Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya! ^.^

#1
Hey! Numele meu e Cristina! Ma bucur sa intru in comunitatea Animezup si abia astept sa-mi fac prieteni si sa postez ficuri. Ce as putea spune despre mine? Mai bine va las pe voi sa intrebati ce vreti ^-^ Crazy-monkey-emoticon-050

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kyra Mage!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Cristina si bun venit pe Zup!

Sper ca te-ai familiarizat cu regulile si stii cam ce se poate si nu se poate face. Daca ai vreo problema te rog sa nu eziti sa apelezi la unul din membrii staff-ului.

Si da, te-as intreba ceva. Ce-ti place sa faci in timpul liber?

Have fun around.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Salutari Cristina!
Bun venit pe zup si mult spor la postat!
Carti citesti?
Nu ne-ai spus nimic de animeurile/mangaurile preferate, dar poate ai sa o faci acum!

May the Llama be with you.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#5
Mchallange Good choice!
Bun venit paci'! Vezi ca ai ce face , sunt atatea sectiuni prin care sa te pierzi. Ia sa vad
Ce scri?
Varsta ai?
Muzica,ce muzica?

Have fun!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
@Agrona : Pai,in timpul liber imi place sa citesc,sa scriu,sa desenez sau sa ies cu prietenii. Depinde de cum ma simt si ce simt nevoia sa fac.

@Stormrage: Da,citesc. Citesc de la literature romaneasca (Baltagul,Mara etc) pana la literature noua (Jurnalele Vampirilor). Animeuri/Manga: Genul meu preferat este Yaoi dar m-ai urmaresc si animeuri gen' Blood+ sau Amnesia.

@Azazel: 1. Pai,in primul rand specific ca nu sunt o buna scriitoare. Inca mai lucrez la descrierea sentimentelor. Acum,imi place sa scriu despre... Orice! Am scris despre demoni,despre vampire,despre oameni obisnuiti. Depinde de ce idei am. ^.^
2. Pai,din moment ce mai sunt cateva zile pana la ziua mea,presupun ca pot spune ca am 15 ani.
3. Muzica: K-Pop,J-Rock

#7
Bine ai venit pe Zuppy, Kira Mage! MAGE!!! MAGEEEEE!!!

Nu ma pot abtine! Trebuie sa-ti pun intrebarea MAGEWtf

CE LEVEL AI? Mdeterminated
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#8
@Yondaime - Ok,deci,tin sa te anunt ca singurul joc cu magi pe care l-am jucat(si de care m-am lasat repedere)a fost Metin2. Si,parca aveam level 14... Cum am zis,m-am lasat repede de joc.

#9
Hei, bine ai venit!
Cum ti s-a parut sfarsitul din "Amnesia"? Cu cine ai fi vrut defapt sa ramana?
Ce trupe asculti?
Citesti si manga yaoi?
Te-ai uitat la Ai no Kusabi (seria veche sau remake-ul, dupa cum doresti)?
Distreaza-te si inunda-ne caile cu mult yaoi!~
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)