Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna la toti!

#1
Buna! Ma bucur sa va cunosc! Eu sunt Aniela , am 13 ani si sunt din Ramnicu Sarat. Despre mine: sunt o fire glumeata, vorbareata , foarte prietenoasa, nebunatica, pusa pe glume, ascultatoare, cuminte. Ascult orice fel de muzica mai putin manele si populara. Iubesc animalele in special pisicutele dar si cateii sun draguti. Imi place sa scriu poezii si cantece. Am o trupa formata din mai multe colege de clasa. Bine inteles ca-mi place sa cant , de asemenea iubesc sa cant la chitara si vreau sa invat si la pian. Aaa ce-mi mai place...Imi place sa ma plimb cu bicicleta si rolele, imi palce sa patinez si sa dansez.Imi palce sa citesc tot felu de carti , iubesc biologia , romana , matematica , desenul si sportul, franceza si engleza. Stiu despre aminezup de muuuuult timp numai ca nu am reusit sa-mi fac cont pentru ca nu stiam cum hehe 10.Imi place sa citesc ficuri si am si eu cateva pe care le voi posta cat de curand.
Culorile mele preferate sunt: rosu, albastru , alb , roz , verde, negru.
Ce-mi mai place..imi place pizza , ciocolata si urasc carnea (sunt aproape vegetariana). In viitor vreau sa devin doctor sau medic veterinar.
Acum ce nu-mi place : pai cum am mai spus nu-mi place carnea, urasc persoanele mincinoase , cu multe fete , nu-mi plac persoanele timide , nici cu fizica nu ma omor si nici istoria nu-i pe placul meu.
Cam atat de spre mine in mare parte. Daca aveti intrebari va rog sa mi le adresati si voi raspunde cu mare palcere.
Sper sa imi fac cati mai multi prieteni si sunt sigura ca ma voi distra!

#2
Bine ai venit pe Animezup, sweety_girl25!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut si bun venit in primul rand.
Eu sunt Cristina (dar spunemi Charlot , porecla asta mi se trage de la faptul ca am pocit un cuvant de fata cu colegi si de atunci toti imi spun asa ,cuvantul era ÅŸervet.)

1 in ce clasa esti?
2 care e media ta generala pe primul semestru?
3 iti place scoala? de ce?
4 iti place semnatura si avatarul meu?
5 vrei o semnatura draguta (care cred eu ca-ti place) si anume asta http://3.bp.blogspot.com/_ouC92wvILSw/SK..._photo.jpg ?

Daca ai intrebari sunt bine venite (deoarece sectiunea "ajutor" e in engleza, sau cel putin la mine e).
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


#4
buna Aniela imi place numele tau:X
din cate ai scris esti foarte energica si foarte ocupata39
si eu cant la chitarahugpupic
deabea astept sa citesc cateva din ficurile talehug
cam atat
spor la postatpupic
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#5
Buna Aniela!
Imi place foarte mult numele tau. Inspira ceva foarte medieval, si e bine, ca eu sunt obsedata de chestii de genul! <3
hug Bun venit pe forum! Sper sa devenim prietene. C: Si eu cant la chitara. 15 E, uite, deja avem ceva in comun.
Acuma sa vedem... 39
Ce zodie esti?
Care sunt cartile tale preferate?
Ce ai invatat si ti s-a parut cel mai interesant pana acuma?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

#6
Va multumesc pentru primirea calduroasa! 4
Acum sa raspund la intrebarile Cristinei:
1.Sunt clasa a-7a
2.Media generala 39..Nici nu mai stiu.. am calculat-o dar nu-mi aduc aminte..9,92 parca 71
3.Chiar imi place scoala. Ma distrez bine cu toti colegii mei si uneori imi place sa-mi petrec mai mult timp cu ei decat cu majoritatea prietenilor. Imi plac si toti profesorii.. ma inteleg bine cu ei.. imi place sa merg la scoala si chiar daca uneori n-as vrea sa ma duc cand imi vad colegii buna dispozitie reapare4 nu mi-as schimba scoala si stiu sigur ca imi va fi foarte dor de nebunaticii mei cand voi merge la liceu 10
4.Semnatura ta o ador Imi place mult la fel si avatarul. 4 foarte frumoase.
5.Imi place mult poza 8 O sa o pun la semnatura de indata ce-mi dau seama cum sa fac acest lucru 71
Si la mine sectiunea de "ajutor" este in engleza si mai repede imi dau seama umbland peste tot cu mana mea decat sa citesc acolo
Buna Evelyn!Iti multumesc pentru intampinare
Ma bucur sa te cunosc si sper sa devenim prietene4
Raspunsurile la intrebarile tale:
Sunt zodia rac4
Cartile mele preferate? Cam greu de ales.. imi place in general sa citesc orice fel de carte dar in mod special cele de actiune , drama, romantism si uneori si cele politiste. Cartile pe care le-am citit de curand si mi-au placut foarte mult au fost: Enigma Otiliei, Visul unei nopti de vara si Romeo si Julieta :X
Pai ce am invatat si mi s-a parut cel mai interesant?....Pronumele si Adjectivul pronominal posesiv la romana predat azi , lectiile la biologie , Al doilea razboi mondial de la istorie si cam atat...ar mai fi multe dar nu insir acum toata lista 71
Inca o data va multumesc pentru primirea calduroasa! pupic

#7
Oau cred ca scoala ta e super daca iti place asa mult eu azi era cat pe ce sa iau un trei la istorie (urasc materia asta) si sa mai spart un gheam in fata mea .Pai daca inca nu ti-ai dat seama ca sa iti pui o imagine la semnatura dai prima data clik pe link-ul pe care ti l-am dat eu (daca stii ce e ala) ca sa vezi imaginea ,apoi dai clik dreapta pe imagine si copy (copiere) apoi te intorci la profilul tau (la "User CP") si in dreapta la schimba semnatura ,dai clik pe pe imaginea aia mica cu doi munti si un soare si dai clik dreapta si paste (lipire) in locul unde scrie "http/:" si pe urma dai la posteaza semnatupa sau ceva de genul ,>< am uitat, primul lucru care iti apare sub mesaj.Eu acum doua zile m-am prins de smecherie.
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna la toti ! Dimasika 3 2.084 25-02-2013, 02:29 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Salutare la toti dydy 6 2.626 28-01-2012, 05:41 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Hello, va salut pe toti! Akane Hime 14 6.264 08-12-2010, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Akane Hime
  ~ neko still va uby pe toti ! kame. 5 3.197 07-05-2010, 10:16 PM
Ultimul răspuns: kame.
  salut la toti.... deidara-chan4ever 5 3.014 04-08-2008, 12:01 AM
Ultimul răspuns: deidara-chan4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)