Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna...

#1
Buna tuturor. Ma numesc Georgiana... Urasc aproape totul, imi plac foarte putine lucruri printre care chesti ieftine cum ar fi sa desenez, sa cant la chitara, la tobe, sa scriu poezi, povesti.
Prieteni... sincer nu prea am, singurul prieten e rock-ul.
Cam atat.

#2
Bine ai venit pe Animezup, qpEmoxXx!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Zup, Georgiana!
Ma bucur ca urasti aproape totul, asta inseamna ca urasti yaoi si Naruto la fel ca mine, deci avem ceva in comun. "Poezi" inca n-am scris, dar poate ma voi apuca daca imi arati cateva de-ale tale. E dragut ca nu ai prieteni decat rockul, dupa introducere as zice ca lucrul acesta nu se va schimba.
Daca ai nelamuriri/sugestii/intrebari/probleme nu ezita sa-mi dai un mesaj privat (daca te decizi sa ma contactezi pe mess, te rog spune-mi cine esti ca sa iti pot explic cum se da mesaj privat)
Distractie placuta *hugs*
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Buna, Georgiana. Bine ai venit pe AnimeZup Zaru

Am impresia ca tu ai putin chef de misto... nu poti fi serioasa Mhahaha
Hai sa-ti pun si eu cateva intrebari, ca sa te cunoastem mai bine:

De unde esti si cati ani ai?
Ce manga citesti sau ai citit si la care anime-uri te uiti sau ai vazut?
Care sunt filmele tale preferate?
Daca zici ca asculti rock, care sunt ramurile de rock pe care le preferi si daca ai putea sa ne spui care sunt trupele tale preferate?
Ce iti place sa faci in timpul liber?
Ce anume te-a facut sa urasti "aproape totul"? Sper ca nu esti emo, doar pentru ca asta e moda in randul tinerilor astazi (desi a cam trecut de vreo doi ani)
De ce nu incerci sa-ti faci prieteni in real life?
Te consideri superioara oamenilor din jurul tau?

Cred ca ajung pentru moment Mfuckyea
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#5
Ok o sa raspund la intrebari...

De unde esti si cati ani ai?
- Pai sunt olteanca, Slatina mai exact. Nu de mult am facut 17 ani.

Ce manga citesti sau ai citit si la care anime-uri te uiti sau ai vazut?
-Anime si manga zici... Doar Naruto. Nu prea am timpul si cheful necesar pt restul.

Care sunt filmele tale preferate?
-Nu cred ca am un film preferat. Nu prea ma uit la televizor, prefer ca seara sa imi bag castile in urechi urmand sa le mai scot dimineata.Ma mai uit din cand in cand la seriale cum ar fi CSI, Dexter... in special filmele de actiune.

Daca zici ca asculti rock, care sunt ramurile de rock pe care le preferi si daca ai putea sa ne spui care sunt trupele tale preferate?
-Domeniul rock. Aproape orice gen de rock. Nu conteaza pt mine. Cat despre trupe preferate... am foarte multe, cam 20 care raman mereu pe primul loc. Cred ca aleg din ele Black Veil Brides.

Ce iti place sa faci in timpul liber?
-Cel mai mult cant la chitara[electrica] si desenez. Imi place sa scriu povesti triste sau poezi.In zilele mele mai bune scot nasu din intuneric si fac o plimbare singura pe malul Oltului.

Ce anume te-a facut sa urasti "aproape totul"? Sper ca nu esti emo, doar pentru ca asta e moda in randul tinerilor astazi (desi a cam trecut de vreo doi ani)
-Pai aici e greu...Dupa moartea matusi mele de 17 ani in prag de sarbatori(24 decembrie) familia mea a inceput sa ma urasca fara motiv, dupa o perioada am aflat motivul, sunt adoptata, iar zilele mele au devenit negre. Mama mea adoptiva e impotriva mea de cand am aflat iar singura mea raza de soare e fratele meu geaman (am fost adoptati impreuna) a plecat din tara la tata.Ma rog sunt mult mai multe chestii cine vrea sa le auda le voi spune in privat.

De ce nu incerci sa-ti faci prieteni in real life?
-Consider ca nu am nevoie de alte persoane care sa imi intunece si mai rau viata. La urma urmei prietenii sunt trecatori. Cel mai bun prieten ti e cel mai mare dusman. Sa zicem ca am cativa amici.

Te consideri superioara oamenilor din jurul tau?
-Nu. Ma consider o persoana normala.

Cine mai are intrebari poate sa le puna.
[Imagine: XAlNqSf.png]
Look in my eyes. What do you see?
Did you saw the love of killing?

I want to 'love' you right now!





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)