Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ziua

#1
Iata-ma sosit si eu pe aceste meleaguri.
Ed mi-e numele, ma bucur sa va cunosc. Pasionat de anime, scris si citit si recunosc ca-n mare sunt aici pentru scris.

Daca aveti intrebari, va astept cu ele.
[center][Imagine: 315bbep.jpg][/center]

#2
buna, empirical. am si eu o intrebare: cati ani ai? pari foarte mare din postare si sunt curioasa :d
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.

#3
Ed, bun venit pe forum.

Ca tot ai adus aminte de citit. Ce genuri iti plac si care e autorul/autoarea ta favorit/a? Ce parere ai de cartile politiste si ce ai citit la viata ta? Cat despre anime, care a fost primul si ultimul anime vazut? Ce parere ai de OVA in general?
Cam astea sunt intrebarile mele. Have fun there.

#4
Ma tem ca nu am o varsta prea inaintata Andrada.

Biersack, eu citesc destul de multe si variate. Imi place si satira, si fantasticul, si crima si misterul, chiar si groaza. Mi-au facut placere cartile lui Frank Herbert, colectia de povesti scurte cu Sherlock Holmes, cartile Harry Potter, cartile Benedict Alex si multe altele. Am sa trec pe la sectiunea de carti si voi mai zice acolo de vreme ce vad ca aici chiar exista o asa sectiune.

Primul anime vizionat sincer nu-mi amintesc care era. Cred ca ori Gundam Seed, ori Slayers, ori Paprika. Oricum, ceva la care se uita fratele meu si m-a prins si pe mine.

OVAurile imi plac in general, au de multe ori calitate mai ridicata decat majoritatea seriilor. Nu prea vizionez multe animeuri recente deoarece mi-e greu sa gasesc lucruri de caltiate care sa-mi placa. Ma tenteaza Sword Art Online din sezonul asta, pe langa ce mai vad din One Piece periodic.

Ultimul anime la care m-am uitat a fost primul film Rebuild of Evangelion. Foarte misto refacuta seria, desi prea grabita pentru un singur film.

Alte intrebari, va stau la dispozitie.
[center][Imagine: 315bbep.jpg][/center]

#5
Mai, daca tu zici ca nu esti asa de mare, then i'm really impressed. Pari super matur si pus la punct. So, asta a fost marea mea curiozitate. Sper sa postezi ceva ce ai scris tu, din moment ce ai zis ca esti aici pentru scris. Then, see ya.

ps. e andra, doar andra
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna ziua ... AlexandraAngel 5 2.045 31-07-2013, 12:10 AM
Ultimul răspuns: AlexandraAngel
  buna ziua!! maya.. 7 3.453 26-12-2010, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300
  Buna ziua!:) Miauu 6 2.977 30-01-2010, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Miauu
  Buna ziua MeTa 3 2.387 05-05-2009, 07:34 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Buna ziua ! Kita 2 2.164 05-10-2008, 01:39 AM
Ultimul răspuns: Kita
  Buna ziua. incubuss 2 2.130 27-07-2008, 11:41 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)