in Bucuresti si sunt in clasa a opta la liceul bilingv Miguel de Cervantes. Invat spaniola si engleza.
Am mai avut un cont, dar l-am cam uitat 21
Sunt prietenoasa, sunt copilaroasa, sunt deschisa in fata cui trebuie si imi place mult sa ajut lumea.
Adoooor Kit Kat-ul si imi place sa lenevesc :3
Mno .. nu ma pricep sa ma descriu, deci daca aveti intrebari.. Voi raspunde. Smile
Pup. pupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, AndreeaKitKat!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello there. Ne bucuram sa te avem printre noi.
Manga, anime, TV shows, filme? Daca da, da-ne cateva exemple. Muzica? Iti plac animalele? Daca da, ce animale iti sunt speciale? Iti place ciocolata?
Sper sa ne mai auzim pe aici prin imprejur. Si sper sa iti faci prieteni si sa te distrezi.
Buh bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Deciiii pupic Ma bucur sa te cunosc.
Filme : de dragoste : Tres metros sobre el cielo, Beastly
Anime-uri : Nana, Vampire Knight, Special A, KimiKiss pure rouge, Hiiro no kakera, Kimi ni todoke, Peach Girl, etc. 4
Muzica : rapp, hip-hop, rock ( unele formatii ) si muzica modelului meu.
Animale preferate : cainii si pisicile :3
Adooooooor ciocolata <33
Te pup pupic

#5
Yo, Andreea, imi pare si mie bine sa te cunosc si sunt sigur ca si celorlalti useri o sa le faca o deosebita placere sa te intampine . Pentru a simplifica lucrurile si a lasa deoparte formalismele, poti sa imi spui Ro....e mai simplu si mai putin awkward pentru toata lumea. Cu asta rezolvata, eu unul nu am nicio problema in a ma descrie pentru a ma cunoaste mai bine.... nici nu stiu cu ce sa incep si cu ce sa termin: sunt inteligent, sexy, talentat, amabil, generos,spontan, increzator, .....am spus ca sunt si sexy? 21. Nu, sincer, lasand gluma la o parte, sper sa te simti bine printre noi, sa ne acorzi o sansa pentru a ne cunoaste reciproc mai bine si sa invatam unii de la altii cat mai multe lucruri interesante, deoarece numai impreuna devenim mai buni Smile. Apropo, si eu ador kit kat-ul....bine, eu ador orice dulce, dar vreau sa iti arat ca avem deja lucruri in comun 10

Acum intrebarile.....muahahaha: 1.Ce te inspira? 2. Ai vreun model in viata? 3. Ai vreun vis pe care vrei sa il indeplinesti cu orice pret? si cea mai importanta intrebare dintre toate, dar la care poti alege sa nu raspunzi 4. Nu e asa ca sunt un user grozav si lumea ar fi un loc mai bun, daca ar fi toti awesome ca mine 21. Spor in tot ceea ce intreprinzi ^_^

P.S. Sper ca te-am convins ca ar trebui sa fac parte din categoria celor carora trebuie sa li te deschizi 21
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Hei Andreea, bine ai venit aici! hug Noi ne-am cunoscut deja, dar nu conteaza 21 Sper sa-ti faci cati mai multi prieteni, sunt multe persoane dragute pe aici.
Citesti carti? Daca da, ce gen?
Mi-ai spus ca-ti plac si filmele horror, ai unul preferat?
Te uiti la seriale?
Si iti place nuca de cocos? Asta nu e o intrebare prea importanta 21 Mie imi place mult ciocolata cu nuca de cocos <3
Sa ai o zi buna, te pup pupic

#7
Heiii, Ro pupic
Pari o persoana dragu la pima vedere ^^ Nu te cunosc personal, insa.. sunt sigura ca asa este.
Ai uitat sa mentionezi ca esti modest 21
Multumesc mult pentru primire.
Si acum sa iti raspund la intrebari 4
1. Ma inspira muzica si ... linistea.
2. Am model, dar... prefer sa nu ii fac public numele. Unii oameni judeca aiurea si ma rog.. Smile E cantareata, oricum.
3. Nu am un vis pe care sa ma axez atat de tare.
4. Da, esti un user grozav 21 pupic
Ma bucur mult ca iti place orice e dulce si ca avem chestii in comun hug
Sper sa mai vorbim. Multumesc pentru primire inca o data Smile
Pup. pupic
[Posturi unite]
Heiii Aliii <3 Da, ne-am cunoscut 21pupic*
Multumesc pentru primire <3
1. Carti cu povesti supranaturale, de dragoste. 4 In prezent citesc Ritualul din seria " Cercul secret " - L.J.Smith <3
2. The ring.
3. Ma uit si la seriale, dar rar.. 108
4. Da, imi place nuca de cocos 21
Asemenea <3
Pup pupic

#8
hi miau miau.... ma ajuti sa car patul de 6 persoane in alta camera ?
Manga-uri citesti ? un top 5 !

#9
Meow
Da, te ajut 21
Si .. Manga-uri.. Nu citesc ^^ Am incercat acum ceva vreme, dar mi-era prea lene 21
Pup. pupic

#10
Well hey there si bine ai venit printre noi...intrebare...ciocolata alba sau neagra?

Inca o data welcome between us and have fun
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bunaaa Buhuhu 5 2.051 17-04-2013, 10:26 PM
Ultimul răspuns: Buhuhu
  Bunaaa voi oameni! F'Green 6 2.705 24-06-2012, 05:36 PM
Ultimul răspuns: Clau~
  Bunaaa Keiko-chanAiuritaa 6 2.805 06-02-2012, 11:13 AM
Ultimul răspuns: Keiko-chanAiuritaa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)