Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Sunt Andrei , m-a adus aicea GF ( Addeh. ) asa fortzat sa fac si eu parte dintr-o comunitate . URA URA URA . Am 19 ani , sunt din Cluj-Napoca , imi place Naruto in mod special si bla bla atata tot . Daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le puneti .
Salut. Bine ai venit pe forum
Carti citesti ? Filme ceva ? Practici vreun sport ?
Caaaam atat. Nu pun intrebari de obicei.
Dintre toate practic Taekwondo de 12 ani de zile . SI I LOVE SUPERNATURAL (Ohhh yeahhh!) .
Welcome motanas! hug
Intrebari nu am *laughs*
Distractie placuta pe forum!
Hellau, Andrei. Sau sa-ti spun Huskyies ?! Btw, de la ce vine nick-ul? Mi se pare destul de interesant xDD Nvm. Uhm, ne bucuram ca te-ai decis sa te alaturi noua, si ii multumim lui Addeh. pentru asta - ty sweety. Speram sa te simti bine aici, pe Zup, si sa-ti faci cat mai mult prieteni. Cred ca nu o sa fie o problema cu acomodarea - avem destui fanatici naruto pe aici. O sa fii uimit sa vezi cate Fic-uri pe baza anime-ului respectiv exista la sectiunea FF, dar si discutii individuale la sectiunea Anime. Ei, sper sa fie totul ok, si sa ne intelegem cutotii bine. Nu?! Eh, acum, daca-m dai voie, ce zici de cateva intrebari? Poate apuc sa te cunoasc si eu mai bine.. *hihi*

So..
1. Iti plac animalutele de companie? Ai vreunul, poate chiar mai multe?
2. Ziceai de Naruto.. Hm, personajul preferat? 4
3. Alt anime pe care l-ai vizionat si ti-a placut ?
4. Ai vreun talent deosebit? Gfx/desenezi/fotografie?.. idk.
5. Un sport preferat pe care-l practici?

Eh, cam atat pentru inceput. Iti astept raspunsurile. Have fun, Kisses *mwah* !

L.E: Feteleeeee, regula cu 3 randuletee??!?! 108
La Nou Veniti nu se contorizeaza posturile, deci e ok cu regula aia stai linistita. Nu o sa murim cu putin spam.

Bine ai venit Andrei, sper ca o sa gasesti lucruri care iti par interesante pe aici si ii multumim lui Addeh ca te-a adus printre noi.

Ah lol, deci tu esti tipul cu care e Addeh, ca vazusem pe fb. Ahaha, this is gonna be fun. Take care and see ya around.
Salut , nickul meu dragutz si pufos vine de la cateii Husky care eu ii ador si venerez . Puteti sa imi ziceti cum vreti . Akuma sa luam intrebarile pe rand , sa trecem la treaba :

1.Da imi plac animalele de companie , daca se pun hamsterii ( mama le-a dat drumu in padure , cand nu eram yo acasa )
2.Personajul meu preferat ar fi perversul de Jiraya
3.Bleach
4.Ador sa desenez , dar in special Photoshop FTW .
5.Dintre toate ar fi Taekwondo .
Multumesc pentru primire !





@Arya Multumesc de bun venit . Da eu sunt tipu care ii cu Addeh, wanna fight about it ?21)
Nope, as long as she's happy you don't get your arse kicked around here. She's one of our prized mods. 4

Noi toti suntem de parere ca Adinei ii sta mai bine bruneta decat roscata. Ne luminezi si pe noi cum sta treaba?
Odododod, Arya, te iubesc.
Exact, ii sta mai bine roscata sau bruneta? Eu era s-o strang de gat cand am vazut ca-i roscata.
Anw, bun venit, sper sa te simti bine aici hug.
(01-08-2012, 02:51 AM)Arya A scris: [ -> ]Nope, as long as she's happy you don't get your arse kicked around here. She's one of our prized mods. 4

Noi toti suntem de parere ca Adinei ii sta mai bine bruneta decat roscata. Ne luminezi si pe noi cum sta treaba?

Haha hug
Si nu bruneta, satena ; mi s-a zis sa ma fac bruneta. 21

(01-08-2012, 11:02 AM)Daria A scris: [ -> ]Exact, ii sta mai bine roscata sau bruneta? Eu era s-o strang de gat cand am vazut ca-i roscata.

Ohhh du-te tuuu *hugs*
Pagini: 1 2