Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

BUNA LUME !!

#1
HI!!
Sunt Andreea, am 14 ani, sunt din Craiova, sunt in clasa a-8-a 20 sunt o fire calma [in general] ,sociabila si foarte vorbareata, dezordonata ,uneori stresanta si sunt cam noua in lumea anime
Cont pe zup mi-am facut acum [ca sa pot sa las comentarii], dar intram mai de mult si stateam tot timpul pe Fan Art
Acum sper sa ma ajutati sa ma integrez in lumea asta noua pentru mine si sa inteleg mai bine cum merg lucrurile pe aici 3
Astept toate intrebarile voastre si o sa va raspund cu placere [va rog nu ma intrebati prea multe despre anime-uri pentru ca v-am spus ca sunt noua 106 ,dar dornica sa invat :study:]
So, I'm redy !!!! 3 :X
I just entered this brand new world
And I'm so open hearted
I know, I've got a long way to go
But I'm just getting started!
[Imagine: 394937777_454837.gif?4]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Andre~Chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Dacă vrei animeuri bune you can try katekyo hitman reborn, pandora hearts, umineko naku koro ni :]]. No worries, nimeni nu muşcă aici :] welcome pe forum anyway. Desenezi ? Am înţeles că stăteai pe la Fan Art. Ce muzică asculţi ? Cărţi ? Filme ? Autori favoriţi ? Materia favorită ? Cânţi la vreun instrument / vocal ? Hope for ya' be friend with good pals ;] Dacă ai nelămuriri, ask me :]

Lynn here .
-

#4
Wow multe intrebari... deci luand-o in ordine: Da desenez, dar nu chiar atat de bine ca unii de pe aici [bine sa nu va inchipuiti ca sunt chiar praf] cred ca o sa postez cateva desene de ale mele
Carti: Da normal ca citesc Autori preferati: deocamdata inca e Jules Verne 4
Materia favorita : pai...cred ca biologia
De cantat....asta e discutabil.. cred ca toata lumea canta macar in dus 21 dar nu cred ca as putea face cariera din asta si nu cant la niciun instrument,dar mi-ar placea sa cant la chitara
Mesi de ajutor :bye:
A am uitat
Muzica: pai mai multe genuri [Avril lavigne, Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato, Justin Bieber, Gues Who, Simplu, Conect-r, Inna :X ], dar nu manele :yada:
Filme :nu radeti dar imi plac comediile romantice si unele filme de aventura :X ciudata combinatie nu? 21
Mai astept intrebari
Puteti sa intrebati orice Nu ma supar
I just entered this brand new world
And I'm so open hearted
I know, I've got a long way to go
But I'm just getting started!
[Imagine: 394937777_454837.gif?4]

#5
Buna!Bine ai venit pe Animezuppupic
Ai frati/surori?
Ceapa sau usturoiu`l?15
De unde ai dat de zup?
Atat byepupic

#6
Mersi !! pupic
Pai nu am nici frati nici surori desi acum mi-asi dori
Cred ca...ceapa nu prea imi place usturoiul [ apropo interesanta intrebare]
Si am dat de zup de la o prietena. Ea imi tot povestea si am fost si eu curioasa sa vad ce e asa de tare si atunci cand am vazut.... 43 pai... mi-am dat seama ce e atat de tare...21
Altceva?
I just entered this brand new world
And I'm so open hearted
I know, I've got a long way to go
But I'm just getting started!
[Imagine: 394937777_454837.gif?4]

#7
Bine e ai venit Andeea, eu sunt Elena dar toti prieteni imi spun Elyy pupic
Imi pare bine sa te cunosc, si eu sunt clasa a 8 si stiu cum e 21
Observ ca iti place mult desenul, foarte frumos, vin din ce in ce mai multe talente pe aici 21

Vin si eu cu niste intrebari 21 :
-Esti fana anime?
-Daca da, care este animeul/personajul tau preferat?
-Culoarea preferata?
-Animalul preferat Smile?
-Vrei sa fim prietene 8?


#8
Pai in primul rand multumesc pentru primirea calduroasa Elyy pupic
Culoarea mea preferarta: mov
Animalele preferate: hamsterii [am 3 si sunt suuppeerr draguti :chuu:]
Si da as vrea sa fim prietene , ma bucur ca mai e altcineva pe aici in clasa a 8-a 3
Animeul preferat : pai am spus de la inceput ca sunt noua in lumea anime, dar m-am uitat putin la Naruto [imi poti recomanda tu ceva?]
Cam atat despre mine acum te intreb si eu ceva
De unde esti?
Care e materia ta preferata?
Ce muzica asculti?
:bye:
I just entered this brand new world
And I'm so open hearted
I know, I've got a long way to go
But I'm just getting started!
[Imagine: 394937777_454837.gif?4]

#9
Heii!^^
Si eu sunt noua aici..citesc de mult timp ficuri..dar lenea asta nu mi`a permis sa imi fac, cont21
Eu iti urez un bun venit si sper sa ne acomodam si noi pe aici.
Si ce chestie Andreea ma cheama si pe mine71..
Nu stiu ce as putea sa te intreb acum doar...ce ficuri iti plac? Sau ce ai gasit interesant pe zup..

>;d<
[Imagine: 963134_o.gif]

#10
Hi. Şi pe mine mă cheamă Andreea şi tot 14 ani am, foarte tare. Şi sunt tot în clasa a 8-a. Dar, revenind.
Ai auzit de k-pop? Este un gen muzical foarte foarte frumos. Eh, te pot învăţa ceva despre el, adică...să-ţi arăt trupe, videoclipuri, etc etc. Te asigur că o să leşini când o să vezi ce bunăciuni sunt pe acolo, LOL. Aberez.
Welcome here. Sper să te distrezi, şi aş vrea să fim prietene, nu ar strica, nu? Hehe.
[ nenea de la sig-ul meu, şi de la avatar, e dintr-o trupă de k-pop 15 Ştiu că vreeei 21 ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  hey lume:X:X:X:*:*:* ...buna Akiko 12 5.938 29-09-2011, 03:02 PM
Ultimul răspuns: Tan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)