Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bun?! ?(^_^ )

#1
[Imagine: tumblr_mejs7dDA8X1rlj5xao1_500.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Shiorii!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome to AZ, Adriana!!! Eu sunt Alexandra si am tot 17 ani 15
Cateva intrebari:
-Ce zodie esti?
-Caini sau pisici?
-Culoarea ta preferata?
-Mai ai frati/surori?
-Iti place Gravitation? 15
-Carti preferate?
Pai... cam atat. Sper sa te acomodezi repede pe forum, sa-ti faci prieteni si... sa respecti regulile.
Te pup si ne mai citim pe forum. Pa-paaa!!
[Imagine: 2h83b7t.jpg]

#4
Citat:dar odata ce ajungi sa ma cunosti, I'm freakin' insane lol.
Yup, she's nuts.

Welcome, my dear sugar tart! Te astept din weekend, dupa cum ti-am zis si azi de dimineata si ma bucur ca te-ai decis in sfarsit sa faci maretul pas. Fii cat de activa poti, fii cuminte si daca ai nelamuriri suna-ma/ cauta-ma pe mess (intru mai pe seara, cred)/ povesteste-mi dimineata in drum spre scoala. m/

Tschuss! hug
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
[Imagine: tumblr_mejs7dDA8X1rlj5xao1_500.gif]

#6
Bun venit pe animezup Shiorii!!!

Sa ai parte de o sedere placuta si daca ai vreo problema nu ezita in a ma contacta pe mine sua sy [mail/id la profil sau mititelul buton de pm :p]

SEDERE PLACUTA!!!

:bye:

#7
Bine ai venit pe AnimeZup, Adriana!
Eu ma numesc Grigoras Iubi Alin, dar poti sa-mi spui pe numele mijlociu! Foarte urat ca nu-ti place Naruto 2
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#8
Buna, ma bucur sa te cunosc! Si imi place numele tau mijlociu haha xD. Cat despre treaba cu Naruto, ai inteles gresit. M-am referit la faptul ca Naruto face exceptie de la genurile de anime pe care le urmaresc de obicei. Imi place foarte mult, sunt la saptamana cu episoadele :001_302:
[Imagine: tumblr_mejs7dDA8X1rlj5xao1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)