Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna! ^.~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sunt noua aici... Ceea ce e destul de evident XD Lol. Am gasit forum-ul asta dintr-o cautare pe Google, e primul forum romanesc pe care mi-am facut cont. Stau mai mult pe forum-uri americane de roleplay si pe Tumblr, unde sunt mai mereu.

Puteti sa-mi spune-ti Eli. Toata lumea imi spune asa. Am 22 de ani, sper ca nu sunt prea mare sa fiu aici... XD Imi plac mult anime-urile, preferatele mele sunt Kuroshitsuji, Hellsing, Elfen Lied, Death Note, Shiki, Yu Yu Hakusho, Inuyasha, etc. Nu o sa le insir aici pe toate pentru ca ar dura prea mult. Imi plac mult si yaoi-urile. Yup. Guilty as charged XD

Imi place sa scriu si iubesc photoshop-ul. Ador sa vorbesc cu oameni noi care imi impartasesc pasiunile si sper sa imi fac prieteni pe aici <3 Nu prea stiu ce sa mai zic... Nu sunt buna la introduceri. Puteti sa imi puneti intrebari si o sa va raspund la orice. <33
Bine ai venit pe Animezup, Castiel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Welcome! Nu ma pricep la discursuri de bun-venit, dar sper sa te distrezi!
Ai un avatar si o semnatura atat de asdfghjkl.
Asa... Intrebari...
Ce url ai pe Tumblr?
Ai zis ca-ti place sa scrii. O sa postezi vreo lucrare si aici?
Buna, Skywalker! Avatarul tau!! <33 David Tennant e unul dintre actorii mei preferati, haha XD

URL-ul meu este http://lifeximitatesxart.tumblr.com/

Si da, planuiesc sa postez cateva din lucrarile mele si aici. Si o sa postez probabil si cate ceva din lucrarile mele in photoshop. Imi place sa fac semnaturi, avataruri, gif-uri, wallpaper-uri... Mai orice.
Hello there ^^ nu prea am parte de oameni din generatia mea pe aici.
Sper sa ramai alaturi de noi mult timp si sa devii activa pe forum. Daca ai intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess/skype (gasesti id-ul la profil).
Ne mai citim pe forumuri/chat 3
Bine ai venit pe anime zup draga mea Smile Sper sa atingi scopul pentru care ai ajuns aici and never forget, enjoy it Smile

Hmmm, ce carti citesti ?
Din ce oras esti ?
Bine ai venit!
Supernatural? Oh, that's really awesome! De abea astepti sezonul 9 pentru care s-a semnat?

Sa stii ca nu esti "batrana" sa fii aici, damn. Doar multi ani inainte.
Ma roade curiozitatea... cum inca nu m-am uitat pe Tumblr-ul tau... and I am a shipper girl with feels, vreau sa stiu...
DO YOU SHIP ANYTHING FROM SUPERNATURAL? Except Destiel. Anything. Megstiel, Wincest, Peecest, Sastiel, Samifer, Sabriel and such. Chiar si cu actori (exemplu: J2, Mishalecki, Cockles etc.).
that's it.
Sezonul 9!! Da! O sa mor pana in Noiembrie cand apare. Azi au avut prima zi de filmare la noul sezon! So exciting XD Haha

Si da, I ship Destiel XD They are my OTP XD Dar imi place si Samifer, Sastiel, Sabriel si Wincest <33 Si OMG, MishaxJensen!! GOD!

Tu? XD Who do you ship? Spune-mi!


Dr.Frost. Ai intrebat ce carti imi plac. Autorul meu preferat e Stephen King <33 Dar cartile mele preferate sunt cartile de psihologie. Momentan am inceput sa citesc o carte noua, 'Intelepciunea Psihopatilor' de Kevin Dutton. E fascinanta! <33 Si sunt din Bucuresti ^-^