Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Sunt Andrei , m-a adus aicea GF ( Addeh. ) asa fortzat sa fac si eu parte dintr-o comunitate . URA URA URA . Am 19 ani , sunt din Cluj-Napoca , imi place Naruto in mod special si bla bla atata tot . Daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le puneti .

#2
Salut. Bine ai venit pe forum
Carti citesti ? Filme ceva ? Practici vreun sport ?
Caaaam atat. Nu pun intrebari de obicei.

#3
Dintre toate practic Taekwondo de 12 ani de zile . SI I LOVE SUPERNATURAL (Ohhh yeahhh!) .
<3 I Love Addeh. <3

#4
Welcome motanas! hug
Intrebari nu am *laughs*
Distractie placuta pe forum!

#5
Hellau, Andrei. Sau sa-ti spun Huskyies ?! Btw, de la ce vine nick-ul? Mi se pare destul de interesant xDD Nvm. Uhm, ne bucuram ca te-ai decis sa te alaturi noua, si ii multumim lui Addeh. pentru asta - ty sweety. Speram sa te simti bine aici, pe Zup, si sa-ti faci cat mai mult prieteni. Cred ca nu o sa fie o problema cu acomodarea - avem destui fanatici naruto pe aici. O sa fii uimit sa vezi cate Fic-uri pe baza anime-ului respectiv exista la sectiunea FF, dar si discutii individuale la sectiunea Anime. Ei, sper sa fie totul ok, si sa ne intelegem cutotii bine. Nu?! Eh, acum, daca-m dai voie, ce zici de cateva intrebari? Poate apuc sa te cunoasc si eu mai bine.. *hihi*

So..
1. Iti plac animalutele de companie? Ai vreunul, poate chiar mai multe?
2. Ziceai de Naruto.. Hm, personajul preferat? 4
3. Alt anime pe care l-ai vizionat si ti-a placut ?
4. Ai vreun talent deosebit? Gfx/desenezi/fotografie?.. idk.
5. Un sport preferat pe care-l practici?

Eh, cam atat pentru inceput. Iti astept raspunsurile. Have fun, Kisses *mwah* !

L.E: Feteleeeee, regula cu 3 randuletee??!?! 108
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#6
La Nou Veniti nu se contorizeaza posturile, deci e ok cu regula aia stai linistita. Nu o sa murim cu putin spam.

Bine ai venit Andrei, sper ca o sa gasesti lucruri care iti par interesante pe aici si ii multumim lui Addeh ca te-a adus printre noi.

Ah lol, deci tu esti tipul cu care e Addeh, ca vazusem pe fb. Ahaha, this is gonna be fun. Take care and see ya around.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
Salut , nickul meu dragutz si pufos vine de la cateii Husky care eu ii ador si venerez . Puteti sa imi ziceti cum vreti . Akuma sa luam intrebarile pe rand , sa trecem la treaba :

1.Da imi plac animalele de companie , daca se pun hamsterii ( mama le-a dat drumu in padure , cand nu eram yo acasa )
2.Personajul meu preferat ar fi perversul de Jiraya
3.Bleach
4.Ador sa desenez , dar in special Photoshop FTW .
5.Dintre toate ar fi Taekwondo .
Multumesc pentru primire !





@Arya Multumesc de bun venit . Da eu sunt tipu care ii cu Addeh, wanna fight about it ?21)
<3 I Love Addeh. <3

#8
Nope, as long as she's happy you don't get your arse kicked around here. She's one of our prized mods. 4

Noi toti suntem de parere ca Adinei ii sta mai bine bruneta decat roscata. Ne luminezi si pe noi cum sta treaba?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#9
Odododod, Arya, te iubesc.
Exact, ii sta mai bine roscata sau bruneta? Eu era s-o strang de gat cand am vazut ca-i roscata.
Anw, bun venit, sper sa te simti bine aici hug.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#10
(01-08-2012, 02:51 AM)Arya A scris: Nope, as long as she's happy you don't get your arse kicked around here. She's one of our prized mods. 4

Noi toti suntem de parere ca Adinei ii sta mai bine bruneta decat roscata. Ne luminezi si pe noi cum sta treaba?

Haha hug
Si nu bruneta, satena ; mi s-a zis sa ma fac bruneta. 21

(01-08-2012, 11:02 AM)Daria A scris: Exact, ii sta mai bine roscata sau bruneta? Eu era s-o strang de gat cand am vazut ca-i roscata.

Ohhh du-te tuuu *hugs*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)