Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Okay, so let's begin!

#11
(27-09-2011, 11:31 PM)Bluebell. A scris: Bunăă!! şi bun venit, sper să te distrezi. owo mergi la nijikon? Şi eu adică încerc. Eu sunt din Călăraşi, mai aproape de Bucureşti XD, tot 14 ani am şi mă cheamă Mădălina [*-* colegii îmi zic Lina, dunno why]. So, dacă mergi la nijikon sper să te întâlnesc.
By the way, care e anime-ul tău favorit?
Yaoi?
Asculţi k-pop?

Cam atât ^^

Yeey! am atata lume de intalnit la nijikon! sunt super excited [cred ca am repetat chestia asta de vreo..1000 de ori xD] si chiar sper sa ma imprietenesc cu multa lume de acolo
Sa raspundem la intreba~ri..
Anime favorit: pfai, sunt atatea..39mi'a placut foarte mult No. 6.. e nou, pacat ca s'a terminat46 cred ca m'am uitat la el intr'o seara105
Yaoi?: Da, yaoi. ma rog, prefer mai mult shounen-ai [e mai.. soft] dar chiar si daca nu e yaoi/shounen-ai si eu bun anime-ul ma uit [tow cute boys in there.. you can fantasize, you know21]
Hm. intr'o vreme ascultam k-pop39 dar eu una prefer sa raman pe rockerii mei ramoliti xD

Mersi de urari. Sper sa ne intalnim la nijikon xD!
[posturi unite]
(28-09-2011, 08:37 AM)βεκi A scris: Simina15 What a cute name !
Well,bine ai venit pe animezup hug Sper sa iti placa aici, sa te adaptezi repede si sa te distrezi.Bineinteles, sa iti faci, de asemenea, multi, multi prieteni. Cu siguranta va fi foarte usor, o sa vezi. Toata lumea e foarte de treaba aici : >. Pai, eu sunt Beki, incantata de cunostinta.(Numele real Diana, dar nimeni nu imi spune asa pe aici xD). Hmm, ce as putea sa te intreb?
1. Tara preferata?
2. Ai frati/surori?
3. Sporturi preferate?
4. Esti cumva clasa a8a?39 Ce profil de liceu vrei sa urmezi?

Cam atat. Inca o data bine ai venit si iti urez sedere placuta/

Hi Beki! Deja m'am adaptat pe zup, e foarte tare.. si da. Ai dreptate.. sunteti toti chiar foarte de treaba.

1.Tara preferata39 hm. Desi nu am fost in niciuna din ele inca as opta ori pentru U.K. ori pentru Japonia.. S'ar putea prin noiembrie sa merg in Manchester so.. voi vedea si eu cum e.
2.Nu, sunt singura la parinti39 si mie sincer imi place asa
3. Am facut baschet 2 ani jumate, dar m'am lasat din cauza scolii. Cred ca e unul din sporturile mele preferate alaturi de inot si patinaj artistic 5
4.Da, sunt a 8a. si cel putin la inceput e un cosmar pentru mine. Dau examen anu asta si chiar nu ma simt pregatita [dar e deabia inceputul anului] Vreu sa dau la profil de stiinte ale naturii bilingv engleza39 [si media de intrare e FOARTE mare] ador biologia39 so, vreau sa devin genetician asa ca nu are rost sa ma chinui cu mate info in liceu39

Ah, I already like you guys ^^. Cyaa~!
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

#12
Am trecut si eu pe la tine sa-ti urez un calduros "Bun venit!" . Sper din suflet sa iti placa aici si sa iti faci prieteni noi! Din cate am vazut prin posturile tale vrei sa dai la medicina. E foarte bine ca vrei sa alegi stiinte ale naturii ca profil de liceu! Si eu vreau sa dau la medicina, dar indrumata de tata am dat la profil mate-info bilingv engleza (am avut media detul de mare), iar acum regret nespus. Fac fizica si chimie, dar biologie nu prea! Din fericire, am vorbit cu profesoara de biologie si mi-a spus ca nu este nici o tragedie! Si cu profil de mate-info poti intra la medicina si ai chiar unele avantaje. Conteaza doar sa te pregatesti in mod special in clasele a 11-a si a 12-a. Eu iti urez mult noroc in viitor, sa ai parte de tot ce iti doresti tu! Kisses ;*.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#13
(02-10-2011, 10:38 AM)FreeToLove A scris: Am trecut si eu pe la tine sa-ti urez un calduros "Bun venit!" . Sper din suflet sa iti placa aici si sa iti faci prieteni noi! Din cate am vazut prin posturile tale vrei sa dai la medicina. E foarte bine ca vrei sa alegi stiinte ale naturii ca profil de liceu! Si eu vreau sa dau la medicina, dar indrumata de tata am dat la profil mate-info bilingv engleza (am avut media detul de mare), iar acum regret nespus. Fac fizica si chimie, dar biologie nu prea! Din fericire, am vorbit cu profesoara de biologie si mi-a spus ca nu este nici o tragedie! Si cu profil de mate-info poti intra la medicina si ai chiar unele avantaje. Conteaza doar sa te pregatesti in mod special in clasele a 11-a si a 12-a. Eu iti urez mult noroc in viitor, sa ai parte de tot ce iti doresti tu! Kisses ;*.

