Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ziua.

#1
Buna ziua, sunt un fan de metal rock si desigur anime. Gasesc combinatia dintre cele doua fascinanta, astfel cum se observa in AMV-uri. Astfel am descoperit acest gen, prin intermediul unor cautari ale formatiilor mele preferate pe YouTube si observarea imbinarii genului celor doua.

Intre anime-uri preferate as numara Death Note, Hellsing, Berserk si Naruto Shippuuden. Manga ma intereseaza la un nivel mai mult din punct de vedere al imaginilor si artei ca atare, insa consider a-i lipsi elementele "vii" asemeni miscarii si, pana la urma, coloana sonora ori chiar culoarea.

Intre domenii de interes se numara muzica, cititul cartilor, anime-urile si, cum am mentionat mai sus, intro mai mica masura manga.

#2
Metal? Woohoo, grozav!
Te scutesc de intrebarile legate de partea de anime, ca se vor gasi altii care sa te intrebe de asta. Te intreb in schimb despre partea de metal.
Ce gen de metal te atrage cel mai mult? Gothic? Doom? Black? Death? sau... Symphonic de exemplu.
Deasemenea, ai cont pe RMT? (daca nu stii ce inseamna RMT, sigur nu ai 21 )
Cam atat!
Happy posting si bine ai venit pe Animezup!

#3
Hi.

Daca tot te-a intrebat Flaw de genuri de metal, eu intreb de formatii. So, which shall be ? 39
Am vazut c-ai spus ca-ti place sa citesti carti. Ce gen iti place mai mult ?
Eu nu prea mai am ce intreba.

Welcome and happy posting! ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna ziua ... AlexandraAngel 5 2.115 31-07-2013, 12:10 AM
Ultimul răspuns: AlexandraAngel
  Buna ziua Empirical 4 2.332 04-08-2012, 11:01 PM
Ultimul răspuns: andraportocala
  buna ziua!! maya.. 7 3.472 26-12-2010, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300
  Buna ziua!:) Miauu 6 2.997 30-01-2010, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Miauu
  Buna ziua MeTa 3 2.399 05-05-2009, 07:34 PM
Ultimul răspuns: Denny
  Buna ziua ! Kita 2 2.180 05-10-2008, 01:39 AM
Ultimul răspuns: Kita


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)