Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya! ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey! Numele meu e Cristina! Ma bucur sa intru in comunitatea Animezup si abia astept sa-mi fac prieteni si sa postez ficuri. Ce as putea spune despre mine? Mai bine va las pe voi sa intrebati ce vreti ^-^ Crazy-monkey-emoticon-050
Bine ai venit pe Animezup, Kyra Mage!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Buna Cristina si bun venit pe Zup!

Sper ca te-ai familiarizat cu regulile si stii cam ce se poate si nu se poate face. Daca ai vreo problema te rog sa nu eziti sa apelezi la unul din membrii staff-ului.

Si da, te-as intreba ceva. Ce-ti place sa faci in timpul liber?

Have fun around.
Salutari Cristina!
Bun venit pe zup si mult spor la postat!
Carti citesti?
Nu ne-ai spus nimic de animeurile/mangaurile preferate, dar poate ai sa o faci acum!

May the Llama be with you.
Mchallange Good choice!
Bun venit paci'! Vezi ca ai ce face , sunt atatea sectiuni prin care sa te pierzi. Ia sa vad
Ce scri?
Varsta ai?
Muzica,ce muzica?

Have fun!
@Agrona : Pai,in timpul liber imi place sa citesc,sa scriu,sa desenez sau sa ies cu prietenii. Depinde de cum ma simt si ce simt nevoia sa fac.

@Stormrage: Da,citesc. Citesc de la literature romaneasca (Baltagul,Mara etc) pana la literature noua (Jurnalele Vampirilor). Animeuri/Manga: Genul meu preferat este Yaoi dar m-ai urmaresc si animeuri gen' Blood+ sau Amnesia.

@Azazel: 1. Pai,in primul rand specific ca nu sunt o buna scriitoare. Inca mai lucrez la descrierea sentimentelor. Acum,imi place sa scriu despre... Orice! Am scris despre demoni,despre vampire,despre oameni obisnuiti. Depinde de ce idei am. ^.^
2. Pai,din moment ce mai sunt cateva zile pana la ziua mea,presupun ca pot spune ca am 15 ani.
3. Muzica: K-Pop,J-Rock
Bine ai venit pe Zuppy, Kira Mage! MAGE!!! MAGEEEEE!!!

Nu ma pot abtine! Trebuie sa-ti pun intrebarea MAGEWtf

CE LEVEL AI? Mdeterminated
@Yondaime - Ok,deci,tin sa te anunt ca singurul joc cu magi pe care l-am jucat(si de care m-am lasat repedere)a fost Metin2. Si,parca aveam level 14... Cum am zis,m-am lasat repede de joc.
Hei, bine ai venit!
Cum ti s-a parut sfarsitul din "Amnesia"? Cu cine ai fi vrut defapt sa ramana?
Ce trupe asculti?
Citesti si manga yaoi?
Te-ai uitat la Ai no Kusabi (seria veche sau remake-ul, dupa cum doresti)?
Distreaza-te si inunda-ne caile cu mult yaoi!~