Yeey, ma bucur asa de mult ca intalnesc si alte persoane care vor sa dea la medicina21 Ador biologia, cred ca am mai zis'o si o zic in continuare. daca ar fi sa dau eu la mate infobilinvg ar trebui sa am media 1,9043 la liceul la care vreau sa dau eu. si asta e.. ma rog, aproximativ imposibil. oricum deabia astept sa termin a8a [nu e olimpiada la bioo20] si in liceu vreau sa merg la nationala la biologie[am fost la 2 puncte de nationala intr'a 7a46]!

Anyway, mersi pentru urari. Sper sa mai vorbim
Cyaa~! xD
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

#14
Fir-ar... mereu ajung pe peste tot cu intarzieri si-mi cer scuze.... mii de scuze.... So, bine ai venit pe zup Simina. Eu sunt Sara si am aceeasi varsta ca si tine, insa in domeniul anime sunt hm.... o veterana daca vrei sa ma numesti asa. Si mie imi place sa citesc, asta cand mai am timp, examenele sunt stresante, nu? Oh, si nici eu nu posed acel talent la desen, adica poate am, dar mereu mi-o ia vara-mea talentata la tot inainte si renunt la orice... I know, i'm acting like a child.
Eu sper sa ne imprietenim, pari o fata foarte de treaba ^_^ Ah,da... iti ador numele :X M-a atras din prima, mai ales ca nu l-am mai intalnit... Si se pare ca eu sunt singura care nu ajunge la nijiokon, huh? Las' ca mai e un an 21. Sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni si ntrebari, ei bine... cam au fost... dar sa incerc:
- Ce faci in timpul liber?
- Hobby-uri?
- Melodia ta preferata?
- Ai animalute de casa? Dar animalul preferat?
Si cam atat.... In incheiere... umm.... etto.... happy posting ^_^:bye:
She's wiskey in a teacup.



#15
(03-10-2011, 05:45 PM)NekoChu A scris: Fir-ar... mereu ajung pe peste tot cu intarzieri si-mi cer scuze.... mii de scuze.... So, bine ai venit pe zup Simina. Eu sunt Sara si am aceeasi varsta ca si tine, insa in domeniul anime sunt hm.... o veterana daca vrei sa ma numesti asa. Si mie imi place sa citesc, asta cand mai am timp, examenele sunt stresante, nu? Oh, si nici eu nu posed acel talent la desen, adica poate am, dar mereu mi-o ia vara-mea talentata la tot inainte si renunt la orice... I know, i'm acting like a child.
Eu sper sa ne imprietenim, pari o fata foarte de treaba ^_^ Ah,da... iti ador numele :X M-a atras din prima, mai ales ca nu l-am mai intalnit... Si se pare ca eu sunt singura care nu ajunge la nijiokon, huh? Las' ca mai e un an 21. Sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni si ntrebari, ei bine... cam au fost... dar sa incerc:
- Ce faci in timpul liber?
- Hobby-uri?
- Melodia ta preferata?
- Ai animalute de casa? Dar animalul preferat?
Si cam atat.... In incheiere... umm.... etto.... happy posting ^_^:bye:

Hey Sara! Ma bucur ca ai trecut pe aici, nu conteaza daca e cu intarziere sau nu:-J. Totusi ma mir ca iti par asa draguta [colegii mei nu ma sufera in ultimul timp.. si asta probabil din cauza ca am inceput sa vorbesc foarte mult despre animeuri, manga.. si tot ce e in domeniu21].. dar mie imi place sa imi fac multi prieteni asa ca nu va fi o problema xD. Imi pare rau ca nu mergi la nijikon2 dar, vorba ta, mai sunt ani:-J si eu oricum voi reusi de acum inainte sa ii corup pe ai mei sa trecem.. [accidental65 ] in perioada aia la bucuresti.. asa ca exista sanse destul de mari sa ne intalnim39

Question time!

Ce fac in timpul liber39 ugh.. desi nu prea am mult timp liber [stres, examene, temegrr] in timpul liber imi place sa ma relexez uitandu'ma la un anime, sau sa fac sport

Hobby-uri: Imi place sa scriu39 dar desi am cateodata niste idei.. destul de luminate.. sunt de obicei mult prea complexe si lenea e mare.. nu ma lasa pe mine sufletu' sa scriu ditamai compunerea, mai ales cand am de facut rezumate la romana46

Nu am o melodie preferata.. dar momentan am o pata fixata pe creier cu melodia "teenagers" de la my chemical romance

Am avut o catelusa acum cativa ani46 dar eu stau la apartament si ea fiind mare nu preaputeam sa o tinem acolo asa ca am dat'o cuiva care avea casa. Ma intalnesc destul de des cu stapanii ei, pentru ca stam in acelasi cartier si vad ca e foarte fericita catelusa ^^

Hope to talk to you again!^^ Cya~
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)