Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna! ^.~

#1
Sunt noua aici... Ceea ce e destul de evident XD Lol. Am gasit forum-ul asta dintr-o cautare pe Google, e primul forum romanesc pe care mi-am facut cont. Stau mai mult pe forum-uri americane de roleplay si pe Tumblr, unde sunt mai mereu.

Puteti sa-mi spune-ti Eli. Toata lumea imi spune asa. Am 22 de ani, sper ca nu sunt prea mare sa fiu aici... XD Imi plac mult anime-urile, preferatele mele sunt Kuroshitsuji, Hellsing, Elfen Lied, Death Note, Shiki, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, etc. Nu o sa le insir aici pe toate pentru ca ar dura prea mult. Imi plac mult si yaoi-urile. Yup. Guilty as charged XD

Imi place sa scriu si iubesc photoshop-ul. Ador sa vorbesc cu oameni noi care imi impartasesc pasiunile si sper sa imi fac prieteni pe aici <3 Nu prea stiu ce sa mai zic... Nu sunt buna la introduceri. Puteti sa imi puneti intrebari si o sa va raspund la orice. <33
[Imagine: Castiel-Signature_zpsc5355a7c.jpg]
"Freedom is a length of rope. God wants you to hang yourself with it."

#2
Bine ai venit pe Animezup, Castiel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome! Nu ma pricep la discursuri de bun-venit, dar sper sa te distrezi!
Ai un avatar si o semnatura atat de asdfghjkl.
Asa... Intrebari...
Ce url ai pe Tumblr?
Ai zis ca-ti place sa scrii. O sa postezi vreo lucrare si aici?
[Imagine: tumblr_lv3rziB5Jg1qcnuye.gif]

#4
Buna, Skywalker! Avatarul tau!! <33 David Tennant e unul dintre actorii mei preferati, haha XD

URL-ul meu este http://lifeximitatesxart.tumblr.com/

Si da, planuiesc sa postez cateva din lucrarile mele si aici. Si o sa postez probabil si cate ceva din lucrarile mele in photoshop. Imi place sa fac semnaturi, avataruri, gif-uri, wallpaper-uri... Mai orice.
[Imagine: Castiel-Signature_zpsc5355a7c.jpg]
"Freedom is a length of rope. God wants you to hang yourself with it."

#5
Hello there ^^ nu prea am parte de oameni din generatia mea pe aici.
Sper sa ramai alaturi de noi mult timp si sa devii activa pe forum. Daca ai intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess/skype (gasesti id-ul la profil).
Ne mai citim pe forumuri/chat 3
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#6
Bine ai venit pe anime zup draga mea Smile Sper sa atingi scopul pentru care ai ajuns aici and never forget, enjoy it Smile

Hmmm, ce carti citesti ?
Din ce oras esti ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#7
Bine ai venit!
Supernatural? Oh, that's really awesome! De abea astepti sezonul 9 pentru care s-a semnat?

Sa stii ca nu esti "batrana" sa fii aici, damn. Doar multi ani inainte.
Ma roade curiozitatea... cum inca nu m-am uitat pe Tumblr-ul tau... and I am a shipper girl with feels, vreau sa stiu...
DO YOU SHIP ANYTHING FROM SUPERNATURAL? Except Destiel. Anything. Megstiel, Wincest, Peecest, Sastiel, Samifer, Sabriel and such. Chiar si cu actori (exemplu: J2, Mishalecki, Cockles etc.).
that's it.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Sezonul 9!! Da! O sa mor pana in Noiembrie cand apare. Azi au avut prima zi de filmare la noul sezon! So exciting XD Haha

Si da, I ship Destiel XD They are my OTP XD Dar imi place si Samifer, Sastiel, Sabriel si Wincest <33 Si OMG, MishaxJensen!! GOD!

Tu? XD Who do you ship? Spune-mi!


Dr.Frost. Ai intrebat ce carti imi plac. Autorul meu preferat e Stephen King <33 Dar cartile mele preferate sunt cartile de psihologie. Momentan am inceput sa citesc o carte noua, 'Intelepciunea Psihopatilor' de Kevin Dutton. E fascinanta! <33 Si sunt din Bucuresti ^-^
[Imagine: Castiel-Signature_zpsc5355a7c.jpg]
"Freedom is a length of rope. God wants you to hang yourself with it."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)